Demet ve Alişan ile Sabah Sabah, ‘Dalya’ dedi - Mehmet Şahincileroğlu

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah, ‘Dalya’ dedi


Şarkıcılar Demet Akalın ile Alişan’ın birlikte program yapacağı haberlerini okuduğumda ‘Nasıl bir ikili olacaklar acaba?’ sorusu ilk anda aklıma gelivermişti.

Televizyonculuk konusunda Alişan’ın deneyimi vardı ama Demet Akalın’ın bu konuda tecrübesi yoktu.

Açıkçası, Demet Akalın’ın zaman zaman yaptığı ani çıkışlarını programda yapıp yapmayacağıydı asıl mesele…

Sağlıktan yaşama, magazinden yeme içme kültürüne dair daha pek çok konunun işlendiği program, birbirinden ünlü konuklarını ağırlayarak hafta içi her gün Star TV ekranlarında yoluna dolu dizgin devam ediyor.

10 Ağustos’ta yayın hayatına başlayan “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programı, geçen Cuma yani 25 Aralık’ta 100’üncü yayınını geride bırakarak ‘Dalya’ dedi.

Yılların tecrübesi Alişan, işinin hakkını fazlasıyla veriyor. Tebrikler Alişan

Demet Akalın mı?

Doğrusunu söylemek gerekirse, Demet Akalın beni şaşırttı. Canlı yayınlanan bir programda, hele hele riski oldukça fazla olan bir yayında bu kadar başarılı olacağını hiç ama hiç tahmin etmemiştim. Başarısı takdire sayandır. O da yavaş yavaş Alişan olmasa bile tek başına ya da başka birisi ile program yapacak kıvama geldiğini gösterdi. 100 bölümlük program, bunun en büyük kanıtı. Tebrikler Demet Akalın

Daha nice 100 programlara…

Bu arada programın sıkı takipçisiyim. Haberiniz olsun.

***

‘Herkes işini yapsın’

Big Creative Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş’ı tebrik ediyorum.

Neden mi?

Organizasyonculuk adına hakikaten kaliteli işler yapıyor. Bugüne kadar yaptıkları ortada. Türkiye Spor Ödülleri, Altın Palmiye Ödülleri, Türkiye Altın Marka Ödülleri, İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi

Organizasyon işi kolay iş değil. Her an diken üstündesin. “Bir sorun çıkacak mı, yapabilecek miyiz, sorunsuz geçecek mi?” soruları hep meşgul eder insanın kafasını.

Özellikle pandemi döneminde yaşanan bu sıkıntılı süreçte bile geçtiğimiz günlerde düzenlediği Türkiye Altın Marka Ödülleri ve İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi’ni başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Kimsenin cesaret edemediği bir işi yaptı.

Nedim Delibaş’ın son zamanlarda farklı isimler altında düzenlenen ödül törenleriyle ilgili de bir sitemi var:

“Hayretler içindeyim. Mesleğimiz ayaklar altında. Bu kadar kalitesiz işler nasıl yapılır? İnanılır gibi değil! Tavsiyem, herkes işini yapsın.”

***

Yılın Yazarı Ödülü…

7 Aralık’ta düzenlenen 4. Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde 2019 yılında Ritim Plus Yayınları etiketiyle yayımlanan “Geçmişten Günümüze Bab-ı Ali'nin İzinde” isimli kitabım ile “Yılın Yazarı” ödülünü aldım.

Ödüller, bizleri motive eden objelerdir…

Zamansız gelir…

Mutluluğu tarif edilemez…

Ritim Plus Yayınları Sahibi Şükrü Uyar ve beni bu ödüle layık görenlere bir kez daha teşekkür ediyorum.

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
30May

Dizilerin karneleri verildi

11Nis

Dizilerde son durum ne?

03Şub
21Oca
14Oca