Reklamcı Haberleri

Reklamcı Haberleri

Şarkıcı İrem Derici, babasının ‘boşanma’ davası için suskunluğunu bozdu

Şarkıcı İrem Derici’nin babası reklamcı Hulusi Derici, 21 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Selma Derici’ye boşanma davası açtı. Ünlü reklamcı, iki çocuğunun velayeti ile birlikte 1 milyon lira tazminat talep etti. Gündem olan haberin ardından ünlü şarkıcı açıklama yaptı.

İrem Derici’nin babası Hulusi Derici ile Selma Derici boşanıyor

Şarkıcı İrem Derici’nin babası Hulusi Derici'nin 21 yıllık eşi Selma Derici’ye kadınlık görevini yerine getirmediği gerekçesiyle 1 milyonluk boşanma davası açtığı ortaya çıktı.

Şarkıcı Cemre Kemer anne oldu

23 Aralık'ta 8 yıldır birlikte olduğu reklamcı sevgilisi Emir Medina ile nikah masasına oturan şarkıcı Cemre Kemer, sosyal medya hesabından anne olduğunu duyurdu. Çift, kızlarına Karla adını verdi.

YouTube’dan flaş reklam hamlesi

Youtube, başlık sayfasının üstünde siyasi içerikli reklam yayınlamama kararı aldığını duyurdu.

Çocukların geleceğine sanatın anlamlı dokunuşu

Reklamcı ve sunucu Banu Sağnak Erten ve Y. Mimar Bahar Aykaç (BBartpool), sanat ile eğitimi kucaklaştıran ‘Mutlu Çocuklar, Aydınlık Yarınlar' projesiyle 30'dan fazla resim, heykel ve fotoğraf sanatçısını anlamlı bir amaç için bir araya getirdi.

Mastürbasyon itirafı olay olmuştu! İrem Derici'ye babasından uyarı!

Dijital platform EXXEN'de 'Konuşanlar' programında mastürbasyon, cinsel hayat ve aldatma itiraflarıyla olay olan ünlü şarkıcı İrem Derici'ye babasından sert tepki geldi.

Reklam dünyasının duayen ismi Yakup Barouh, korona virüsüne yenik düştü

Türkiye'de reklamcılık sektörünün duayenlerinden, İlancılık Ajans Başkanı Yakup Barouh, 10 gündür süren yoğun bakım mücadelesinin ardından coronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Fatih İçmeli’den Öykü Gürman’a romantik doğum günü kutlaması

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman ile reklamcı Fatih İçmeli aşkı hız tam gaz devam ediyor. Sevgilisinin doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı romantik paylaşımla kutlayan İçmeli, ‘Bir ömür boyu o güzel kalbine nasip olmak dileği ile doğum günün kutlu olsun’ dedi.