Bu acıya yürek dayanmaz! İzzet Altınmeşe, oğlu Ali Murat'ın vefatından sonra ilk kez konuştu!

Ünlü türkücü İzzet Altınmeşe'nin oyuncu oğlu Ali Murat Altınmeşe, 11. kattan düşerek hayatını kaybetmişti. Evlat acısıyla sarsılan İzzet Altınmeşe, oğlunun vefatıyla ilgili ilk kez açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Ünlü türkücü İzzet Altınmeşe'nin oyuncu oğlu Ali Murat Altınmeşe, 10 gün önce 11. kattan düşerek hayatını kaybetmişti. Son olarak "Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı" dizisinde rol alan 43 yaşındaki oyuncunun babası, oğlunun vefat etmesinin ardından ilk kez konuştu.

"Yalan dünyadan bir gerçek yaşam daha yaşadık"

Yaşanan acı olayla ilgili açıklama yapmak üzere kamera karşısına geçen İzzet Altınmeşe, "Çok değerli dostlarım, sevgili kardeşlerim, sevgili bacılarım. İşte yalan dünyadan bir gerçek yaşam daha yaşadık. Hepimizin yaşadığı veya yaşayacağı, bu tür yaşamın içinden dediğimiz, acı da olsa tatlı da olsa, yüce yaradan nasip ediyor." dedi.

"Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın"

Cenazeye gelen ve gelemeyen herkese teşekkür eden Altınmeşe, sözlerinin devamında ise "Evet, yakın zamanda bize emanet edilen evladım, Ali Murat'ın cenazesine lütfedip uzaktan, yakından gelenler ve gelemeyenler ve yanımda olanlar, uzaktan sevenler, yakından sevenler, hepinize ama hepinize, bütün Türkiye'min güzel insanları, sizlere çok teşekkür ediyorum. Allah bütün geçmişlerinize rahmet etsin. Allah evlatlarınızı bağışlasın. Allah evlat acısı kimseye tattırmasın. Allah'a emanet olun." ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN