Özgü Kaya ile ayrılmıştı! Burak Serdar Şanal'dan şaşırtan itiraf!

2.5 yıldır aşk yaşayan Özgü Kaya ve Burak Serdar Şanal'ın ayrıldığı ortaya çıkmıştı. Önceki akşam Etiler'de görüntülenen Burak Serdar Şanal, ihanet iddialarına cevap verdi. Ünlü oyuncunun, 'Ayrıldıktan sonra arkadaş kalınır mı?' sorusuna verdiği yanıt ise şaşırttı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

İlişkileri 2019 yılında 'Kimse Bilmez' adlı dizinin setinde başlayan Burak Serdar Şanal (34) ile Özgü Kaya'dan (26) kötü haber geldi. Evlenmeleri beklenen çiftin, sessiz sedasız ayrıldığı ortaya çıktı.

Önceki akşam Etiler'de görüntülenen Burak Serdar Şanal, ihanet iddialarına cevap verdi.

"Anlaşarak ayrıldık"

Şanal, "Böyle bir şey söz konusu olamaz. Özgü ile anlaşarak ayrıldık" dedi.

"Arkadaş kalınmaz"

Ünlü oyuncu, "Ayrıldıktan sonra arkadaş kalınır mı?" sorusuna ise, "Bence arkadaş kalınmaz ama birbirimizi gördüğümüzde mutlaka selamlaşırız. Buradan ona da selam olsun" ifadelerini kullandı.

Özgü Kaya ile ayrılmıştı! Burak Serdar Şanal'dan şaşırtan itiraf!

"Evlilik kelimesini duyunca tüylerim diken diken oluyor"

Özgü Kaya, geçtiğimiz aylarda Bebek'te görüntülenmişti.

Güzel oyuncu, muhabirlerin, "Sosyal medyadan her ikinize de 'evlilik' soruları geliyordur." sözlerinin üzerine, "Benim 'evlilik' kelimesini duyunca tüylerim diken diken oluyor. Sizin de işiniz böyle. İlişkisi olan insanlara evlilik soruyorsunuz ama yaşımız daha çok genç ve daha çok yolun başındayım. Ben de, Serdar da... Böyle bir şey asla gündemimizde değil. Önce çalışmamız lazım. Evlilik için önce kariyer, sonra evlilik..." diye konuşmuştu.

Özgü Kaya ile ayrılmıştı! Burak Serdar Şanal'dan şaşırtan itiraf!

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN