Hakan Ural'ın sağlık durumu nasıl? Nur Tuğba Namlı açıkladı!

Geçtiğimiz günlerde korona virüse yakalanan 'Neler Oluyor Hayatta' programı yorumcusu Hakan Ural'ın sağlık durumu ile ilgili partneri Nur Tuğba Namlı, bilgilendirmede bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Hakan Ural'ın sağlık durumu nasıl? Nur Tuğba Namlı açıkladı!
Geçtiğimiz günlerde korona virüse yakalanan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programı yorumcusu Hakan Ural’ın sağlık durumu ile ilgili partneri Nur Tuğba Namlı, bilgilendirmede bulundu.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Kanal D'de hafta içi her gün yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programının sunucularından Hakan Ural, bir süredir sağlık sorunları nedeniyle ekrana çıkamıyor.

Covid-19 nedeniyle tedavi gören Hakan Ural'ın son durumunu program partneri Nur Tuğba Namlı, canlı yayında açıkladı.

“Yalan yanlış haberler dolaşıyor”

Sosyal medyada yayılan asılsız haberlerin doğru olmadığını belirten Nur Tuğba Namlı " Merak ettiğinizi biliyorum. Açıklama beklediğinizi de biliyorum. Her gün güncelliyoruz. Hakan'ın sağlık durumu ile ilgili merak edilecek hiçbir şey yok. Daha önce yinelediğim gibi diğer haberlere lütfen itibar etmeyin. Sağlık durumu gayet iyi" dedi.

Namlı, "Sadece tedavi ve tedbir amaçlı hastanede. Birkaç gün bizden uzak ama en kısa sürede bizlerle olacak. Maalesef böyle yalan yanlış Haberler dolaşıyor. Her gün söylesek de, her gün 'hayır böyle değil, şöyle' desek de yinelemek zorunda kalıyoruz maalesef" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN