Komedyen Şahan Gökbakar'a dolandırıcı şoku! Kendini firma müdürü olarak tanıtıp...

Komedyen Şahan Gökbakar, geçen günlerde hem evine hem de iş yerine özel bir TV sistemi aboneliği yaptırdı. Gökbakar'ı arayıp kendini firma müdürü olarak tanıtan D.K., yedek parça ve teknik hizmet verdiğini belirtip servis ücreti talep etti. Gökbakar, kısa süre sonra dolandırıldığını anlayarak şikayetçi oldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, hem evine hem de iş yerinde özel bir TV sistemi aboneliği yaptırdı. Bu abonelik devam ederken kendisini söz konusu platformun Marmara Bölge Müdürü olarak tanıtan Doğanay K., VIP hizmeti sunduklarını ve platform tarafından yönlendirildiğini beyan ederek Gökbakar'ı aradı.

Kişisel bilgilerini paylaştı

Ünlü komedyen, satın aldığı özel bir TV sistemi aboneliği çalışanı tarafından arandığını zannederek kişisel bilgilerini paylaştı.

Sabah’tan Dilek Yaman Demir'in haberine göre, çalışanın ve platformun böyle bir hizmeti olmadığını öğrenen Gökbakar, kendisini arayarak kişisel bilgilerini ele geçiren şahıstan şikâyetçi oldu.

Şikayetçi oldu

Gökbakar'ın kimlik ve adres bilgilerini elde eden sözde görevli iddiaya göre, Gökbakar'a yedek parça ve teknik hizmet verdiğini belirterek servis ücreti talep etti.

Gökbakar, talep sonrası ise görevliden fatura talep etti. Günlerce fatura gelmeyince şüphelenen Gökbakar, firması ile irtibata geçtiğinde ise böyle bir çalışanları ve hizmetleri olmadığını öğrendi.

Gökbakar, açık adres, kimlik bilgileri ve bazı şifrelerinin ele geçirildiğini ileri sürerek şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN