Şarkıcı Alişan, hangi kanalda programa başlıyor?

Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Temmuz ayında koronavirüs nedeniyle kaybeden şarkıcı Alişan, yeni bir televizyon programına hazırlandığını duyurdu. Tek başına program yapacağını söyleyen Alişan Bostancı konseri için de detay verdi. Alişan, 'Konserin içerisinde stand-up olacak' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Şarkıcı Alişan, hangi kanalda programa başlıyor?
Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Temmuz ayında koronavirüs nedeniyle kaybeden şarkıcı Alişan, yeni bir televizyon programına hazırlandığını duyurdu. Tek başına program yapacağını söyleyen Alişan Bostancı konseri için de detay verdi. Alişan, ‘Konserin içerisinde stand-up olacak’ dedi.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Geçen aylarda kardeşi Selçuk Tektaşkoronavirüs nedeniyle kaybeden Alişan, önceki akşam yeğenleri Eyşan ve Ceylan'la bir alışveriş merkezinde görüntülendi.

Ünlü sanatçı, gazetecilere samimi açıklamalarda bulundu. Alişan, TRT 1 ekranlarında programa başlayacağını duyurdu.

"Tek başıma yapacağım"

Snob Magazin'in haberine göre Alişan, "Tek başıma yapacağım bir iş olacak. Bundan önce yaptığım sabah programı gibi, sanatçı arkadaşlarımı konuk edeceğim, güzel bir program olacak" dedi.

Program çekimleri için yeğenleriyle Gaziantep ve Urfa arası mekik dokuduğunu söyleyen şarkıcı, "Ara ara gidip böyle çekimler yapacağım" dedi.

Öte yandan hafta sonu Kıbrıs'ta sahne alacağını belirten Alişan, "Mart ayında Bostancı Gösteri Merkezi'nde görkemli bir konser vereceğim. Bu konserin içerisinde stand-up olacak. 1996'dan günümüze kadar ulaşan Alişan'ı anlatacağım" şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN