Imane Elbani Haberleri

Imane Elbani Haberleri

Oyuncu Murat Yıldırım baba mı oluyor?

Show TV’de ekrana gelen Aziz dizisinde rol alan ünlü oyuncu Murat Yıldırım’ın baba olmaya hazırlandığı iddia edildi.

Murat Yıldırım-İman Elbani çiftinden Aziz dizisi set kareleri geldi

Show TV’nin Cuma akşamlarına damgasını vuran, yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, başrollerini Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Murat Güven Akpınar ve Fırat Tanış’ın paylaştığı dizisi Aziz’in ekrana gelecek 7. bölümünde heyecan dolu bir ilk yaşanacak. Murat Yıldırım ve eşi İman Elbani Yıldırım, ilk kez Aziz için birlikte kamera karşısına geçti.

Murat Yıldırım, eşi İmane Elbani için yapım şirketinden özel talepte mi bulundu? İddialara yanıt verdi!

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, 'Aziz' dizisinde ilk kez kamera karşısına geçen eşi İmane Elbani için yapımdan özel taleplerde bulunduğu iddialarına sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Murat Yıldırım'ın eşi İmane Elbani'den alkışlanacak hareket

Eşi Murat Yıldırım'ın başrolünde yer aldığı 'Aziz' dizinde rol alacak olan İmane Elbani, alkışlanacak bir harekete imza attı. Elbani'nin diziden elde edeceği geliri, kimsesiz çocuklara verilmesini istediği ortaya çıktı.

Murat Yıldırım ile eşi İman Elbani, Aziz dizisinde birlikte rol alacak

Murat Yıldırım’ın başrolünü üstlendiği Aziz dizisi, bu hafta izleyicilerine bir sürpriz yaşatmaya hazırlanıyor. 4 yıllık aradan sonra Ramo dizisiyle izleyici karşısına geçen Murat Yıldırım, Aziz dizisiyle izleyicilerden tam not aldı. Aziz'in kadrosuna Murat Yıldırım'ın eşi Iman Elbani dahil oluyor.

Murat Yıldırım sette kaza geçirdiğini açıkladı

Ramo dizisinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım, geçtiğimiz akşam çekim sonrası kendisini bekleyen eşi İmane Elbani'nin yanına gitti. Dizi için giydiği kıyafetlerini değiştiren Yıldırım, arabasına binerken muhabirin sorularını yanıtladı. Sette kaza geçirdiğini söyleyen oyuncu, ‘Aksiyon sahnesiydi, bu sene aksiyonlar arttığı için olur böyle kazalar, gayet iyim’ dedi

Murat Yıldırım-Iman Elbani çiftinden üzen haber

Ramo dizisinde başrol oynayan Murat Yıldırım, 4 yıl önce Faslı güzel Iman Elbani ile nikah masasına oturmuştu. Çiftten geçen ay müjdeli haber gelmiş, Elbani'nin 2 aylık hamile olduğu öğrenilmişti. Ancak Murat Yıldırım ve Iman Elbani'nin bebek sevinci yarım kaldı.

Murat Yıldırım yarışma programını neden bıraktı?

Önceki gün eşi Imane Elbani ile Etiler’de bir mekan çıkışı görüntülenen Murat Yıldırım, ‘Kim Milyoner Olmak İster’i neden bıraktığını açıkladı.

Murat Yıldırım acı haberi doğruladı

Amerikan Hastanesi’nden çıkarken eşi İman Elbani ile görüntülenen ünlü oyuncu Murat Yıldırım, eşinin 3 aylık hamileyken bebeğini kaybettiği iddiasını doğruladı.

Murat Yıldırım-İman Elbani çifti, bebeklerini kaybetti

3 yıl önce görkemli bir düğünle evlenen Murat Yıldırım ve İman Elbani çiftinin bebekleri kalp durması sonucu anne karnında vefat ettiği öğrenildi.