Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra boşandı

2019 yılında nikah masasına oturan Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra, boşandı. İki yıllık evlilikleri biten çift, duruşma sonrası yaptıkları ortak açıklamada, 'Biz birbirimizi çok sevdik, çok da çabaladık ama ne yazık ki bu ilişkiyi devam ettirmeyi başaramadık' ifadelerine yer verdi.

PAYLAŞ
Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra boşandı
2019 yılında nikah masasına oturan Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra, boşandı. İki yıllık evlilikleri biten çift, duruşma sonrası yaptıkları ortak açıklamada, ‘Biz birbirimizi çok sevdik, çok da çabaladık ama ne yazık ki bu ilişkiyi devam ettirmeyi başaramadık’ ifadelerine yer verdi.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

2019'da dünyaevine giren sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve futbolcu Gökhan Çıra'nın evliliği 15 dakikada sona erdi.

Çift, anlaşmalı olarak boşandı. İkili, Beykoz Adliyesi'ne birlikte geldi.

"Herkes için hayırlı olsun"

Ciğerci, çıkışta gazetecilerin sorularına, "Herkes için hayırlı olsun" şeklinde yanıt verdi. Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra, ardından farklı araçlara binerek, adliyeden ayrıldı.

"Bu ilişkiyi devam ettirmeyi başaramadık"

İkili, duruşma sonrası konuyla ilgili sosyal medya hesaplarından ortak bir açıklama yayınladı:

“Biz birbirimizi çok sevdik, çok da çabaladık ama ne yazık ki bu ilişkiyi devam ettirmeyi başaramadık. Zaman ne gösterir bilemeyiz ancak kısaca şunu söyleyebiliriz ki biz aynen başladığımız gibi birbirimize sevgimizi ve saygımızı koruyarak ayrıldık. Özelimize, hayatımıza, değerlerimize saygı gösteren herkese teşekkür ederiz...”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN