Neshe, ilk teklisi ‘Hijo de la Noche’ ile Latin Amerika’nın gündemine oturdu

İspanya, Avusturya ve Amerika gibi ülkelerde sanat hayatını sürdüren ünlü şarkıcı Neshe, ilk global teklisi 'Hijo De La Noche'yi Jimmy Dub ile feat yaparak geçtiğimiz günlerde Sony Müzik Türkiye-Staf World etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sundu.

Youtube Kanalı VİDEO

VİDEOYU PAYLAŞ!

Yetenekleriyle dikkat çeken güzel şarkıcı Neshe, sözü ve müziği Emanuela Pertea’ya ait, Jimmy Dub ile featuring yaptığı ilk tekli çalışması 'Hijo De La Noche' ile müzik dünyasında dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

İspanyolca ve İngilizce sözlerden oluşan, Latin pop tarzındaki şarkının düzenlemesi DJ Bonne imzası taşırken video klip yönetmenliğini ise İrem Haykır üstlendi.

Eşsiz sahneleriyle oldukça dikkat çeken şarkının video klibi, 20 kişilik ekiple Mardin ve çevresinde yaklaşık 3 günde çekildi. Klipteki kostümler Shakira, Rosalia gibi starların tasarımcısı Gustavo Adolfo Tari tarafından hazırlanırken klibe Nicki Minaj, Jason Derulo, Bruno Mars gibi sanatçıların koreograflığını yapan Lorenzo Hannah danslarıyla eşlik etti.

Neshe, şimdilerde Latin Amerika’nın gündemine oturdu. Kolombiya’nın en önemli kanallarından ‘Canal RCN’Cali y el Dandee, Juanes, Bad Gyal, Mon Laferte gibi önemli sanatçıların yanında Neshe ve ‘Hijo de la Noche’ye yer verdi. Kolombiya’nın en ünlü radyosu ‘RCN’ başta olmak üzere Peru ve Meksika’da da radyo programlarında özel konuk olarak ağırlanan Neshe, akıcı ispanyolcası ile de büyük takdir topladı.

Neshe, farklı tarzı, yüksek donanımı, güzelliği ile uzun vadede ülkemizi yurtdışında temsil edecek önemli bir isim olacağını adeta şimdiden kanıtlıyor.