Kaan Urgancıoğlu'dan şaşırtan Pınar Deniz itirafı!

Pınar Deniz, geçtiğimiz günlerde rol arkadaşı Kaan Urgancıoğlu ile yakıştırılmasıyla ilgili 'İnsanların yakıştırması bizim de hoşumuza gidiyor' demişti. Önceki gün Etiler'de görüntülenen Urgancıoğlu da konuya ilişkin 'Biz birlikte çalışmaktan çok keyif alıyoruz. İnsanlar bizi yakıştırıyor, geçen Pınar söylemiş hakikaten çok hoşumuza gidiyor. Zaten maksat buydu bizim yakışmamızdı' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Oyuncu Kaan Urgancıoğlu, dün Etiler'deki bir mekandan çıkarken görüntülendi.

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; gazetecilerin sorularını yanıtlayan Urgancıoğlu, rol aldığı Yargı dizisindeki partneri Pınar Deniz ile ilgili "Biz birlikte çalışmaktan çok keyif alıyoruz. İnsanlar bizi yakıştırıyor, geçen Pınar söylemiş hakikaten çok hoşumuza gidiyor. Zaten maksat buydu bizim yakışmamızdı." şeklinde konuştu.

Deniz de geçtiğimiz günlerde meslektaşıyla yakıştırmaları hakkında "Bizim Kaan'la güzel bir enerjimiz var. Birbirimizi çok iyi tanıdığımız bir yerdeyiz. Artık insanların yakıştırması bizim de hoşumuza gidiyor. Tabi o bir sinerji, bunu da yakalamak gerek." ifadelerini kullanmıştı.

Kaan Urgancıoğlu'dan şaşırtan Pınar Deniz itirafı!

Dizi hakkında da konuşan 40 yaşındaki oyuncu, "Ben de senaryoyu okuyunca, bu kadar da olmaz diyorum. Hatta 3-4 kare tekrar okuyorum, Sema'nın (Ergenekon) ellerine sağlık her bölüm bizde seyirci de merak halinde oluyor." dedi.

"Boş kalan istanbul'un tadını çıkaracağım"

Kaan Urgancıoğlu, "Bayram ve yaz tatili planları yapıldı mı?" sorusuna , "Yazın bir proje gelmezse dinlenmek istiyorum, ailemin yanında olacağım. Bayramda herkes bir yere gidecek, İstanbul boş kalacak. Ben de boş kalan İstanbul'un tadını çıkartmak istiyorum." yanıtını verdi.

Kaan Urgancıoğlu'dan şaşırtan Pınar Deniz itirafı!

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN