Teşkilat Dizisi Haberleri

Teşkilat Dizisi Haberleri

Reyting sonuçları açıklandı (23 Ocak 2022)

23 Ocak 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Teşkilat ve AB'de Yargı birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (16 Ocak 2022)

16 Ocak 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Teşkilat ve AB'de Yargı birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (9 Ocak 2022)

9 Ocak 2022 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Yargı birinci oldu.

TRT'den flaş Teşkilat dizisi kararı

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan Teşkilat dizisinin 29. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Yeni yılın ilk haftasında ekrana ara verecek olan Teşkilat'ın yeni bölümü 9 Ocak Pazar akşamı seyirciyle buluşacak. Teşkilat yeni bölümde Emre Başer'in canlandırdığı Elçi karakteri ortalığı karıştıracak. MİT'in özel ekibi Berlin'de çok gizli bir operasyona imza atacak.

Reyting sonuçları açıklandı (26 Aralık 2021)

26 Aralık 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Teşkilat birinci oldu.

Merak konusu olmuştu! Teşkilat dizisinin finalindeki isim bakın kim çıktı!

Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Gürkan Uygun, Ezgi Eyüboğlu'nun başrolünü paylaştığı Teşkilat dizisinin finalinde görünen oyuncu merak konusu olmuştu. O isim bakın kim çıktı!

Reyting sonuçları açıklandı (19 Aralık 2021)

19 Aralık 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Teşkilat birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (12 Aralık 2021)

12 Aralık 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Teşkilat ve AB'de Yargı birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (5 Aralık 2021)

5 Aralık 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Teşkilat birinci oldu.

Çağlar Ertuğrul'dan Altın Kelebek Ödülleri’nde Tamer Karadağlı'ya olay gönderme

47. Altın Kelebek Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alan Ertuğrul, konuşması sırasında bir anda arkasını kontrol etmek için dönerek Altın Portakal'daki Nihal Yalçın ve Tamer Karadağlı arasında yaşanan olaya gönderme yaptı. Ünlü oyuncu, o sırada ‘Birisi mimik yapıyor sandım arkamda’ ifadelerini kullanırken, sunucu Cem Davran ise, ‘Bu o törenlerden değil, bak ne güzel kenarda duruyor’ açıklamalarında bulundu.

Reyting sonuçları açıklandı (28 Kasım 2021)

28 Kasım 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Teşkilat ve AB'de Yargı birinci oldu.

Teşkilat dizisinde şoke eden final! Veda mı etti?

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan Teşkilat dizisi 24. bölümüyle ekrana geldi. Teşkilat son bölüm final sahnesinde, Yıldırım'ın zihnini kontrol etmesinden kurtulmak isteyen Serdar, beynine tehlikeli bir işlem yaptırdı. Ancak kalbi duran Serdar hareketsiz kalınca Zehra ise gözyaşlarına boğuldu. Teşkilat'ın final sahnesi ise akıllara 'Serdar öldü mü?' sorusunu getirdi. Dizide Serdar'ı canlandıran Çağlar Ertuğrul'un ise diziden ayrılıp ayrılmadığı yeni bölümde ortaya çıkacak.

Reyting sonuçları açıklandı (21 Kasım 2021)

21 Kasım 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Teşkilat birinci oldu.

Oyuncu Gürkan Uygun, üçüncü kez baba oldu

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Memati karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Gürkan Uygun ve eşi Şebnem Uygun, üçüncü çocuklarını kucaklarına almanın mutluluğunu yaşıyor.

Reyting sonuçları açıklandı (14 Kasım 2021)

14 Kasım 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Teşkilat ve AB'de Yargı birinci oldu.

Teşkilat’ta Uzay'ı ve MİT ekibini yıkan haber

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan Teşkilat dizisi 22. son bölümüyle ekrana geldi. Son bölüm final sahnesinde Serdar, kaçırılan Zehra'nın kızı Yağmur'u kurtarmayı başardı. Anne ve kızın uzun süre sonra kavuşması da izleyenleri duygulandırdı. Teşkilat'ın 23. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Saldırıya uğrayan Uzay'ın eşi Ebru hastanede yaşam savaşı veriyor. Hamile olan Ebru ise saldırı nedeniyle bebeğini kaybediyor. Uzay, 'Çocuğumu öldürdüler' diyerek gözyaşlarına boğuluyor.

Reyting sonuçları açıklandı (7 Kasım 2021)

7 Kasım 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Teşkilat ve AB'de Yargı birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (31 Ekim 2021)

31 Ekim 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Teşkilat birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (24 Ekim 2021)

24 Ekim 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de Teşkilat ve AB'de Yargı birinci oldu.

Oyuncu Mesut Akusta, Teşkilat dizisine geri döndü

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan Teşkilat dizisinin 19. yeni bölümüyle ekrana geldi. Geçtiğimiz Ağustos ayında beyin kanaması geçiren usta oyuncu Mesut Akusta, sağlığına kavuşmasının ardından son bölümde Teşkilat dizisine geri döndü. Akusta'nın canlandırdığı Mete Başkan, kaçırılan Zehra'yı kurtardı. Mete Başkan'ın ‘Bu devlet ne bir karış toprağını, ne bir damla suyunu, ne de bir evladını kalleşin eline bırakmaz’ sözleri dikkat çekti.

Reyting sonuçları açıklandı (17 Ekim 2021)

17 Ekim 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Teşkilat birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (10 Ekim 2021)

10 Ekim 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Teşkilat birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (3 Ekim 2021)

3 Ekim 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Teşkilat birinci oldu.

Reyting sonuçları açıklandı (26 Eylül 2021)

26 Eylül 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Teşkilat birinci oldu.

Çağlar Ertuğrul ile Kayla Manukyan aşkı bitti mi?

Ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul'un yaklaşık 4 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Kayla Manukyan'dan ayrıldığı konuşuluyor.

Oyuncu Mesut Akusta, 'Teşkilat' dizisine devam edecek mi? Eşi Şafak Özbir açıkladı!

Geçtiğimiz haftalarda evinde beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılan oyuncu Mesut Akusta, taburcu olup evinde dinlenmeye çekildi. TRT1'de yayınlanan 'Teşkilat'ta rol alan Akusta'nın eşi Şafak Özbir, bir takipçisinden gelen ‘Mesut Bey nasıl oldu. Dizeye devam edebilecek mi?’ sorusunu yanıtladı.

Evinde beyin kanaması geçirmişti! Oyuncu Mesut Akusta ayağa kalktı!

Geçtiğimiz günlerde Ankara’daki evinde beyin kanaması geçiren Teşkilat dizisinin oyuncularından Mesut Akusta’dan güzel haber geldi. Sağlığına kavuşan Akusta, sevincini yanından bir an olsun ayrılmayan eşi Şafak Özbir Akusta’yı öperek gösterdi.

Beyin kanaması geçirmişti! Oyuncu Mesut Akusta'nın son hali ortaya çıktı!

Teşkilat dizisinde rol alan Mesut Akusta, evinde geçirdiği beyin kanaması sonucu hastaneye kaldırılmıştı. Ameliyata alınan Akusta'dan güzel haber geldi.

Beyin kanaması geçirmişti! Mesut Akusta'nın sağlık durumu nasıl?

Usta oyuncu Mesut Akusta, geçtiğimiz hafta Ankara'daki evinde geçirdiği beyin kanaması nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Ameliyata alınan Akusta'nın yoğun bakımda tedavisinin sürdüğü bildirilmişti. Akusta'nın son durumu merak edilirken eşi Şafak Özbir'den paylaşım geldi.

Reyting sonuçları açıklandı (6 Haziran 2021)

6 Haziran 2021 tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de ve AB'de Teşkilat birinci oldu.