Whatsapp Haberleri

Whatsapp Haberleri

WhatsApp’ta ekran görüntüsüne son! Yeni özellik test aşamasında!

Son dönemde birçok yenilik için çalışmalarını sürdüren WhatsApp, ekran görüntüsü engelleme özelliğini de test etmeye başladı.

Facebook ve Instagram'ın o özelliği WhatsApp'a geliyor

WhatsApp'a yeni bir özellik daha geliyor. Facebook ve Instagram'dan bildiğimiz bu özellikle WhatsApp kullanıcıları profil fotoğrafları yerine avatar kullanabilecek.

WhatsApp'ta ekran görüntüsü alanlara kötü haber

WhatsApp'ta yeni gizlilik özellikleriyle birlikte yeni dönem başladı. WhatsApp, daha da fazla koruma katmanı sağladığını ve mesajlarınız üzerinde size daha fazla kontrol imkanı verdiğini söylediği yeni gizlilik özelliklerini duyurdu. Bunların içinde ekran görüntüsü almakla ilgili bir detay da var.

Whatsapp'tan bomba özellik! Artık bunu yapabileceksiniz!

Whatsapp'ın sahibi olan Meta, uygulamanın yeni güvenlik önlemlerini duyurdu. yeni güvenlik özelliklerine göre uygulamaya birçok yenilik gelecek.

WhatsApp gizliliğe son veriyor! Artık her şeyi kullanıcılar görebilecek!

WhatsApp grup yöneticilerinin mesajları herkes için silmesine izin vermeye olanak sağlayacağını açıkladı. Ayrıca uygulamanın grup kısmında kimin ayrıldığını veya yönetici tarafından kimin gruptan çıkarıldığını da kullanıcılar görebilecek.

WhatsApp’a grupları karıştıracak bir özellik geliyor

WhatsApp grup özellikleri genişlemeye devam ediyor. Artık WhatsApp grup yöneticileri başkasının mesajını da silebilecek.

WhatsApp’tan yeni özellik! Platformu keşfetmek kolaylaşıyor!

WhatsApp, kullanıcılarına sunduğu yeni özellikleri tanıtabilmek için WhatsApp sohbet botu özelliğini test ediyor.

WhatsApp'ta kaybolan mesajlar saklanabilecek

WhatsApp, kaybolan mesajlar için yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Bu özelliğe göre, kaybolan mesajları saklamak mümkün olacak.

Whatsapp'ta 'Mesajıma neden cevap vermedin?' dönemi bitiyor

WhatsApp, kullanıcıların çevrimiçi durumlarını tamamen gizlemelerini sağlayan yeni bir gizlilik ayarı üzerinde çalışıyor. Meta'nın uygulaması böylece kullanıcılarına son görülme tarihlerini ve online olup olmadıklarını kimlerin görebileceğini sınırlama imkanı veriyor. Hedefte 'Stalk'çular var.

Instagram’a yeni alışveriş özelliği! DM’de kullanıma sunuldu!

Instagram, kullanıcıların DM (Direkt Mesaj) penceresinden alışveriş yapabilmesine olanak tanıyan yeni bir özelliği kullanıma sundu. Alışveriş yapmak için sohbet ekranını terk etme zorunluluğunu ortadan kaldıran özelliğin, güncel olarak yalnızca seçili ülkelerdeki Instagram kullanıcıları tarafından deneyimlenebildiği ifade edildi.

Whatsapp’ta toplu mesaj dönemi bitiyor! Kopyala yapıştır mesajların son günleri…

WhatsApp Durumlar'da şu anda fotoğraf, video veya metin paylaşımı yapılırken bir yenisi daha eklenmeye hazırlanıyor. Şirket, toplu mesaj ‘samimiyetsizliğine’ de son vermek istiyor.

WhatsApp’ta durum güncellemeleri için yeni dönem

WhatsApp, sesli durum özelliğini test etmeye başladı. Kullanıcılar, durum güncellemelerine sesli notlar ekleyebilecek.

Mark Zuckerberg açıkladı! WhatsApp’tan yeni özellik!

WhatsApp, kullanıcılarından olumlu dönüş aldığı özelliğini genişletiyor. Şirket, Yeni Mesaj Tepkileri özelliğini duyurdu.

WhatsApp'ta 2 gün 18 saat kuralı! İkiye katlandı!

WhatsApp daha önce 1 saat 8 dakika 16 saniye olan mesaj silme süresi kuralını 2 gün 12 saat seviyesine çıkarma kararı aldı.

WhatsApp, beklenen özellik için çalışmalara başladı

WhatsApp, kullanıcıların uzun zamandır beklediği özelliği nihayet getirmeye hazırlanıyor. Popüler sohbet uygulaması, kullanıcıların çevrim içi durumlarını gizlemelerine izin vermek için çalışmalara başladı.

WhatsApp, can sıkan özelliğini nihayet değiştiriyor

WhatsApp mesaj silme süresi nihayet uzatılıyor. WhatsApp'ın beta uygulamasında görülen yeni özellik, ne kadar süre verecek?

WhatsApp, tepkiler özelliğini genişletiyor

WhatsApp, tepkiler özelliğini genişletiyor. Böylece bir mesaja tepki vermek için istediğiniz emojiyi kullanabileceksiniz.

WhatsApp'tan ses getirecek yeni özellikler! Artık siz değil, onlar konuşacak!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özellikler getirmeye devam ediyor. Platform son olarak üç yeni özellik ile gündeme geldi. Bunlardan biri oldukça çok konuşulacak.

WhatsApp’a bomba özellik! Büyük bir derdi çözüyor!

WhatsApp, iOS 15 için geliştirdiği yeni güncellemeyle Rahatsız Etme API'sini desteklemeye başladı. Kaçırdığınız aramaları bildirecek.

WhatsApp'a 1 ay süre verildi

Avrupa Komisyonu, tüketici kuruluşlarından gelen şikayetlerle açılan bir davada, WhatsApp'ın 2022 ocak ayında sunduğu bir gizlilik politikası güncellemesinin AB tüketici yasasına uygun olduğunu göstermek için temmuz ayına kadar süresi olduğunu duyurdu.

WhatsApp'ta yeni bir dönem başlıyor! Güvenlik 2 katına çıkacak!

WhatsApp'ın güvenlik konusunda ne kadar hassa olduğu biliniyor. Zaten bir dizi güvenlik özelliğine sahip olan anlık mesajlaşma uygulaması, güvenliği iki katına çıkaracak bir çalışma başlattı.

WhatsApp, mesaj düzenleme özelliğini test ediyor

Dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından mesajlaşma uygulaması WhatsApp, uzun süredir beklenen mesaj düzenleme özelliğini test etmeye başladı.

WhatsApp, grup kavgalarını önleyecek yeni özelliğini duyurdu

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, gruplar için 12 seçeneğe kadar çıkacak anket özelliğini duyurdu! İşte detaylar…

WhatsApp Premium'dan ilk bilgiler geldi

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın Business sürümü için geliştirdiği WhatsApp Premium'la ilgili ilk bilgiler açığa çıktı. İşte detaylar...

Whatsapp'tan sizi 510 kişi tarafından ayıplanmaktan kurtaracak yeni özellik!

WhatsApp yakında kimseye fark ettirmeden gruplardan ayrılmanızı sağlayacak yeni bir özellik üzerinde çalışıyor.

WhatsApp’tan gizlilik takıntısı olanlar için yeni özellik

WhatsApp süreli mesajlar için yeni bir özellik geliştiriyor. Mevcut sohbetler için toplu olarak mesaj süresi belirlenebilecek.

WhatsApp, 3 yeni özelliği kullanıma sundu

WhatsApp, geçen ay açıkladığı birbirinden farklı özellikleri kullanıma sundu.

Instagram'ın emojiyle yanıt verme özelliği WhatsApp'a geliyor

Instagram'daki hikayelere ifadeyle (emojiyle) yanıt verme özelliği WhatsApp'a da getiriliyor. Telefonlarımızda oluşabilecek bildirim kargaşasını tahmin etmek bile can sıkıcı.

WhatsApp çöktü mü? Resmi açıklama geldi!

En çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp'ta 28 Nisan'da akşam saatlerinde erişim sorunları yaşandı. Konuyla ilgili ilk resmi açıklama da geldi.

Alkol alıp WhatsApp'tan mesaj atanları sevindiren haber! 'Sarhoş modu' geliyor!

WhatsApp başkalarıyla iletişim kurmak için dünyada en çok kullanılan araçlardan biri haline geldi. 2 milyarı aşkın kullanıcısı olan WhatsApp sürekli güncellenerek kullanıcıların ihtiyaçlarına göre geliştiriliyor.