Okan Bayülgen Haberleri

Okan Bayülgen Haberleri

Okan Bayülgen, Dayı Şov’a konuk oluyor

Yepyeni talk show programıyla izleyiciden tam not alan Dayı, bu hafta şov dünyasının duayeni Okan Bayülgen’i konuk edecek. Dayı Şov’da izleyiciler, Instagram veya Twitter’da @dayisovgain hesabını etiketleyerek Bayülgen’e ve Dayı’ya istedikleri soruları sorarak, eğlenceye bizzat dahil olacak. Dayı Şov, ikinci bölümüyle 17 Eylül Cuma günü saat 23.00’de canlı yayınla GAİN’de.

Altın Güvercin Ödülü sahibini buldu

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde bu yıl 24'üncüsü düzenlenen Altın Güvercin Beste ve Müzik Yarışması, final gecesi ile son buldu.

Okan Bayülgen'in yeni adresi belli oldu

Nokta programı ile sevenlerinin karşısına çıkan ünlü şovmen Okan Bayülgen’in yeni adresi belli oldu.

İbo Show'un bu haftaki konukları belli oldu (26 Aralık 2020)

Milyonların özlediği İbo Show, 9 yıllık aradan sonra yeniden yayına başladı. İbo Show'un bu hafta ekrana gelecek olan 7. bölüm konukları belli oldu. İbo Show'a bu hafta Coşkun Sabah, Linet, Okan Bayülgen ve Saba Tümer konuk olacak.

Amazon Türkiye'den sürpriz proje! Dünyada ilk kez yapılacak!

Amazon Türkiye’nin geçtiğimiz hafta Türkiye'de kullanıma açtığı Amazon Prime Video için hazırlanan ilk Türk dizisi Artı'nın oyuncu kadrosu şekillenirken proje için geri sayım başladı.

Okan Bayülgen'den Buket Aydın'a şoke eden teklif

tv 100 ekranlarında Okan Bayülgen tarafından hazırlanıp sunulan Uykusuzlar Kulübü'ne katılan Buket Aydın'a yayın sırasında şoke eden bir teklif geldi. Bayülgen, Aydın'a ‘Bizimle çalışır mısın?’ dedi.

'Muhabbet Kralı' üniversiteye konuk oldu

Okan Bayülgen'in sunduğu 'Muhabbet Kralı'nın bu haftaki adresi Nişantaşı Üniversitesi oldu.

Okan Bayülgen, Zeynep Mansur’un klibinde oynayacak

Geçtiğimiz gün Okan Bayülgen'in Uykusuzlar Kulübü programına katılan Zeynep Mansur'a Bayülgen, yeni klibinde oynama sözü verdi.

Okan Bayülgen'den Beyazıt Öztürk açıklaması

Okan Bayülgen, tv100’de ekrana gelen Sabah Sohbeti programına katıldı. Samimi açıklamalarda bulunan Bayülgen, Beyazıt Öztürk ile ilgili de şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

Okan Bayülgen’in yeni imajı görenleri şaşkına çevirdi

tv100’de Uykusuzlar Kulübü ve Muhabbet Kralı programlarıyla yeniden sevenleriyle buluşan Okan Bayülgen, yeni imajını sosyal medya hesabından paylaştı.