Travis Barker Haberleri

Travis Barker Haberleri

Hastaneye kaldırılmıştı! Müzisyen Travis Barker’dan açıklama geldi!

Geçtiğimiz günlerde rahatsızlanan ve hastaneye kaldırıldığı açıklanan ünlü müzisyen Travis Barker cephesinden açıklama geldi.

Müzisyen Travis Barker, hastaneye kaldırıldı

46 yaşındaki Blink-182 davulcusu Travis Barker, hastaneye kaldırıldı. Hastaneye ambulansla götürülen Barker'ı eşi Kourtney Kardashian yalnız bırakmadı.

Kourtney Kardashian ve Travis Barker evlendi

Kourtney Kardashian ve Travis Barker, geçtiğimiz aylarda evlenen ve ardından da aslında yasal olarak henüz evli olmadıkları ortaya çıkan çift sonunda artık yasal olarak da evli.

Kourtney Kardashian ile Travis Barker nişanlandı

Kim Kardashian'ın ablası Kourtney Kardashian, rock müzisyeni sevgilisi Travis Barker'ın evlilik teklifine ‘Evet’yanıtını verdi.

Müzisyen Mark Hoppus, kanserin vücudunda yayıldığını açıkladı

90'ların sonlarına ve 2000'lere damga vuran rock grubu Blink-182'nun vokalisti ve bas gitaristi Mark Hoppus, dün katıldığı bir sanal etkinlikte hastalığının detaylarını anlattı. Bir süredir kanserle mücadele eden Hoppus, hastalığının vücudunda yayıldığını açıkladı.

Şarkıcı Mark Hoppus, kanser olduğunu açıkladı

Blink-182'nin hem solisti hem de bas gitaristi olan Mark Hoppus, birkaç gün önce kanser tedavisi gördüğünü açıklamıştı. Hoppus, son olarak Twitch'te hayranlarına kanser tedavisi hakkında cesaret verici bir güncelleme daha yaptı.