Magazin Noteri ‘Dalya’ dedi - Mehmet Şahincileroğlu

Magazin Noteri ‘Dalya’ dedi


2019’un hemen başlarıydı.

Başarılı sunucu ve televizyoncu İlkay Buharalı ile magazinin duayen ismi usta gazeteci Ali Eyüboğlu’nun YouTube kanalı kurup burada magazin dünyasına dair gelişmeleri ele alacaklarını haber sitelerinden, sosyal medyadan okuduğum zaman heyecanlanmıştım. Programı kaçırmış olsak bile istediğimiz yerde istediğimiz gibi izleme şansına sahip olacaktık. Bu beni epey mutlu etmişti.

Magazin Noteri, Ocak 2019’un başlarında yayınlanmaya başladı. Zamanında izleyemesem de kaçırdığım bölümlerin tekrarını izleme fırsatı buldum.

1 yılı aşkın süreçte çok keyifli programlar oldu. Yeşim Salkım’dan Şeyma Subaşı’na, Mustafa Sandal’dan Gülben Ergen’e, Asuman Dabak’tan Ebru Polat’a, Erkan Petekkaya’dan Ferhat Göçer’e, Seren Serengil’den Tamer Karadağlı’ya, Nihat Doğan’dan İrem Derici’ye, Lerzan Mutlu’dan İpek Açar’a, Turabi Çamkıran’dan Ayla Çelik’e kadar onlarca ünlü ismi izledik.

Bu arada Magazin Noteri’nin Youtube kanalı 67 bin aboneye ulaşırken videoları da 26 milyondan fazla izlenme rakamına ulaşmış.

Program; ilginç olayları, sıcak haberleri, ünlülerin özel hayatlarına dair merak edilenleri gündeme taşıyarak magazin dünyasına yeni bir soluk getirdi.

İlkay Buharalı ve Ali Eyüboğlu, hakikaten ses getiren işlere imza attı. Uyumlu da bir ikili! Onlarca ünlü ismi bir araya getirmek, gündem oluşturmak, fark yaratabilmek kolay iş değil. Programın başarısı ortada... Tebrikler…

Pazartesi ve Perşembe günleri saat 11.00’de YouTube’dan canlı olarak yayınlanan program, 2 Mart’taki Yeşim Salkım’ın konuk olduğu bölümde ‘Dalya’ dedi. Yani 100. bölümü geride bıraktı.

Türkiye’nin ilk ve tek canlı yayın YouTube magazin programı Magazin Noteri’nin daha nice 100. bölümlerini izleyebilmek dileğiyle…

Yolunuz açık olsun…

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
30May

Dizilerin karneleri verildi

11Nis

Dizilerde son durum ne?

03Şub
21Oca
14Oca