Ada Masalı Haberleri

Ada Masalı Haberleri

Nihan Büyükağaç ve Murat Şentürk boşanıyor

Son olarak Star TV’de ekrana gelen Ada Masalı dizisinde rol alan oyuncu Nihan Büyükağaç, eşi ses teknisyeni Murat Şentürk’ten boşanıyor.

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un aşk yaşadığı ortaya çıktı

Star TV’de ekrana gelen Ada Masalı dizisinde isimleri aşk dedikodularına karışan Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’dan sürpriz bir itiraf geldi. Oyuncu, Turan ile aşk yaşadığını kabul ederek ‘Şu an gayet güzel gidiyor, mutluyuz’ dedi.

Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan aşk yaşıyor mu? Cevap geldi!

Final yapan 'Ada Masalı' dizisindeki partneri Ayça Ayşin Turan ile adı aşk dedikoduların karışan oyuncu Alp Navruz, 'aşk' iddiası hakkında konuştu. Navruz, oyunculukta yakışıklılığının avantajını gören kişiler arasında yer almak istemediğini söyledi.

Ada Masalı’nda mutlu son! Haziran ve Poyraz evlendi!

Star TV’de ekrana gelen 'Ada Masalı' adlı dizide Haziran ve Poyraz karakterlerini canlandıran Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz'un gerçek hayatta da birliktelik yaşadığı ortaya çıkmıştı. İkilinin dizideki düğün fotoğrafları sosyal medyayı salladı.

Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan hayranlarını üzen haber

Başrollerinde Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan'ın yer aldığı 'Ada Masalı' hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı.

Ayça Ayşin Turan'ın acı günü

Star TV’deki Ada Masalı dizisi ile büyük bir çıkış yakalayan Ayça Ayşin Turan'ın babası hayatını kaybetti. 29 yaşındaki oyuncu, babasının ölüm haberiyle yıkıldı.

Ada Masalı’nın yeni bölümünde sürpriz gelişme!

Ay Yapım’ın Star TV’de seyirciyle buluşan dizisi ‘Ada Masalı’nın 13. bölümünden ekranlara gelen yeni tanıtımda Haziran (Ayça Ayşin Turan) ve Poyraz’ın (Alp Navruz) evlilik kararı herkesi şaşırtıyor.

Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan, aşklarını sosyal medyadan ilan ettiler

Star TV’de ekrana gelen Ada Masalı dizisinde başrolleri paylaşan Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan, aşklarını sosyal medyadan ilan etti.

Reyting sonuçları açıklandı (27 Temmuz 2021)

27 Temmuz 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Baht Oyunu ve AB'de Masterchef Türkiye birinci oldu.

Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz aşk mı yaşıyor?

Ada Masalı dizisinde Haziran ve Poyraz karakterlerini canlandıran Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. İkilinin aşk yaşadığı ileri sürüldü.

Reyting sonuçları açıklandı (6 Temmuz 2021)

6 Temmuz 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de İtalya-İspanya UEFA Euro 2020 Karşılaşması birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (29 Haziran 2021)

29 Haziran 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Müge Anlı ile Tatlı Sert ve AB'de İsveç-Ukrayna UEFA Euro 2020 Karşılaşması birinci oldu.

‘Ada Masalı’ndan ilk teaser yayınlandı

Başrollerini Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un paylaştığı etkileyici bir aşk hikayesini seyirciye aktaracak ‘Ada Masalı’ndan ilk teaser yayınlandı.

Alp Navruz'un partneri belli oldu

Ay Yapım tarafından Star televizyonu için hazırlanan Ada Masalı dizisinin hazırlıkları sürüyor. Ada Masalı dizisinin başrol oyuncusu Alp Navruz'un partneri de belli oldu.