Quentin Tarantino Haberleri

Quentin Tarantino Haberleri

Yönetmen Jean-Luc Godard, hayatını kaybetti

91 yaşındaki ünlü Fransız yönetmen Jean-Luc Godard'ın yaşamını yitirdiği açıklandı.

Brad Pitt'in 'kara liste'si ortaya çıktı! Listede kimler kimler yok ki...

Ünlü oyuncu Brad Pitt'in, tuttuğu ‘iyiler ve kötüler listesi’ ortaya çıktı. Listede kimler kimler yok ki! İşte, Brad Pitt'in kara listesi...

Quentin Tarantino, şimdiye kadar yapılmış en iyi filmi seçti

Dünyaca ünlü yönetmen Quentin Tarantino, katıldığı bir podcast'te kendisine göre 'gelmiş geçmiş en iyi film'i açıkladı. Tarantino, ‘Bence Jaws şimdiye kadar yapılmış en iyi film’ dedi.

Yönetmen Quentin Tarantino ikinci kez baba oldu

ABD'li film yönetmeni ve senarist Quentin Tarantino'dan müjdeli haber geldi.

Oyuncu Michael Madsen'in oğlu başından vurulmuş halde bulundu

Rezervuar Köpekleri ve Kill Bill serisi filmleri ile tanıdığımız ünlü Amerikalı aktör Michael Madsen, 26 yaşındaki oğlu Hudson Madsen'i kaybetti. Yaşadığı evlat acısı ile dünya magazin gündemine oturan Michael Madsen ünlü yönetmen Quentin Tarantino'nun vaptiz oğlu olarak da biliniyordu.

Kill Bill'in yıldızı Sonny Chiba, korona virüse yenildi

Quentin Tarantino'nun kült filmlerinden Kill Bill'in oyuncularından Sonny Chiba koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Sonny Chiba filmde Uma Thurman'a intikan klıcanı yapan usta Hattori Hanzo karakteri ile hafızalara kazınmıştı.

Brad Pitt ile Andra Day aşk mı yaşıyor?

Oscar ödüllü aktör Brad Pitt ile şarkıcı ve oyuncu Andra Day’in adı birlikte anılmaya başladı. Söylentilere göre Oscar ödül töreni gecesi tanışan ikilinin arasındaki yakınlaşma kısa sürede aşka dönüştü.