Whatsapp Haberleri

Whatsapp Haberleri

Facebook ismini değiştiriyor

Bünyesinde WhatsApp, Instagram, Messenger ve Oculus'u da barındıran Facebook isim değişikliğine gidiyor.

WhatsApp yeni özelliğini duyurdu! ‘Bundan sonra artık...’

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, uçtan uca şifreleme sistemini duyurmasının ardından güvenlik sorunuyla ilgili yeniden harekete geçti.

WhatsApp'ta süreli mesajlar için yeni dönem

Anlık sohbet uygulaması WhatsApp, 7 gün içinde silinebilen süreli mesaj özelliğine yeni seçenekler ekledi.

WhatsApp'ta profil resminizi kimlerin görebileceğini seçebileceksiniz

WhatsApp bir süredir kullanıcıların talebi doğrultusunda profil resmini görebilecek kişileri kısıtlayabilme özelliğinin üzerinde çalışıyor.

Instagram, Facebook ve WhatsApp’ta 6 saatlik kesintinin nedeni belli oldu

Sosyal medya platformları Instagram, Facebook ile anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yaklaşık 6 saatlik erişim probleminin ardından tekrardan kullanıma açıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Facebook kesintinin nedeni hakkında ilk defa konuştu. Şirket 1.5 milyar kullanıcının verilerinin çalındığı iddialarına da son noktayı koydu.

Facebook, WhatsApp ve Instagram çöktü

Facebook, WhatsApp ve Instagram'a erişim sağlanamıyor. Popüler sosyal medya siteleri Facebook ve Instagram'ın yanı sıra WhatsApp'a da erişim sağlanamıyor. 

Facebook'ta tedirginlik! Yeni ifşalar geliyor!

Son dönemde hakkında ifşa ve skandalların bitmek bilmediği Facebook'tan dikkat çekici bir açıklama geldi.

Whatsapp, Facebook ve Instagram platformları birbirine bağlanacak

Mark Zuckerberg, Facebook çatısı altında bulunan tüm sosyal medya platformlarını bir araya getirmeyi planlıyor.

WhatsApp'tan kullanıcılara bomba özellik! Artık para iadesi yapacak!

Sohbet platformu WhatsApp, ödeme işlevine bir yenisini daha ekliyor. WhatsApp Payments özelliği aldığı yeni güncellemelerle kullanıcılara para iadesi seçeneği sunacak.

WhatsApp’tan çok konuşulacak özellik

Facebook çatısı altında faaliyet gösteren popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın yeni özelliği ortaya çıktı.

WhatsApp, beklenen özelliği Türkiye’de kullanıma sundu

WhatsApp'ın uzun süredir beklenen çoklu cihaz desteği, son güncellemeyle birlikte artık Türkiye'deki kullanıcıların da kullanımına sunuldu.

WhatsApp’tan sesli mesaj sevmeyenlere müjdeli haber

Sosyal mesajlaşma platformu WhatsApp, gelen sesli mesajlar yazılı olarak görülebileceğini duyurdu.

WhatsApp, ‘son görülme’ özelliğinde değişikliğe gidiyor

Dünyanın en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması WhatsApp, son görülme, profil fotoğrafı ve durum güncellemesi hakkında yeni özellikler devreye sokulacağını açıkladı.

WhatsApp, tasarım değişikliğine gidiyor! Yeni görüntüsü ortaya çıktı!

Anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcıları için yeni bir tasarıma geçiyor. Söz konusu yenilikle birlikte, sohbet baloncuklarının şimdiki hallerine göre değişkenlik göstereceği görülüyor.

WhatsApp'tan iyi haber geldi! Eziyet sona eriyor!

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcılarının uzun süredir şikayet ettiği IOS’tan Android’e konuşma geçmişinin taşınabileceğini açıkladı.

Whatsapp'a  ‘kaybolan mesaj modu’ özelliği geliyor

Whatsapp kaybolan mesaj modu ile Instagram'a benzeyecek. Bu mod sayesinde attığınız mesajlar yalnızca bir kez görüntülenecek. Daha sonra otomatik olarak silinecek.

WhatsApp’a ses dalgaları özelliği geliyor

WhatsApp uygulamasının yeni beta sürümünde yeni bir özellik ortaya çıktı. Gönderilen sesli mesajlarla ilgili olan özelliğin ekran görüntüsü paylaşıldı.

TikTok, Facebook’un tahtını ele geçirdi

Yapılan bir araştırma, sosyal paylaşım platformu TikTok'un 2020'de en çok indirilen uygulama olduğunu ortaya çıkardı. TikTok böylelikle Facebook, WhatsApp, Instagram ve Facebook Messenger'ı geride bırakmış oldu.

Facebook, WhatsApp mesajlarını okumak istiyor

WhatsApp uçtan uca şifreleme güvenlik sistemi nedeniyle en güvenli yazışma uygulamalarından. Facebook reklam göstermek ve bu kişisel mesajları okumak için adım atacak. WhatsApp'ın uçtan uca şifreleme yerine homomorfik şifrelemeye geçmek istediği belirtiliyor.

WhatsApp’a ‘bir kez görüntülenen medya’ özelliği geldi

WhatsApp ‘bir kez görüntülenen fotoğraflar ve videolar’ özelliğini devreye aldı. Yeni özellikle WhatsApp kullanıcıları, alıcı tarafından bir kez açıldıktan sonra sohbetten kaybolan fotoğraf veya videolar gönderebilecek.

WhatsApp yeni özelliğini kullanıma sundu

WhatsApp, bugün yeni bir özelliği kullanıma sunduklarını açıkladı. Şirketten yapılan duyuruda, ‘Grup aramalarını bir daha asla kaçırmayın’ denildi.

Twitter o özelliğinin fişini çekiyor! Tarih verdi!

Twitter, Instagram ve Facebook platformlarındaki 'Hikayeler' özelliği ile benzerlik gösteren 'Fleets'in kaldırılacağını açıkladı.

WhatsApp’tan yeni özellik geliyor! ‘Bir kez’ görüntülenecek!

WhatsApp, iOS ve Android kullanıcılarına kaybolan fotoğraf ve video mesajları sunmaya çalışıyor. Uygulama, yeni özellik ile kullanıcılara gönderdikleri mesajlar üstünde daha fazla kontrol imkânı sağlamayı hedefliyor. Şirket kısa süre önce iOS ve Android beta test kullanıcılarına yeni özelliğini sundu.

WhatsApp'ın tartışma yaratan kararına ilişkin flaş gelişme!

Ankara 4'üncü İdare Mahkemesi, Facebook'un, WhatsApp verilerinin Facebook şirket ürün ve verilerine bağlanmasını durduran Rekabet Kurulu kararının yürütmesinin durdurulması istemli başvuruyu reddetti.

WhatsApp’tan çoklu cihaz müjdesi

WhatsApp kullanıcılarının en çok beklediği özelliklerden biri olan çoklu cihaz desteği, çok yakında beta kullanıcıları için erken erişime sunulacak.

Aras Bulut İynemli, Vodafone Simple lansmanına katıldı

Vodafone’un reklam yüzü Aras Bulut İynemli, Vodafone Simple lansmanına katıldı. Oyuncu, Vodafone’un yeni nesil mobil deneyimini değerlendirdi. İynemli, ‘Vodafone Simple seçenekler arasında kaybolmak istemeyenler için ideal bir çözüm. Üstelik, her yönüyle hayatı kolaylaştıran bir deneyim’ dedi.

WhatsApp, iletilen mesajlara sınırlama getirdi

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcılar tarafından iletilen mesajlara sınırlama getirdi.

WhatsApp'tan yeni özellik! Sadece Android'de çalışacak!

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın yeni bir özelliği açıklandı. Flash Call adı verilen bu özellikle sadece Android cihazlara gelecek. iPhone ve iPad kullanıcıları "Flash Call" adındaki özelliği kullanamayacak.

WhatsApp'a bomba özellik! Cihaz desteği artıyor!

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın yeni bir özelliği açıklandı. Kullanıcılar, aynı hesabı birden fazla cihazda kullanabilecek.

İşte akıllı telefonlara en çok zarar veren uygulamalar…

Bir şirket akıllı telefonlara zarar veren uygulamaları tespit etti. Bu uygulamalar sadece aşırı batarya tüketimine neden olmuyor aynı zaman kullanım ömrünü de azaltıyor.