Şarkıcı İrem Derici, babasının 'boşanma' davası için suskunluğunu bozdu

Şarkıcı İrem Derici'nin babası reklamcı Hulusi Derici, 21 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Selma Derici'ye boşanma davası açtı. Ünlü reklamcı, iki çocuğunun velayeti ile birlikte 1 milyon lira tazminat talep etti. Gündem olan haberin ardından ünlü şarkıcı açıklama yaptı.

PAYLAŞ
Şarkıcı İrem Derici, babasının 'boşanma' davası için suskunluğunu bozdu
Şarkıcı İrem Derici’nin babası reklamcı Hulusi Derici, 21 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Selma Derici’ye boşanma davası açtı. Ünlü reklamcı, iki çocuğunun velayeti ile birlikte 1 milyon lira tazminat talep etti. Gündem olan haberin ardından ünlü şarkıcı açıklama yaptı.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Şarkıcı İrem Derici’nin reklamcı babası Hulusi Derici, 21 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Selma Derici’ye kadınlık görevini yerine getirmediği ve sözlü şiddet uyguladığı gerekçesiyle boşanma davası açtı.

1 milyon lira tazminat talep eden ve iki çocuğunun velayetini isteyen Hulusi Derici, eşinin kendisine ait olan malları üzerine geçirerek iyi niyetini suistimal ettiğini de öne sürdü.

Dün gün olan haberlerin ardından ünlü şarkıcı İrem Derici, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

“Kazık kadar bir kadınım”

Derici, yaptığı açıklamada "Şimdi canlarım... Ben babamın ilk eşinden olan ilk çocuğuyum ve ben 5 yaşındayken, 1992 yılında annemle babam boşandılar. Şu an 34 yaşında kazık kadar bir kadınım. Böyle hassas dönemlerde insanları üzmemeye ekstra özen göstermek lazım. Biraz daha anlayış rica ediyorum." dedi.

İrem Derici Hulusi Derici

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN