Etiketler

Final yapmasının ardından Çukur dizisi ile ilgili şok gerçek ortaya çıktı

Show TV'de geçtiğimiz günlerde ekrana veda eden Çukur'un senaristi Gökhan Horzum veda mesajı yayınladı. Çukur ekibine ve özellikle Aras Bulut İynemli’ye teşekkür eden Gökhan Horzum, dizinin hayranlarına duygusal anlar yaşattı.

Reyting sonuçları açıklandı (10 Haziran 2021)

10 Haziran 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Bir Zamanlar Çukurova ve AB'de Camdaki Kız birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (7 Haziran 2021)

7 Haziran 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Çukur birinci oldu.

Ece Yaşar ile Öner Erkan ayrıldı mı?

Show TV’de ekrana gelen Çukur’da Karaca karakterini canlandıran Ece Yaşar'ın özel hayatında flaş bir gelişme yaşandı. Güzel oyuncunun sevgilisi Öner Erkan’dan ayrıldığı ortaya çıktı.

Reyting sonuçları açıklandı (3 Haziran 2021)

3 Haziran 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Bir Zamanlar Çukurova ve AB'de Camdaki Kız birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (31 Mayıs 2021)

31 Mayıs 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Uyanış Büyük Selçuklu birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (27 Mayıs 2021)

27 Mayıs 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Bir Zamanlar Çukurova ve AB'de Camdaki Kız birinci oldu.

Oyuncu Berkay Ateş'in annesi Nilgün Ateş, kanseri yendi

'Anne', 'Çukur' ve son olarak 'Alev Alev' dizisindeki performansıyla adından söz ettiren ünlü oyuncu Berkay Ateş'in annesi Nilgün Ateş, kanseri hastalığını yendi.

Reyting sonuçları açıklandı (24 Mayıs 2021)

24 Mayıs 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Uyanış Büyük Selçuklu birinci oldu.

Ünlü radyocu Tuğrul Altınkara, Payitaht Abdülhamid'de!

Radyoculuğunun yanı sıra oyunculuğu ile de dikkatleri üzerine çeken ve Çukur, Kefaret, Ramo gibi dizilerde boy gösteren ünlü radyocu Tuğrul Altınkara’nın TRT 1’de ekrana gelen Payitaht Abdülhamid dizisinin kadrosuna dahil olduğu öğrenildi.

Reyting sonuçları açıklandı (20 Mayıs 2021)

20 Mayıs 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Bir Zamanlar Çukurova ve AB'de Camdaki Kız birinci oldu.

İş insanı Şentürk Çalık, korona virüsüne yenik düştü

Adana Demirspor'un yöneticilerinden iş insanı Şentürk Çalık, yaklaşık 1 aydır mücadele ettiği corona virüse yenik düştü.

Barış Arduç'un yeni projesi belli oldu! Sevenlerini şaşırtacak!

Son olarak Çukur dizisinde rol alan ünlü oyuncu Barış Arduç'un merakla beklenen yeni projesi belli oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (13 Mayıs 2021)

13 Mayıs 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Bir Zamanlar Çukurova birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (10 Mayıs 2021)

10 Mayıs 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Uyanış Büyük Selçuklu birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (6 Mayıs 2021)

6 Mayıs 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Bir Zamanlar Çukurova ve AB'de Camdaki Kız birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (3 Mayıs 2021)

3 Mayıs 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Uyanış Büyük Selçuklu birinci oldu.

Çukur’da Yamaç ve Vartolu, Karaca'nın mezarını buldu! Vartolu, amca gerçeğini öğrendi!

Sezon sonunda final yapacak olan Çukur dizisi 127. son bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'un son bölümünde Vartolu, amca Cumali Koçovalı hakkındaki gerçekleri öğrendi. Kulkan'ın kendisi için çektiği videoyu izleyen Vartolu, amcanın yaptıklarıyla şoke oldu. Vartolu, Karaca'yı da amcanın öldürdüğünü öğrendi. Karaca ve Celasun'un mezarlarını bulan Vartolu ve Yamaç hüngür hüngür ağladı.

Reyting sonuçları açıklandı (29 Nisan 2021)

29 Nisan 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Bir Zamanlar Çukurova ve AB'de Camdaki Kız birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (26 Nisan 2021)

26 Nisan 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Uyanış Büyük Selçuklu birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (22 Nisan 2021)

22 Nisan 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Bir Zamanlar Çukurova ve AB'de Camdaki Kız birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (19 Nisan 2021)

19 Nisan 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Çukur birinci oldu.

Çukur'da yaprak dökümü sürüyor! Ünlü oyuncu da veda etti!

Çukur dizisinin 125. son bölümünde iki ayrılık daha yaşandı. Mayıs ayında final yaparak ekrana veda edecek olan Çukur'da Celasun ve Karaca'dan sonra bu defa da Kulkan Erdenet ile Akın Koçovalı'nın eşi Yasmin öldü. Böylece Genco Özak ile Gamze Doğanoğlu da diziye veda etti. Çukur'un son bölümünde Yamaç'a yıllarca işkence eden, kendisinin de pavyonlarda şarkıcılık yapmasına neden olan Kulkan'ı Efsun vurarak öldürdü. İşte Çukur son bölümde yaşananlar…

Reyting sonuçları açıklandı (15 Nisan 2021)

15 Nisan 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Bir Zamanlar Çukurova ve AB'de Camdaki Kız birinci oldu.

RTÜK ceza yağdırdı! Survivor, Baraj, Arka Sokaklar ve Çukur da nasibini aldı!

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, Survivor, Arka Sokaklar, Çukur ve Baraj dizisi de dâhil olmak üzere; birçok yapıma ceza yağdırdı.

Reyting sonuçları açıklandı (12 Nisan 2021)

12 Nisan 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Uyanış Büyük Selçuklu birinci oldu.

Ödül töreninde kavga çıktı, Mustafa Üstündağ da gözaltına alındı

BOTAV Rally Bodrum yarışması bugün akşam düzenlenen ödül töreni ile sona erdi. Törenin ardından Kurtlar Vadisi’nin ünlü oyuncusu Mustafa Üstündağ’ın arkadaşlarının bir organizasyon yetkilisini darbettiği öğrenildi. Aralarında Mustafa Üstündağ'ın da bulunduğu 5 kişi gözaltına alındı.

Esra Dermancıoğlu'ndan ilginç itiraf! ‘Bir erkeğin beni aldatması…’

Son zamanlarda kendisi gibi oyuncu olan Murat Balcı ile aşk yaşadığına dair haberlerle gündeme gelen Esra Dermancıoğlu, eski eşinin kendisini aldattığını itiraf etti. İhaneti kendisine sorun etmediğini belirten Dermancıoğlu, 'Bir erkeğin beni aldatması bana asla bir sorun değil' dedi.

Reyting sonuçları açıklandı (8 Nisan 2021)

8 Nisan 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Bir Zamanlar Çukurova ve AB'de Camdaki Kız birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (5 Nisan 2021)

5 Nisan 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Uyanış Büyük Selçuklu birinci oldu.