Umut Evirgen Haberleri

Umut Evirgen Haberleri

Melisa Şenolsun ile Onur Güvenatam aşk mı yaşıyor?

TRT 1'de ekranlara gelen 'Masumlar Apartmanı' ile gündemde olan oyuncu Melisa Şenolsun'un, başrolünde yer aldığı 'Atiye'nin yapımcısı Onur Güvenatam'la aşk yaşadığı konuşuluyor.

Umut Evirgen’in yeni filmi ‘Kimya’nın teaser’ı yayınlandı

37. Varşova Film Festivali’nde dünya prömiyerini yapacağı duyurulan Umut Evirgen’in yazıp yönettiği ikinci uzun metrajlı filmi ‘Kimya’nın ilk teaser’ı yayınlandı.

Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen aşk mı yaşıyor? İddialara son noktayı koydu!

Oyuncu Serenay Sarıkaya, işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşadığı yönündeki söylentiler hakkında konuştu. Konuyla ilgili açıklama yapan ünlü oyuncu, ‘Bunlar sadece iddia... Böyle şeylerle uğraşmaktan, bu haberlerden sıkıldım’ diyerek hakkında çıkan dedikoduları yalanladı.

Melisa Şenolsun ile Umut Evirgen aşkı bitti

Yaklaşık iki yıldır birlikte olan oyuncu Melisa Şenolsun ile işletmeci Umut Evirgen, sessiz sedasız yollarını ayırdı.

Melisa Şenolsun ile Umut Evirgen ayrıldı mı?

Geçtiğimiz yıl aşk yaşamaya başlayan ünlü oyuncu Melisa Şenolsun ve iş insanı Umut Evirgen çiftinden kötü haber geldi. Çiftin sessiz sedasız ayrıldığı iddia edildi.

Tuba Büyüküstün, Ali Güneş ile aşk mı yaşıyor? İddialara yanıt geldi!

Uzun yıllar aşk yaşadığı Umut Evirgen'le karantina sürecinde yollarını ayıran Tuba Büyüküstün'ün önceki gün Instagram'da eski futbolcu Ali Güneş'le takipleşmesi aşk dedikodularını alevlendirdi. Büyüküstün'den konuyla ilgili açıklama geldi.

Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen ilk kez el ele görüntülendi

Aşklarını daha önce sosyal medyadan ilan eden Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen, ilk kez el ele görüntülendi.

Tuba Büyüküstün aşk haberlerine ateş püskürdü! 'Vicdanın varsa insansındır'

Onur Saylak'tan boşandıktan sonra Umut Evirgen'le 3 yıl aşk yaşayan oyuncu Tuba Büyüküstün hakkında ortaya atılan eski eşinin de arkadaşı olan yönetmen Cevdet Mercan ile yeni bir aşka yelken açtığı iddiasına ateş püskürdü.

Umut Evirgen, Melisa Şenolsun ile yeni bir aşka yelken açtı

Uzun süredir birlikte olduğu Tuba Büyüküstün ile bir süre önce ayrılan Umut Evirgen, oyuncu Melisa Şenolsun ile aşk yaşamaya başladı.

Tuba Büyüküstün sessizliğini bozdu

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, geçtiğimiz aylarda ayrıldığı işletmeci sevgilisi Umut Evirgen ile yeniden barıştığı yönündeki iddialara sosyal medya hesabından cevap verdi.

Defne Samyeli'yi kızdıran Serenay Sarıkaya sorusu

Cem Yılmaz ile ayrıldıktan sonra kendi içine dönen Defne Samyeli annesiyle görüntülendi. Ünlü oyuncuya Yılmaz'ın yeni sevgilisi Serenay Sarıkaya sorulunca Samyeli yanıt vermedi. Samyeli'ye ayrıca Umut Evirgen de soruldu.

Tuba Büyüküstün’den Umut Evirgen ile ayrılık sonrası ilk paylaşım

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, uzun süredir birlikte olduğu işletmeci Umut Evirgen ile yollarını ayırdı. Büyüküstün, eski eşi Onur Saylak'ın 3. kez baba olacağının öğrenildiği günde Instagram'da kızları ile göründüğü bir paylaşım yaptı.

Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen ayrıldı

2017'den bu yana aşk yaşayan Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen'den kötü haber geldi.

Tuba Büyüküstün hamam sahnesi hakkında ilk kez konuştu

Rise of Empires: Ottoman belgeselinin yıldızı Tuba Büyüküstün, olay olan hamam sahnesi hakkında eleştirilere ilk kez yanıt verdi.

Tuba Büyüküstün, Youtube kanalı açtı

Sosyal medya hesapları bulunmasına rağmen pek fazla aktif olmayan Tuba Büyüküstün bu kez de Youtube'a giriş yaptı.

Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen hedef büyüttü

İstanbul'dan sonra Avrupa'da da mekan açmayı planlayan Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen, güzel oyuncunun evlerinin de bulunduğu Paris'te dükkan arayışına başladı.

Onur Saylak, eski eşi Tuba Büyüküstün'ü silmedi

Onur Saylak’ın Hello Dergisi’ne verdiği röportajda bir ayrıntı dikkat çekti. Saylak’ın eski eşi Tuba Büyüküstün’ü kolundaki dövmeden silmemesi dikkatlerden çakmadı.

Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen yeni eşya baktı

Önceki gün Maslak’taki bir alışveriş merkezinde görüntülenen Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen, Evirgen’in yeni açacağı mekan için mobilya ve aksesuar baktı.

Tuba Büyüküstün, Paris’te ‘ev’lendi

Bir süredir işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşayan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’ün sık sık gittiği Paris’ten ev aldığı iddia edildi.

Umut Evirgen, uzun metraj bir film çekti

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün ile uzun süredir aşk yaşayan ünlü işletmeci Umut Evirgen’in uzun metraj film çektiği ortaya çıktı. Evirgen’in geçtiğimiz ay çekimlerini tamamladığı ‘Ben Bir Denizim’ isimli filmin Kanada’daki Edmonton Film Festivali’ne seçildiği öğrenildi.