Etiketler

İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin düğün tarihi belli oldu

Şarkıcı İdo Tatlıses, evlilik hazırlığı yaptığı Yasemin Şefkatli ile ne zaman nikah masasına oturacaklarını açıkladı.

Arda Türkmen ve Melodi Elbirler evleniyor! İşte tarihi ve yeri…

Ünlü şef Arda Türkmen ve sevgilisi Melodi Elbirliler’in evleneceği iddia edildi. Öte yandan, düğün ile ilgili ayrıntılar da belli oldu.

İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli'nin düğün tarihi belli oldu

Babası İbrahim Tatlıses gibi şarkıcı olan İdo Tatlıses ile evlilik hazırlığında olan Yasemin Şefkatli, Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Genç isim pandemi yüzünden ertelenen düğün tarihinin belli olduğunu dile getirdi.

Ebru Şahin ile Cedi Osman evleniyor mu?

Cedi Osman-Ebru Şahin çiftinden güzel haber geldi. 25 Haziran'da nişanlanacakları konuşulan ünlü çiftin, düğün için de karar verdiği iddia edildi. İşte hayranlarının merakla beklediği nikah tarihi…

İsmail Ege Şaşmaz ile Hande Ünal’ın düğün tarihi belli oldu

Sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla dikkat çeken Hande Ünal ile İsmail Ege Şaşmaz'ın düğün tarihi belli oldu. Oyuncuyla nişanlı olan sosyal medya fenomeni, Instagram'dan gelen soruları cevapladı.

Ozan Tufan ve Rojin Haspolat'ın düğün tarihi belli oldu

Fenerbahçeli yıldız futbolcu Ozan Tufan, 31 Mart Çarşamba günü Çırağan Sarayı’nda yapılacak törenle nişanlısı Rojin Haspolat’la evlenecek. Çiftin nikâh şahitliğini Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Teknik Direktör Emre Belözoğlu yapacak.

İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli evleniyor! İşte düğün tarihi...

Geçtiğimiz gün Vadistanbul’da görüntülenen İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çifti, düğün tarihini açıkladı.

Şarkıcı Ece Seçkin, düğün tarihini açıkladı

Şarkıcı Ece Seçkin, önceki gün Bebek'te objektiflere takıldı. Pilot nişanlısı Çağrı Terlemez ile ilişkilerinde 3. yılı geride bıraktıklarını söyleyen Seçkin, ‘Kısmetse düğünümüz Eylül gibi olacak. Güzel bir düğün istiyoruz’ dedi.

Seren Serengil ile Mustafa Rahman Tohma’nın düğün tarihi belli oldu

Şarkıcı ve sunucu Seren Serengil, yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu Mustafa Rahman Tohma ile evleneceğini duyurdu. Beşinci kez nikah masasına oturmaya hazırlanan Serengil, şaşırtıcı bir açıklama yaparak ‘Mustafa ile hiç sevgili olmadık, hala arkadaşız’ dedi. Şarkıcı ayrıca, Mustafa Rahman Tohma ile önümüzdeki yaz evleneceklerini söyledi.

Görkem Sevindik düğün tarihini açıkladı

Önceki gün Vadistanbul’da görüntülenen ünlü oyuncu Görkem Sevindik, sevgilisi Kübra Siyahdemir ile seneye evleneceklerini söyledi.

Ezgi Mola evleniyor! Düğün tarihi belli oldu!

Uzun süredir işletmeci Mustafa Aksakallı ile aşk yaşayan oyuncu Ezgi Mola evlilik kararı aldı. Koronavirüs salgını döneminde birlikte karantinada olan çift, eylül ayında nikah masasına oturacak.

Koronavirüs Jennifer Lopez-Alex Rodriguez çiftini de vurdu

Tüm dünyayı etkisi altına koronavirüs salgını Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez'in evlilik planlarını da erteletti. Lopez, virüs nedeniyle nikah ve düğün tarihi belirleyemediklerini söyledi.

İpek Açar ve Alper Kömürcü evleniyor

2 yıl önce müzisyen Alper Kömürcü ile yeni bir aşka yelken açan şarkıcı İpek Açar’ın düğün tarihi belli oldu. Çift, 13 Eylül Cuma günü nikah masasına oturacak.

Ziynet Sali'nin düğün tarihi belli oldu

Ünlü şarkıcı Ziynet Sali, düğün tarihini ilk açıkladı. Sali, bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Erkan Erzurumlu ile 15 Eylül'de KKTC’de nikâh masasına oturacaklarını söyledi.

Nurgül Yeşilçay ve Necati Kocabay, düğün planı yapıyor

Son olarak Gülperi dizisinde rol alan Nurgül Yeşilçay, bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Necati Kocabay ile düğün planladıklarını ama henüz düğün tarihinin netleşmediğini söyledi.