Megan Fox'tan şaşırtan sözler! 'Nişanlımla birbirimizin kanını içiyoruz'

Nişanlısı Machine Gun Kelly ile evlilik hazırlığı yapan Megan Fox, şoke edici bir açıklama yaparak, birbirlerinin kanını içtiklerini söyledi. Ünlü aktris, bunu ritüel olarak gerçekleştirdiklerini belirtti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Şarkıcı Machine Gun Kelly'in evlilik teklifine 3 ay önce "Evet" yanıtını veren ünlü aktris ve model Megan Fox, şaşırtıcı bir açıklama yaptı. Glamour dergisinin İngiltere baskısı için röportaj veren Fox, nişanlısıyla zaman zaman kontrollü bir şekilde birbirlerinin kanını içtiklerini açıkladı.

Megan Fox'tan şaşırtan sözler! 'Nişanlımla birbirimizin kanını içiyoruz'

"Bu bir ritüel"

Bunu bir ritüel olarak yaptıklarını dile getiren Megan Fox, konuyla alakalı insanların kafasında canlanan görüntüye benzer bir durum olmadığını da sözlerine ekledi.

Megan Fox'tan şaşırtan sözler! 'Nişanlımla birbirimizin kanını içiyoruz'

"Kadehlerden içmiyoruz"

Fox, "Birbirimizin kanını içiyoruz" dediğinde kimsenin aklına "Game of Thrones" (Taht Oyunları) dizisindeki gibi kadehlerle bunu yaptıklarının gelmemesi gerektiğini belirtti.

Ünlü oyuncu, bu durumun sadece birkaç damla kandan ibaret olduğunu dile getirdi.

Megan Fox'tan şaşırtan sözler! 'Nişanlımla birbirimizin kanını içiyoruz'

Kanla dolu kolyeleri de var

Megan Fox ile gerçek adı "Colson Baker" olan Machine Gun Kelly'nin, bazen boyunlarına birbirlerinin birkaç damla kanını içeren küçük şişe şeklinde kolyeler taktığı da biliniyor.

Megan Fox'tan şaşırtan sözler! 'Nişanlımla birbirimizin kanını içiyoruz'

"Kocamın kanı dünyadaki en güzel şey"

2000-2003 yılları arasında evli kalan Angelina Jolie ile ikinci eşi Billy Bob Thornton da benzer bir tercih yaptıklarını açıklamışlardı. Jolie ile Thornton, yüzük takmak yerine boyunlarında birbirlerinin kanının bulunduğu bir kolye taşımayı seçmişti.

Jolie, konuyla ilgili, "Bazı insanlar büyük bir mücevherin çok güzel olduğunu düşünüyor ama bana göre kocamın kanı dünyadaki en güzel şey." demişti.

Megan Fox'tan şaşırtan sözler! 'Nişanlımla birbirimizin kanını içiyoruz'

"Taklitçilik" suçlaması

İkilinin birbirlerinin kanını taşıyan küçük şişe şeklinde kolyeler taktıklarını açıklaması, Billy Bob Thornton'un oğlu Harry James tarafından "taklitçilik" olarak nitelendirilmişti. James, "Benim babamı ve eski üvey annemi taklit ediyorlar." şeklinde konuşmuştu.

"Kendimize göre mücadelemiz var"

Öte yandan geçtiğimiz aylarda ilk kez özel hayatı hakkında konuşan Megan Fox, "Kimse, bizim ilişkimizin 'sorunsuz' olduğunu düşünmesin, bizim de kendimize göre mücadelelerimiz var." demişti.

"Birbirimizle cehenneme gidiyoruz"

Kelly de, "Biraz hafif olmalı ama biz birbirimizle cehenneme de gidiyoruz." ifadelerini kullanmıştı. Ünlü rapçi, Megan Fox ile ilişkisini, "Bir tür kendinden geçme ve acıyla kıvranma" sözleriyle tanımlamıştı.

Machine Gun Kelly, sözlerini "İnsanların, bizim hakkımızda her şeyin harika olduğunu düşünmesini istemiyorum. Bunun en karanlık peri masalı olduğunu sebepsiz yere söylemiyorum." şeklinde sürdürmüştü.

Film setinde tanıştılar

Megan Fox ile Machine Gun Kelly, birlikte rol aldıkları 'Midnight in the Switchgrass' adlı filmin setinde tanışmıştı. İkili, o sette birbirlerinin gözlerinin içine baktıklarında aradıkları aşkı bulduklarını ifade etmişti.

3 çocuk annesi

Fox, meslektaşı Brian Austin Green ile 2010 yılında evlenmişti. Çift, iki çocuğun ardından yollarını ayırmaya karar vermişti. Ancak tam da "ayrılık" haberi basına yansımışken, Fox bir ödül törenine katılarak, hamile olduğunu gözler önüne sermişti.

İkili, üçüncü bebeklerinin dünyaya gelmesinin ardından evliliklerine bir şans daha vermişti ama işler yine yolunda gitmemişti. Fox ve Green, geçtiğimiz yıl boşanmıştı. İkilinin; Bodhi, Journey ve Noah adında üç çocuğu bulunuyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN