Sessiz sedasız evlenmişlerdi! Hadise'nin eşi Mehmet Dinçerler'den olay yaratan sözler!

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Hadise ile sessiz sedasız nikah masasına oturan iş insanı Mehmet Dinçerler, sosyal medya hesabından 'Başıma bir şey gelmez umarım' diyerek tartışma yaratan açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Şarkıcı Hadise, oyuncu Kaan Yıldırım ile 1.5 yıllık birlikteliğini sonlandırdıktan sonra aradığı aşkı iş insanı Mehmet Dinçerler'de buldu.

İlişkileri başladığı ilk günden bu yana çok konuşulan çift, geçtiğimiz aylarda evlilik kararı aldı.  Ünlü çift, 30 Nisan'da Çırağan Sarayı’nda evlendi.

"Aradığımız insanları bulamıyoruz"

Evlendikten sonra ne diyeceği merak edilen Mehmet Dinçerler'den ilk açıklama geldi.

İş hayatına dair açıklamalarda bulunan Dinçerler, "Başıma bir şey gelmez umarım ama bir haber gördüm. ‘İşsizlik rakamları yükseldi’ diye. Açıkcası pandemi sonrası hiçbir pozisyona aradığımız insanları bulamıyoruz. Hangi sektörde arkadaşımla konuşsam en büyük problemi nitelikli iş gücü ama sokağa baktığınızda işsizlik sorunsalı" dedi.

Sessiz sedasız evlenmişlerdi! Hadise'nin eşi Mehmet Dinçerler'den olay yaratan sözler!

"Hayat kimseye toz pembe değil"

Sözlerini sürdüren Mehmet Dinçerler, "Hayatımızdaki bütün problemlerin ve sorunların sorumlusu kendimiziz ama suçu başka sebeplere atarak rahatlıyoruz. Bunun yerine sorumluluğu üzerinize alıp çözüme odaklanmamız ve bunun için çalışmamız, oturup ağlamaktan daha faydalı olur. Hayat kimseye toz pembe değil. Her kriz yeni fırsatlar doğurur, krize sövmek yerine fırsatın peşinden koşanlar kazançlı çıkar, bu hayatta hiçbir şey tesadüf değildir, şans sadece hazırlıklı zihinlere güler ve başarıyı sürdürmek onu yakalamaktan çok daha zordur. Bu yüzden hiç durmadan kendimizi geliştirmeliyiz" ifadelerini kullandı.

Sessiz sedasız evlenmişlerdi! Hadise'nin eşi Mehmet Dinçerler'den olay yaratan sözler!

Dinçerler'İn bu sözleri tartışma yarattı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN