Yeniden 'Bulutlara Esir Olduk'... - Mehmet Şahincileroğlu

Yeniden 'Bulutlara Esir Olduk'...


Son günlerde Oğuzhan Koç’un ‘Bulutlara Esir Olduk’ şarkısı yeniden dilime dolanmaya başladı ama bu kez başka bir ismin sesinden dinliyorum.

Şarkıcı Hakan Altun, müzik direktörü ve aranjörü Aydın Kara ile birlikte Hak Yapım’ı kurmuştu. İkili, Hak Yapım imzalı harika bir işe imza attılar.

Söylediği şarkıları sosyal medya hesabından paylaşarak sesini duyurmaya çalışan İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde temizlik işçiliği yapan Şahin Özlem, sonunda hayaline kavuştu. Aydın Kara’ya ulaşan Özlem, Hakan Altun’un desteğiyle Hak Yapım ailesine girmeyi başardı.

Müzik eğitimi olmamasına rağmen yeteneğiyle dikkat çeken Özlem, Oğuzhan Koç’un ‘Bulutlara Esir Olduk’ şarkısını kendine has tarzıyla okuyarak bambaşka bir lezzet katıp ilk single çalışması ile profesyonel anlamda da müzik kariyerinin başlangıcını yapmış oldu.

Hakan Altun’un keşfettiği Şahin Özlem’in muhteşem yorumuyla yeniden dillere dolanan Hak Yapım imzalı ‘Bulutlara Esir Olduk’, tüm dijital platformlarda yerini alırken şarkının klibi de Netd Müzik’te müzikseverlerinin beğenisine sunuldu.

Böylesi özel bir yeteneği keşfeden Hakan Altun ve Aydın Kara’yı kutlarken Şahin Özlem’e müzik yolculuğunda başarılar diliyorum…

***

Küstüm Show yeni adresinde başladı

Türkücü Latif Doğan, hayatımıza ‘Küstüm’ şarkısı ile girmişti. Daha sonra şarkının adını taşıyan show programına başlamıştı.

Uzun yıllar Flash TV’de 'Küstüm Show’u yaptı. Flash TV kapanınca 'Küstüm Show'a Yıldız TV’de devam etti. 'Küstüm Show', bu sezon Vatan TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya başladı.

Perşembe akşamları saat 20.00’de yayınlanmaya başlayan programın bu sezonki ilk konuğu da her zaman olduğu gibi yine türkücü Songül Karlı oldu.

Latif Doğan’a yolun açık olsun derken ‘Küstüm Show nerde?’ diyenlere de duyurulur.

***

Geceler Show…

Fatih Bulut… Herkes onu ‘Çok Sevdim Yalan Oldu’ şarkısı ile tanıdı. Şarkısı milyonlarca kez tıklandı. Sempatik tavırları, kendine has yorumuyla Türk halkı onu çok sevdi.

Şarkıcı Fatih Bulut, şimdilerde meslektaşı Reyhan Cansu ile Tempo TV’de Pazartesi akşamları saat 20.00’de ‘Geceler Show’ adında bir program hazırlayıp sunuyor. Programı denk geldikçe izliyorum.

Çok Sevdim Yalan Oldu’dan sonra birçok şarkıyı müzikseverlerin beğenisine sunan Fatih Bulut’u, bu kadar kısa sürede başarılı işlere imza attığı için kutluyorum.

Reyhan Cansu ile iyi bir ikili olmuşlar…

Yolları açık olsun.

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
30May

Dizilerin karneleri verildi

11Nis

Dizilerde son durum ne?

03Şub
21Oca
14Oca