21-27 Haziran Haftası burç yorumları! Bu hafta gökyüzü size neler söylüyor? - Astrolog Aycan Pişkiner

21-27 Haziran Haftası burç yorumları! Bu hafta gökyüzü size neler söylüyor?


Herkese mucizelerle dolu, sağlıklı ve mutlu haftalar dilerim.

21-27 Haziran haftası gökyüzü yine oldukça hareketli ve güzel enerjilerle dolu. 21 Haziran’da güneşin  Yengeç burcuna geçmesi ile yengeç dönencesi yani yaz gün dönümü başlayacak. Şimdiden bütün yengeç burçlarının doğum gününü kutlarım. Güneşin Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte ev aile yuva  konularımız önem kazanırken kendimizi biraz daha güvende hissetme ihtiyacımız artacaktır. 23  Haziran’da 3 haftadır Retro hareketi yapan Merkür artık normal seyrine geçecek. İletişimdeki yaşanan  aksaklıklar biraz daha rahatlayacak. Bu 3 haftalık süreç içerisinde verdiğiniz kararları artık hayata  geçirebilirsiniz.

21 Haziran’da güneşin yengeç burcuna geçmesi ile birlikte Jüpiter ile güzel bir açı oluşacak. Bu açı ile  birlikte kariyer hayatımız, finansal konular ve ilişkiler açısından güzel gelişmeler yaşanırken kendimizi  biraz daha huzurlu ve mutlu hissedeceğiz. Toplumsal bazda ise pandemi süreci ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanırken kısıtlamaların kalkması söz konusu olabilir. 21 Haziran günü aşkın ve paranın  gezegeni olan Venüs, Neptün ile olumlu açı yaparak ilişkiler ve finansal konulara rahatlama  getirecektir. Kimilerine sürpriz aşklar gelirken, kimileri ise ilişkilerinde oldukça olumlu gelişmeler  yaşayabilir. Aynı zamanda finansal konularda da güzel gelişmelerde yaşanacaktır. Maneviyatımız ve  sezgi kanalımız artarken şifa çalışmalarından oldukça olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Estetik operasyonlar yaptırmak için de oldukça uygun bir hafta dilimindeyiz. 24 Haziran Perşembe  günü oğlak burcunun 3 derecesinde bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay kariyer, iş ve aile  konularını gündeme getirecektir. Çalışma hayatı, yeni düzenler, kariyer planlaması yapmak, statü  değişimlerinin yaşanması, yeni sorumluluklar almak, aile ve kariyer hayatındaki dengeleri kurmak  dolunayın başlıca etkileri arasında olacaktır. Önemli kararlar ve yeni sorumluluklar alacağımız bu dolunay, ayaklarımızı biraz daha sağlam yere basmamızı sağlayacaktır. Dönüştürücü etkisi çok fazla olan bu dolunay, yolunda gitmeyen  konularımızı sorgulatacak ve bu konularla ilgili önemli kararlar alıp harekete geçmemizi sağlayacaktır.

İkili ilişkiler açısından oldukça önemli etkileri olan bu dolunay yolunda gitmeyen ilişkilerin bitişlerini  beraberinde getirirken, kimileri içinse ilişkilerde yaşanacak boyut atlama, evlilik kararı alma veya yeni bir ilişkinin sorumluluğunu almayı da gündeme getirecektir. Toplumsal bazda ise, hükümetlerin olacağı sert kararlar yeni kural ve düzenlemelerin getirilmesi söz konusu olurken, dolunay enerjisi ile birlikte, alerjik reaksiyonlar, kemik ve diş ağrıları artarken cilt döküntülerine de dikkat etmekte oldukça fayda var.

Koç ve Yükselen Koç: Bu hafta güneş yengeç burcuna geçecek ve aile yaşantınız ve evinizle ilgili konuları gündeminize getirecektir. Bu 1 ay süreç içerisinde taşınma kararı alabilir, evinizde tadilat yaptırabilirsiniz. Ayrıca ev alım satımı gibi konularda gündemiz içerisinde olabilir. Ailenize daha çok vakit ayırmak isteyebilirsiniz. 23 Haziran’da Merkür Retrosunun bitmesi ile birlikte seyahat planlamalarınız, eğitim konuları ve yeni anlaşmalar için artık kararlar alıp harekete geçebilirsiniz. 24 Haziran’da gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte sorumluluklarınız artarken, iş ve kariyer hayatınız ile ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz. İş kurmaya karar verebilir veya terfi etme durumunuz söz konusu olabilir. İş hayatınızda üstlerinizle yaşayacağınız gerginliklere dikkat etmenizde fayda olacaktır.

Boğa ve Yükselen Boğa: Sizin yakın çevreniz, kardeşleriniz, eğitimler ve seyahat programları gündeminizde olacaktır. Bu 1 aylık süreç içerisinde yeni eğitimlere başlayabilir, yeni sözleşmelere imza atabilirsiniz. Kardeşlerinizin ve yakın çevreninizin desteğini alabilirsiniz. Kardeşlerinize karşı olan hassasiyetiniz artarken onlarla daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz. 23 Haziran’da Merkür Retrosu’nun bitmesi ile birlikte finansal konularda yeni adımlar atabilirsiniz. 24 Haziran’da gerçekleşecek olan dolunay, yurtdışı eğitim ve hukuksal konularınızı gündeme getirecektir. Yurtdışına seyahat planlaması yapabilir, yeni eğitimlere başlama kararı alabilirsiniz. Hukuksal konularda sonuçlanması beklenen bir davanız var ise o konu ilgili gelişmelerin yaşanması söz konusu olacaktır.

İkizler ve Yükselen ikizler: Finansal konularınız bu süreçte gündeme gelecektir. 1 aylık süreç içerisinde finansal konularda yeni yatırımlar yapabilir, yeni finansal kaynaklar edinebilirsiniz. Bu dönemde finansal konularınıza düzenlemeler getirirken, aşırıya kaçan harcamalara dikkat etmenizde fayda olacaktır. 23 Haziran’da Merkür Retrosu’nun bitmesi en çok sizi rahatlatırken, iletişimiz oldukça hızlanacaktır. Verdiğiniz yeni kararları harekete geçirme zamanınız geldi. 24 Haziran’da gerçekleşecek olan oğlak dolunayı ile birlikte ortak kazançlar, miras, kredi ve borçlar ana gündem maddeniz haline gelecektir. Borçların düzenlemesi adına yeni kredi başvuruları yapabilir veya miras konuları ile ilgili önemli gelişmeler olabilir. Ameliyat ve operasyon geçirmek gündeminize gelebilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bu hafta kendi burcunuza geçen güneş ile birlikte oldukça hareketli bir dönem içerisine giriyorsunuz. Kendinizi daha çok parlatacağınız bu süreç içerisinde yeni kararlar alabilir ve aldığınız kararları hayatınıza geçirebilirsiniz. 23 Haziran’da Merkür Retrosu’nun bitmesi ile birlikte bilinçaltınızda yaşadığınız sorgulamalarda bitecektir. Aldığınız yeni kararlar için eyleme geçebilirsiniz. 24 Haziran’da gerçekleşecek olan oğlak dolunayı ile birlikte ikili ilişkilerinizde oldukça önemli gelişmeler yaşanacaktır. İlişkilerinizde önemli kararlar alma aşamasına gelebilirsiniz. İkili ilişkilerde tamam mı devam mı sorusunu gündeme gelirken varsa ortağınız ile olan gerginliklere de dikkat etmelisiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan: Birlikte bilinç altınıza attığınız konularda bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Bu 1 aylık süreç içerisinde biraz daha kendi içinize yönelip kendinizle ilgili önemli sorgulamalar yapabilirsiniz. Daha geri planda kalmayı tercih edeceğiniz bu süreç içerisinde kendinizi biraz nadasa çekebilirsiniz. 23 Haziran’da Merkür Retrosu’nun bitmesi ile birlikte sosyal çevrenizde hareketliliğiniz artarken, sosyal çevrenizdeki insanlarla yeni işlere imza atabilirsiniz. 24 Haziran’da gerçekleşecek olan oğlak dolunayı, iş ve çalışma hayatınızın koşullarını ilgilendiren konuları gündeme getirebilir. Çalıştığınız iş yerinde değişiklikler olabilir, iş yeriniz taşınabilir, iş hayatınızda yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Bu dönem sağlık sorunlarına da dikkat etmeniz oldukça faydalı olacaktır.

Başak ve Yükselen Başak: Sosyal çevrenizdeki haraketliliğiniz artacaktır. 1 aylık süreç içerisinde arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırabilirsiniz. Onlara karşı hassasiyetiniz artarken, arkadaşlarınızın desteğini alabilir veya onların sorunları ile daha yakından ilgilenebilirsiniz. 23 Haziran’da Merkür Retrosu’nun bitmesi ile birlikte, iş hayatınızla ilgili aldığınız kararları hayata geçirebilirsiniz. Yeni işlere imza atabilir veya yeni iş kurmaya karar verebilirsiniz. 14 Haziran’da gerçekleşecek olan oğlak dolunayı aşk hayatınız ve çocuklarınızı ilgilendiren konuları gündeme getirecektir. İlişkinizle ilgili ciddi kararlar alabilirsiniz. İlişkinizi bir adım öteye taşınmakla ilgili motivasyonunuz artarken yeni bir hobi edinebilirsiniz. Çocuklarınız var ise onları ilgilendiren önemli gelişmelerinde yaşanması söz konusu olacaktır.

Terazi ve Yükselen Terazi: Kariyer hayatınızda oldukça hareketlenecektir. 1 aylık süreç içerisinde iş hayatınızda daha aktif olabilir, yeni işlere imza atabilir ve iş hayatınızla ilgili sürpriz gelişmelere tanık olabilirsiniz. 23 Haziran’da Merkür Retrosu’nun bitmesi ile birlikte yurtdışı, eğitim ve hukuksal konularınız hız kazanırken bu konularda verdiğiniz kararları hayata geçebilirsiniz. 24 Haziran’da gerçekleşecek olan oğlak dolunayı, aile yaşantınız ve ev hayatınızı ilgilendiren konularda gelişmeler yaşanabilir. Ebeveynlerinizin sorumluluğunu alabilir, taşınma kararı alabilirsiniz. Ev ve kariyer hayatınızdaki dengeyi oturtmak sizi biraz zorlarken aile içinde yaşanacak gerginliklere karşıda dikkatli olmalısınız.

Akrep ve Yükselen Akrep: Yurtdışı, eğitim ve hukuksal konularınız hareketlenecektir. 1 aylık süreç içerisinde yeni eğitimler almaya karar verebilir, yurtdışı seyahat programları yapabilir varsa hukuksal konularız ile ilgili harekete geçebilirsiniz. 23 Haziran’da Merkür Retrosu’nun bitmesi ile birlikte ortak kazanımlar konusunda hızlı gelişmelere yaşanırken, bu konularda aldığınız kararları hayata geçebilirsiniz. Borçları düzenlemek için kredi başvuruları yapabilirsiniz. 24 Haziran’da gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte kardeşler ve yakın çevrenizi ilgilendiren konular gündeme gelecektir. Yeni işlere imza atabilirsiniz kardeşleriniz ve yakın çevrenizle ilgili yaşayacağınız gerginliklere karşı dikkatli olmalısınız.

Yay ve Yükselen Yay: Bu 1 aylık süreç içerisinde sezgileriniz oldukça ortaya çıkarken, ortak kazanımlar, krediler ve miras konularınız gündeme gelebilir. Ortak kazançlar konusunda yeni kararlar alabilir, borçlarınızı düzenleyebilirsiniz. Miras konularınız veya alacaklı olduğunuz bir para söz konusu ise bu konu ile ilgilide önemli gelişmelere şahit olabilirsiniz. 23 Haziran’da Merkür Retrosu’nun bitmesi ile birlikte ikili ilişkileriniz hız kazanacaktır. İlişkiniz ile aldığınız kararları hayata geçebilirsiniz. 24 Haziran’da gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte finansal konularınız gündeme gelecektir. Maddi kazançlarınız konusunda yeni kararlar alabilirsiniz. Harcamalarınızda aşırıya kaçamaya özen göstermelisiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak : İkili ilişkileriniz ve partnerinizi ilgilendiren konular gündeme gelecektir. Bubir aylık süreç içerisinde ikili ilişkilerinizde yeni kararlar alabilirsiniz. Partnerinizi ilgilendiren önemli gelişmeler yaşanırken, ilişkilerinizde daha yapıcı olma motivasyonunuz artacaktır. 23 Haziran’da Merkür Retrosu’nun bitmesi ile birlikte iş hayatınız hız kazanırken bu konularda aldığınız kararları hayata geçirebilirsiniz. 24 Haziran’da gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte kendinizi sorgulayacağınız bir süreç içerisinden geçebilirsiniz. Hayatınızda yolunda gitmeyen ne varsa o konular ile ilgili önemli kararlar alırken, ikili ilişkilerinizdeki gerginliklere karşı dikkatli olmalısınız.

Kova ve Yükselen Kova: İş hayatınız, gündelik yaşam rutinleriniz, sağlığınız ve evcil hayvanlarınızı ilgilendiren konular gündeminiz olacaktır. Bu 1 aylık süreç içerisinde beslenme rutinlerinizi değiştirebilir, rejime başlayabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili konularda gelişmelere yaşanırken yeni bir evcil hayvan edinebilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili hassasiyetiniz artarken sağlık kontrollerini yaptırabilirsiniz. 23 Haziran’da Merkür Retrosu’nun bitmesi ile birlikte aşk hayatınız oldukça hareketlenecektir. Çocuklarınız ve aşk hayatınızı ilgilendiren konularda aldığınız kararları hayata geçirebilirsiniz. 24 Haziran’da gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte bilinç altınızda yaşadığınız konular gün yüzüne çıkacaktır. Aynı zamanda partnerinizin iş ve sağlığını ilgilendiren konularda gelişmeler yaşanması söz konusu olabilir.

Balık ve Yükselen Balık: Aşk hayatınız ve çocuklarınızı ilgilendiren konular gündeminizde olacaktır. 1 aylık süreç içerisinde yeni ilişkiye başlayabilir veya aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz. Yeni bir hobiye başlayabilirsiniz. Hayattan biraz daha keyif almaya başlayacağınız bu dönem size çok güzel gelecektir. 23 Haziran’da Merkür Retrosu’nun bitmesi ile birlikte aile ve ev yaşantınızı ilgilendiren konular hız kazanacaktır. Bu konularda aldığınız kararları hayata geçebilirsiniz. 24 Haziran’da gerçekleşecek olan oğlak dolunayı sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi gündeme getirecektir. Yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Sosyal çevrenizden destek alabilir veya yakın bir arkadaşınıza destek olabilirsiniz. Kariyerinizden elde ettiğiniz paralar ile ilgili konularda da gelişmeler yaşanması olası.

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!