Kültür- Sanat

Ünlü şef Ali Can Sabunsoy, yemek kitabı çıkaracak Ünlü şef Ali Can Sabunsoy, yemek kitabı çıkaracak
Gökhan Çıra'dan olay Selin Ciğerci  itirafı' 'O beni bırakmıyor ama...' Gökhan Çıra’dan olay Selin Ciğerci itirafı' ‘O beni bırakmıyor ama...’
Biz Bize Medya Ödülleri için geri sayım başladı Biz Bize Medya Ödülleri için geri sayım başladı
Gizem Güneş ödülüne kavuştu Gizem Güneş ödülüne kavuştu
Genç Yazar Damla Zararsız, yazıları ile 1 Ocak 2021'de Magazin Mahallesi'nde! Genç Yazar Damla Zararsız, yazıları ile 1 Ocak 2021’de Magazin Mahallesi'nde!
Ünlü fenomen Selçuk Büyük'ten şoke eden itiraf! 'Kızlar yüzünden tehdit edildim' Ünlü fenomen Selçuk Büyük’ten şoke eden itiraf! ‘Kızlar yüzünden tehdit edildim’
Genç Yazar Damla Zararsız, yazıları ile yakında Magazin Mahallesi'nde! Genç Yazar Damla Zararsız, yazıları ile yakında Magazin Mahallesi'nde!
Oyuncu Birhan Tut'un yeni proje heyecanı Oyuncu Birhan Tut’un yeni proje heyecanı
'Sefirin Kızı' dizisinin Eşe'si Duygu Karaca kitap çıkarıyor 'Sefirin Kızı' dizisinin Eşe'si Duygu Karaca kitap çıkarıyor
Mevlâna ve kedi sevgisi roman yazdırdı Mevlâna ve kedi sevgisi roman yazdırdı
Yazar Fatih Çoban, Magazin Mahallesi'ndeki yazılarına 18 Aralık'ta başlıyor Yazar Fatih Çoban, Magazin Mahallesi’ndeki yazılarına 18 Aralık’ta başlıyor
Yazar Fatih Çoban, yazıları ile yakında Magazin Mahallesi'nde! Yazar Fatih Çoban, yazıları ile yakında Magazin Mahallesi’nde!
İBB Kültür A.Ş. Genel Müdürü kim oldu? İşte o isim... İBB Kültür A.Ş. Genel Müdürü kim oldu? İşte o isim...
Yapımcı Umut Bolel'den 2021'e damga vuracak ödül töreni Yapımcı Umut Bolel’den 2021’e damga vuracak ödül töreni
Yazar Zeynep Kızkun, yazıları ile 11 Aralık'ta Magazin Mahallesi'nde! Yazar Zeynep Kızkun, yazıları ile 11 Aralık’ta Magazin Mahallesi’nde!
İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi sektörün devlerini ağırladı İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi sektörün devlerini ağırladı
Gazeteci Yazar Mehmet Şahincileroğlu, 'Yılın Yazarı' ödülünü adı Gazeteci Yazar Mehmet Şahincileroğlu, ‘Yılın Yazarı’ ödülünü adı
Ünlü astrolog Şenay Devi, Yay burcundaki güneş tutulmasının mesajını açıkladı Ünlü astrolog Şenay Devi, Yay burcundaki güneş tutulmasının mesajını açıkladı
Ataol Behramoğlu'nun şiirleri Gürcüce'ye çevrildi Ataol Behramoğlu’nun şiirleri Gürcüce'ye çevrildi
Kültür- Sanat Haberleri

Ünlü şef Ali Can Sabunsoy, yemek kitabı çıkaracak

Ünlü şef Ali Can Sabunsoy’un yeni yaş dileği ‘Tüm dünya covid illetinden kurtulsun ve artık her şey normale dönsün’ oldu. 

Dr. Astrolog Şenay Devi açıkladı! Haftanın gökyüzü enerjilerinin bizlere mesajı ne?

Dr. Astrolog Şenay Devi, haftanın gökyüzü enerjilerinin bizlere mesajının ne olduğunu açıklayarak pek çok bilinmezin gün yüzüne çıkacağına vurgu yaptı.

Gökhan Çıra’dan olay Selin Ciğerci itirafı' ‘O beni bırakmıyor ama...’

Kısa süre önce son verdiği futbol yaşamının ardından hakkında pek çok şey yazıldı, pek çok şey söylendi. O ise dedikodulara kulak asmayıp yeni bir hayata yelken açtı. Gökhan Çıra, hakkında merak edilenleri tüm çıplaklığıyla GOLDEN PALM Dergisi’nden Samet Aslan'a anlattı.

Biz Bize Medya Ödülleri için geri sayım başladı

Bu yıl ilk kez Ankara’da düzenlenen olan Biz Bize Medya Ödülleri için geri sayım başlarken ödül töreni aynı zamanda down sendromlu bireyler için bir sosyal sorumluluk projesi olarak ‘Her Şey 1 Farklı Olacak’ sloganı ile farkındalık yaratacak.

Gizem Güneş ödülüne kavuştu

İstanbul Üniversitesi öğrencilerinin düzenlediği Altın 61 Ödülleri kapsamında ‘Yılın Yıldızı Parlayan Oyuncusu’ seçilen Gizem Güneş, ödülüne kavuştu.

Genç Yazar Damla Zararsız, yazıları ile 1 Ocak 2021’de Magazin Mahallesi'nde!

Geçtiğimiz günlerde Magazin Mahallesi kadrosuna katılan Genç Yazar Damla Zararsız, yazılarına başlıyor. Zararsız, ilk yazısı ile 1 Ocak 2021’de Magazin Mahallesi'nde!

Ünlü fenomen Selçuk Büyük’ten şoke eden itiraf! ‘Kızlar yüzünden tehdit edildim’

Gazeteci Mustafa Demir, ailesi ile çektiği içeriklerle ile sosyal medya kullanıcılarını kahkahaya boğan ve her geçen gün kitlesini arttırmaya devam eden Selçuk Büyük ile keyifli bir röportaj yaptı.

Genç Yazar Damla Zararsız, yazıları ile yakında Magazin Mahallesi'nde!

'Magazinde saygın habercilik' ilkesiyle yayın hayatını sürdüren Magazin Mahallesi, yazar kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Genç Yazar Damla Zararsız, yakında Magazin Mahallesi ailesine katılıyor.

Oyuncu Birhan Tut’un yeni proje heyecanı

Ocak ayında dijital bir projede sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan ünlü oyuncu Birhan Tut, yeni dizisi hakkında merak edilenleri anlatırken hayatına dair bilinmeyen birçok konuda da çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'Sefirin Kızı' dizisinin Eşe'si Duygu Karaca kitap çıkarıyor

Star TV’de ekrana gelen 'Sefirin Kızı' dizisinde 'Eşe' karakterine hayat veren başarılı oyuncu Duygu Karaca’nın bilinmeyen bir yeteneği daha ortaya çıktı.

Mevlâna ve kedi sevgisi roman yazdırdı

Geçtiğimiz günlerde ilk romanı Mevlâna’nın Kedisi ile altıncı kez okurlarıyla buluşan Can Aydoğmuş, kitabında 800 yıl öncesini Mevlana’nın kedisinin gözünden anlatıyor.

Yazar Fatih Çoban, Magazin Mahallesi’ndeki yazılarına 18 Aralık’ta başlıyor

‘Magazinde saygın habercilik’ ilkesiyle yayın hayatını sürdüren Magazin Mahallesi ailesine katılan Yazar Fatih Çoban, 18 Aralık’ta ilk yazısı ile okurlarının karşısına çıkıyor!

Yazar Fatih Çoban, yazıları ile yakında Magazin Mahallesi’nde!

Yayıncılıkta 3 yılı geride bırakan Magazin Mahallesi, yazar kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Yazar Fatih Çoban da yakında Magazin Mahallesi ailesine katılıyor.

İBB Kültür A.Ş. Genel Müdürü kim oldu? İşte o isim...

Serdal Taşkın’dan boşalan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine, deneyimli bir isim transfer oldu.

Yapımcı Umut Bolel’den 2021’e damga vuracak ödül töreni

Yapımcı Umut Bolel’in kurucu başkanı olduğu Mentu Yapım Prodüksiyon’dan ödül töreni organizasyonu geliyor.

Yazar Zeynep Kızkun, yazıları ile 11 Aralık’ta Magazin Mahallesi’nde!

Yayıncılıkta 3 yılı geride bırakan Magazin Mahallesi, yazar kadrosunu güçlendirme çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde kadrosuna kattığı Yazar Zeynep Kızkun, yazılarına başlıyor.

İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi sektörün devlerini ağırladı

tazefile.com'un ana sponsorluğunda bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi, sektörün devlerini ağırladı. 7 Aralık Pazartesi günü canlı yayınlanan organizasyonda, ‘Pandemi Sürecinde Markalaşma Gıda ve Dijital Dünya’ paneli düzenlendi. Organizasyonun sunumu Şenol İpek ve Berat Aşıcıoğlu tarafından yapıldı.

Gazeteci Yazar Mehmet Şahincileroğlu, ‘Yılın Yazarı’ ödülünü adı

Gazeteci Yazar Mehmet Şahincileroğlu, bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde ‘Geçmişten Günümüze Bâb-ı Âli’nin İzinde’ isimli kitabı ile ‘Yılın Yazarı’ ödülünü aldı.

Ünlü astrolog Şenay Devi, Yay burcundaki güneş tutulmasının mesajını açıkladı

Ünlü astrolog Şenay Devi, 14 Aralık 2020’deki gerçekleşecek Yay burcundaki güneş tutulmasının bı̇zlere verdiği mesajı açıkladı.

Toplam 184 haber.