Reels Haberleri

Reels Haberleri

Instagram, hassas içerik filtrelerini güncelliyor

Instagram, 16 yaşın altındaki yeni kullanıcılar için hassasiyet filtresini otomatik olarak en kısıtlayıcı olan 'Daha Az' olarak ayarlayacak.

Instagram’dan tepkilere yanıt! Daha fazla video içerik olacak!

Instagram'ın özellikle de TikTok'u örnek alarak yeni değişiklikleri duyurmasından sonra tepkiler çığ gibi büyünce CEO Adam Mosseri, tüm bu eleştirilere yanıt veren bir video yayınladı.

Instagram, Reels özelliğini yeniliyor

Sosyal medya devi Instagram, Reels özelliğinin sınırlarını genişletmek üzere düğmeye bastı. Özellik, test aşamasından geçti.

Instagram’da ücretli gönderi dönemi başlıyor! İşte fiyatı…

Instagram abonelik özelliğini genişletiyor. Instagram CEO'sunun açıklamasına göre, artık ücretli gönderi ve Reels paylaşmak mümkün.

Instagram’a kalıcı olarak hesap silme özelliği geliyor

Sosyal medya devi Instagram, iOS uygulamasına getirdiği yeni bir özellik ile kullanıcıların uygulama üzerinden kalıcı olarak hesaplarını silebilmelerine olanak tanıyacağını duyurdu.

Meta duyurdu! Instagram Reels için yeni dönem!

Instagram kullanıcılarını ekrana kilitlemeyi başaran Reels, daha iyi bir deneyim sunabilmek için yeni döneme geçiş yapıyor.

Instagram, TikTok olma yolunda ilerliyor! Yeni özelliği test ediyor!

Popüler sosyal medya uygulaması Instagram, tam ekran formatını test ediyor. TikTok benzeri özellikle şirket, videoları öne çıkaracak.

Instagram Reels’de yeni dönem! Beğeni ve görüntülemeye veda!

Instagram platformun Reels özelliğinin beğenilere ve görüntülemelere odaklı olmadığını kanıtlamak adına önemli bir adım atmaya hazırlanıyor.

Instagram kullanıcıları müjde! Özellikler genişliyor!

Popüler sosyal medya platformu Instagram, gönderi sabitleme özelliğini genişlettiğini duyurdu. Bununla birlikte pek çok yeniliği de açıkladı.

Instagram, hassas içerik için bir özellik daha getiriyor

Instagram’daki sayısız içeriğin arasında elbet bizi rahatsız edenler var. Instagram, bu içeriklerden sakınmamız için hassas içerik kontrolü ile ilgili bir adım attı.

Facebook Reels’e yeni özellik! Kullanıcılar memnun olacak!

Facebook Reels, çok daha fazla ve orijinal içerikler ortaya konulmasını sağlamak için sunulan yeni özelliğini duyurdu.

Instagram, Reels videosu oluşturmanın yeni yolunu test ediyor

Instagram, öne çıkanlar bölümüne eklenen hikayelerin Reels'a dönüştürülmesini sağlayacak bir özellik üzerinde çalışıyor.

Instagram’dan milyonlarca hesabı etkileyecek yenilik

Instagram şimdiye kadar Reels videolarına özel tuttuğu Remiks özelliğinin artık tüm videolarda kullanılabileceğini açıkladı.

Instagram’a gelecek yeni özellikler sızdırıldı

2022 yılında Instagram platformuna gelecek 2 önemli özellik sızdırıldı. Ayrıca, ekran görüntüleri ve detayları da belli oldu.

TikTok’un peşinden giden Instagram Reels’ın yeni özelliği tanıtıldı

Instagram, bir gönderiye yapılan yorumlara doğrudan Reels videosu ile yanıt verme özelliğini kullanıma sundu.

WhatsApp'ın 2022’de piyasaya sürülmesi beklenen 6 yeni özelliği sızdı

WhatsApp'a gelecek özellikleri ve değişiklikleri izleyen web sitesi WABetaInfo, uygulamanın 2022'de yayına almayı planladığı özellikleri açıkladı. Özellikler arasında uygulamayı birden fazla cihazda kullanmaktan iletişim bilgilerinde daha fazla kontrol sahibi olmaya kadar pek çok yenilik yer alıyor.

Instagram, akışta müzik özelliğini test ediyor

Instagram aralarında Türkiye’nin de bulunduğu üç ülkede Akışta Müzik özelliğini test etmeye başladığını açıkladı.

Instagram, kullanıcılarına para ödeyecek

Sosyal medyada en önemli pazara sahip olan ve TikTok’la rekabeti artırmak isteyen Instagram, ‘Reels’ özelliği için para kazanma seçeneği getiriyor.

IGTV tarih oluyor! Instagram Video duyuruldu!

Instagram bugün yeni bir özelliğini duyurdu. IGTV ve normal akışta yer alan videolar, artık Instagram Video çatısı altında birleşiyor.

Google’dan yeni hamle! TikTok ve Instagram ile anlaşmaya çalışıyor!

Google, Instagram ve TikTok videolarını arama sonuçlarında göstermek için çalışmalara başladı. Şirketin, her iki hizmetten de içeriği indekslemek ve sıralamak için ByteDance ve Facebook ile iletişim kurduğu bildiriliyor.

Instagram lite yeni özellikleri geliyor! Instagram lite özellikleri neler?

Instagram lite kullanıcıları yeni özelliklere kavuşuyor. Dünyaca ünlü foto paylaşım ağı Instagram 2018'de bellek ve boyut kısıtlamaları olan telefonlar için çıkardığı lite uygulamasını yeni özellikleriyle yeniden kullanıma sunuyor. İşte Instagram lite'ın yeni özellikleri...

Instagram'dan TikTok benzeri uygulama!

Instagram TikTok benzeri özelliği, Reels'i, bugün ABD'de kullanıma sundu.