Tarkan'dan hakkındaki iddialara tek 'tweet'lik toplu yanıt

Megastar Tarkan, hakkında çıkan iddialara sosyal medya üzerinden toplu bir yanıt verdi. Sanatçı Tarkan, '80 milyon TL'ye yat aldı' haberlerini yalanladı. 'Yat almadım, Kaz Dağları'nda villam yok, hiç olmadı' diyen Tarkan, 'Saçım da protez değil ama arada boyuyorum' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile Maldivler'de tatil yapan Tarkan'ın, iki katlı beş kamaralı lüks bir tekne satın aldığı ve tekne için de 80 milyon TL ödediği iddia edildi. Benzer bir diğer iddia ise Tarkan'ın Kaz Dağları'nda villa aldığıydı.

Tarkan'ın Kaz Dağları'nda yapılan tahribatı da bu sebeple eleştirdiği iddia ediliyordu. Tarkan en sonunda sosyal medya hesabından patladı.

Tarkan, paylaşımında "Yat almadım, Kaz Dağları’nda villam yok, hiç olmadı, saçım da protez değil ama arada boyuyorum" dedi.

Tarkan'dan hakkındaki iddialara tek 'tweet'lik toplu yanıt

Tarkan'ın paylaşımı sosyal medyaya damga vurdu. Demet Akalın paylaşıma hemen kalp emojisi koydu.

Söz konusu haberlerde, "Tarkan, iki katlı beş kamaralı lüks Azimut Numarine xp26 motoryat satın aldı. Aldığı yatın satın alma işlemlerini tamamlayan sanatçı bunun için 80 milyon TL'yi gözden çıkardı" iddiaları yer almıştı.

TRT spikeri Ersoy Dede ise, 2019 yılında yazdığı yazıda Kaz Dağları'ndaki altın arama faaliyetlerini protesto eden Tarkan'ın 2010 yılında Kaz Dağları'nda 400 bin euroya villa satın aldığını yazmıştı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN