Pete Davidson Haberleri

Pete Davidson Haberleri

Kim Kardashian, Marvel Sinema Evreni’ne katılmak istiyor

Son zamanlarda daha çok özel hayatıyla gündeme gelen Kim Kardashian verdiği son röportajla kariyerinin ilerleyen aşamalarında neler yapmak istediğini anlattı.

Kim Kardashian ve sevgilisi Pete Davidson 9 ayda ayrıldı

Hollywood'un gözde çiftlerinden Kim Kardashian ile Pete Davidson'ın aşkı 9 ay sonunda bitti.

Rapçi Kanye West'e Instagram şoku

Kanye West'in Instagram hesabı ünlü komedyen Trevor Noah'a ırkçı hakaret saldırısı nedeniyle askıya alındı.

Kim Kardashian ile Kanye West sonunda boşandı

2014 yılında dünyaevine giren Kim Kardashian ile Kanye West'in boşanma davası dün görüldü. Kardashian ve West, 8 yıllık evliliklerini noktaladı

Kanye West, Kim Kardashian’ın boşanma talebine karşı çıktı

Gösteri dünyasının ünlü çifti Kim Kardashian ve Kanye West bir süredir ayrı yaşıyorlar. Kardashian boşanma sürecinde ilerlemeye çalışırken West'ten ret almaya devam ediyor.

Julia Fox, paylaşımları sonrası Kanye West’ten ayrıldı

Bir süredir sosyal medya paylaşımlarıyla gündem olan dünyaca ünlü rap yıldızı Kanye West, en son eşi Kim Kardashian'ın geri dönmesi için yaptığı paylaşımlarla gündem olmuş, bu sözlerine yanıt alamayınca da Kardashian'ın sevgili Pete Davidson'u hedef almıştı. West'in bir süredir birliktelik yaşadığı Julia Fox'un bu sosyal medya paylaşımlarının ardından West'ten ayrıldığı öne sürüldü.

Kim Kardashian'ın hayali gerçek oluyor

Babası Robert Kardashian gibi avukat olmak isteyen reality şov yıldızı Kim Kardashian, ABD'nin Kaliforniya eyaletinde bu hayalini gerçekleştirmek için ilk sınavdan geçti. ‘Kendimle gurur duyuyorum’ diyen Kardashian, ‘İki yılda üç sınavdan kaldım ama pes etmedim ve başarana kadar daha fazla çalıştım’ ifadelerini kullandı.

Kim Kardashian ile Pete Davidson aşk yaşıyor

4 çocuğunun babası rapçi Kanye West ile boşanma aşamasında olan reality show yıldızı Kim Kardashian, komedyen Pete Davidson ile yeni bir aşka yelken açtı. Çift, Kaliforniya sokaklarında el ele yürüyüş yaparken objektiflere yansıdı.