14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel burç yorumları... - Uranyen Astrolog Sevilay Eriçdem

14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel burç yorumları...


#zamanınkalitesinde 14 Şubat 2022 Sevgililer gününe özel 

2022’de aşk arayanlar bol bol aşk bulacaklar…

Aşk hayatınız açısından önümüzdeki yılın sizin için neler hazırladığını bilmek ister misiniz? Barış ve dinginlik, seksilik ve tutku dozu yüksek bir yıl sizi bekliyor. 

Yeni bir yıl her seferinde beraberinde yeni fırsatlar, temiz başlangıçlar ve iyisiyle veya kötüsüyle yeni kararları gündeme getirir. Neyse ki, astrolojik olarak ilişkiler bakımından 2022‘de işler çok daha parlak görünüyor. Kendinizi daha uyumu, daha üretken, daha romantik ve daha tutkulu bulacaksınız. Şu anda ister bekar ister evli olun, aşk, seks ve romantizm açısından sizi neyin beklediğini görmek için Güneş ve Yükselen burçlara göre 2022’deki aşk hayatınızı okuyabilirsiniz. En romantik burçlar İkizler ve Aslan burçlarıyken, Akrepler karmik ilişkilerle dolu yoğun cinsel deneyimlere açık olacaklar. Balıklar önemli dönüm noktalarıyla karşı karşıya kalarak seçim yapmak zorunda kalacaklar.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

2022'de aşk hayatınızı etkileyecek önemli kararlar almaya hazır olun. Bir yandan bağımsızlık ve özgürlük sizi cezbederken, öte yandan aynı zamanda hayatınızda daha fazla istikrarlı ilişkiler yaratmak isteyeceksiniz. Bekar Koçlar, özgürlüğün güvenlik ve arkadaşlıktan daha değerli olduğu sonucuna varabilir ve evli çiftler hayatlarının başka alanlarında fedakarlıklar yapmak zorunda kalabilirler. Her durumda hayatın getirdiği güvenirlilikle bağlı olarak ilişkilerinizde daha çok samimiyet ve daha çok yoğunluk hissedeceksiniz. İlişkilerle ilgili kilit aylar Mayıs ortalarıyla Ekim sonu civarında etkisini güçlü hissettirebilir. Akıllı seçimler yapmaya özen göstermelisiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

2022'de özel birilerinin hayatınızdaki varlığına daha çok ihtiyaç duyacaksınız ve kendinizde ilişkilerle ilgili yeni bir yaklaşım geliştireceksiniz!  Ocak ayından itibaren, ilişkilerde kendinizi bağlayacak ortak taahhütler içine girebilirsiniz. Görevleri ve sorunlulukları yerine getirirken kendinize ve çıkarlarınıza uygun yapılanmalar içinde olabilirsiniz. Ardından tutulma mevsimleri başladığında Nisan ayının sonundan mayıs ayının başlarına ve Ekim ayının sonundan Kasım ayının başlarına kadar ilişkilerinizde çoktan yapılması gereken ve gecikmiş değişiklikler yapma zamanı gelecektir. Bekar Boğalar, hayatınızı paylaştığınız insanlarla yeniden yapılandırmalar içine gireceksiniz. Kasım ayı romantizm için güzel bir zaman.

İKİZLER (22 Mayıs – 22 Haziran)

2022'de ilişkilerle ilgili yeni yollar keşfedecek, aşk hayatınızda uzun zamandır aşamadığınız bir engelden kolayca kurtulacaksınız. Özellikle Ocak, Mayıs ve Kasım aylarında romantizm duygunuz çok fazla yenileniyor. Diğer aylar biraz daha gergin geçebilir; bazı İkizler kendileriyle ve ilişkileriyle ilgili sırları keşfedebilir veya ifşa edebilirler. Bekarlar, duygusal olarak çekildiğiniz tip ve karakterlere kendiniz bile şaşırabilirsiniz. Hatta bazı ikizler kendinizden beklemediğiniz şekilde uzun süreli taahhütlere karşı bağlılık geliştirebilirsiniz. İlişkinizde daha tutku, romantizm dozu yüksek olacak. Telaşa girmemeye, acele kararlar vermemeye dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ (23 Haziran – 23 Temmuz)

Eğer uzun süredir devam eden kararlı bir ilişkiniz varsa, özellikle Yengeç’lere 2022’de evlilik görünüyor. Özellikle Haziran ve Ağustos aylarında evlilik kararı verebilir, kendi evinize çıkabilir, kendi düzeninizi kurabilirsiniz. Öte yandan bekar olan Yengeç’lere hareket özgürlüğü gelecektir ve eğer bekarsanız, ilişkilerle ilgili taahhütte bulunmak isteseniz bile, özgürlük duygusu daha ağır basacaktır. Evli çiftler için, hayattaki daha büyük plana doğru, çocuk vs gibi konulara doğru geçiş kararları olabilir. Mayıs ortasından temmuz sonuna kadar ve Ekim ayı, hem çiftler hem de bekarlar için romantizm dolu günler geçirebilirsiniz. Ayrıca birlikte gidilecek tatiller için ideal zamanlar olacaktır. Yılın ikinci yarısında romantizme yer açmalısınız, aksi takdirde tüm dikkatinizi işle ilgili aktiviteleriniz ve eviniz alacaktır.

ASLAN (24 Temmuz – 23 Ağustos)

Yeni yıl başlar başlamaz Aslan’lar için romantik ve tutku dolu günler geliyor. Özellikle geçmişte yaşanmamış ne kaldıysa içinizde bunların tamamına bu yıl sahip olabilirsiniz. Duygusal ve romantik hayatınızda, özellikle ocak ayından itibaren, Mayıs'tan Ağustos'a ve Ekim'e kadar olmak üzere muazzam gelişmeler bekleyebilirsiniz! Bu aylar boyunca aşk hayatınızda muhtemelen toplumsal bazda gelişecek kaotik durumlar neticesinde özellikle iletişim kaynaklı karmaşıklıklar olacağından, yavaşlamayı ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmeyi ihmal etmemelisiniz. İletişim becerilerinizi geliştirmeye hazır olun. Bekarlar, romantik ilgilerinizin nereye varacağını akıllıca seçmelisiniz. İlişki seçimleriniz hayatınızı değiştireceğinden, yalnızca çekicilik ve tutku dozu yüksek kişilerden etkilenmekten kaçınmalısınız.

BAŞAK (24 Ağustos – 23 Eylül)

Rasyonel Başak’lar için bu yıl, özellikle maddi konulara bağlı gelişmeler devam ederken, ilişkilerinizin dahil olduğu görevleri ve sorumlulukları paylaşma şekliniz değişecek. Eğer bekarsanız, örneğin birlikte yaşamaya veya evlenmeye karar verebilirsiniz veya eğer bir çiftseniz ve birlikteliğiniz sıkıntılıysa, taşınabilir veya hatta ayrılmaya karar verebilirsiniz. Başak burçlarını etkileyecek stres noktaları Ocak ayın içinden yıl ortasındaki yaz aylarında ve Ekim ayında ortaya çıkacaktır. Biraz ruhsal dalgalanma ve çalkalanmalara açık olsanız bile, makul düzenlemelerle pratik çözümler üretebilirsiniz. Romantizm açısından ev verimli zamanlar, Ocak, Kasım ve aralık ayları olacaktır. Kendinize fazla yüklenmeyin ve daha çok hayatın tadını çıkartmaya çalışın.

TERAZİ (24 Eylül- 23 Ekim)

2022, aşk hayatınızda öngörülemeyen birtakım unsurlarla muhatap olmak zorunda kalabilirsiniz. İlişkilerle ilgili olumlu ve her türlü değişime açık parlama zamanları yıl boyunca, Ocak ayı ortasından Şubat sonuna kadar ve Mart ortasıyla Nisan sonu arasında ve en nihayetinde Ağustos'tan Kasım'a kadar olacaktır. Aşk hayatınızı dengede tutmak için bu sıcak noktalarda dikkatli bir şekilde gezinmelisiniz. Bekar Terazi’ler, öngörülemez aşklarla karşılaşarak ani gelişen ilişkilere doğru açılabilirler. Evli çiftler duygusal hayatlarına renk katacakları sosyal organizasyonlarda bol bol boy göstereceklerdir. Hangi durumda olursanız olun net olmalı ve duygusal bağlantıları geliştirmek için yapıcı ve samimi olmalısınız.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım)

Birlikte çalışan ve birlikte yaşayan çiftlerdenseniz bu yıl daha büyük bir birliktelik duygusunun tadını çıkartabilirsiniz. Uzun yıllarını yalnız geçiren bekar Akrep’ler, 2022'nin ilk yarısında gözünüze çarpan bir iyimserlik içinde olacaksınız. Özgür ve bağımsız bir birey olarak kendinizi bir bağlılık taahhüdü içinde düşünebilir hale geleceksiniz. Yılın ikinci yarısı ilk yarısından daha hareketli olacaktır. Bu nedenle özellikle Ekim ayının sonunda ve Kasım ayının başlarında, yüksek ve güçlü duyguları ve tutkuları tetikleyecek ilişkiler yaşayacaksınız. Bununla birlikte kestirip atmaya yönelik yıkıcı huylardan ziyade işbirlikçi projelere ve romantizme açık olmalısınız. Partnerlerinizi pozitif şekilde yönlendirmenin yollarını aramalısınız.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay burcu için bu yıl, yükselen ve alçalan ivmelerin birbirini takip ettiği hareketli bir yıl olacak. O yüzden ilişkilerle bağlantılı olarak dengeyi bulmaya odaklı olmalısınız. İnatçı bir partner hayatınıza girebilir ve sizden değişmenizi bekleyebilir. Birinden biri uyum geliştirmedikçe ilişki kaoslara doğru gidebilir ve bu noktada Yay burçları gerekli yapılandırmalara zemin hazırlamak adına adım atmak zorunda kalabilirler. Aksi takdirde var olan ilişkileriniz de bile yol ayrımına gidebilecek sorunlar yaşayabilirsiniz. İlişkilerle ilgili potansiyel kırılma noktaları yılın birinci ve üçüncü çeyrekleri içinde olacaktır. 2022'nin ikinci ve dördüncü çeyreğinde ilişki farklılıkların üstesinden gelme şansınızın daha arttığını gözlemleyebilirsiniz. Yay’lar için yıl genelindeki en ideal romantizm zamanı Temmuz ayı boyunca olacak. Bu süre çiftler için canlandırıcı, bekarlar içinse bağlılık taahhüdüne girmek anlamına gelecektir.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Bütün Oğlak burçları 2022'nin ilk altı ayı boyunca anlamlı ve kalıcı ilişkilere odaklanacaksınız. Yaz aylarından ve özellikle Temmuz'dan sonraki dönemde uzun vadeli bağlılık taahhütleri içinde olacağınız ilişkiler gündeminizde daha çok yer alacak ve hatta özellikle evli çiftler için daha fazla spontanlık ve hareket özgürlüğü gelecektir. Bazı Oğlak bekarları bekar kalmak isteyebilir. Ancak özellikle Sevgililer Günü civarında güçlü ve karizmatik bir enerjiyi çevrenize yayacağınız için uzun süre bekar kalamayacaksınız. Bu süreç yeni ilişkilerin başlaması anlamında da çok değerli olacaktır. Evli çiftler sahip oldukları derin bağları derinleştirmekten daha çok keyif alacaklar ve bir aile kurmak istiyorsanız, bu yıl bunun için mükemmel fırsatlarla dolu olacaktır. Yıl sonu ve Aralık ayı aşkı dolu dolu hissedebilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 19 Şubat)

Burcunuzda yerleşen Satürn gezegeni, değişen değerleriniz ve ilgi alanlarınız doğrultusunda ilişkilerinize bakış açınızı değişecektir. İnsanları farklı bir gözle görebilir ve çok farklı tepkilerde bulunarak çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz. Evli Kova’lar aşk ve ilişkilerle kariyer arasındaki dengeyi yeniden yapılandırmakla ilgilenecektir. Bekarlar, hayatınızdaki değişkenlere bağlı olarak kendinizi ilişkilere adamakta zorlu çekebilirsiniz. İlişkiler için stresli olacak zamanlar, Ocak, Nisan, Mayıs, Ekim ve Kasım ayları içinde olacaktır. Bu süreçte, birlikte yaşama ve geçinme noktasında hayatın zorluklarıyla mücadele etme ihtiyacınız sebebiyle ilişkileriniz sınavdan geçebilir. Yaz aylarında partnerlerinize karşı şefkatli bir yaklaşımla hareket etmenin çok değerli olduğunu görebilirsiniz. Yıkıcı değil, yapıcı ve sevgi dolu olmaya çalışmalısınız.

BALIK (20 Şubat – 20 Mart)

Bu yıl özellikle Balık’ları ayaklarını yerden kesecek muazzam aşk dolu günler bekliyor. Yeni yıl enerjisi aşk hayatınıza daha fazla huzur ve dinginlik, seksilik ve tutku getireceğinden, partnerlerinizle birlikte olmaktan ziyadesiyle memnun olacaksınız. Öte yandan kendinizi geliştirmeye zaman ayırmanın faydasını göreceksiniz. Özellikle Mayıs ve Kasım aylarında iyi iletişim becerilerine sahip olacağınızdan ayrılıklar yaşıyorsanız bu süreçte barışmalar da gündeme gelecektir. Balıklar için özellikle yaz ayları ve Temmuz öne çıkan bir zamandır. Yaz genelde aşk hayatınızda bir dönüm noktası olacak gelişmelerle geliyor. Evlenmek, çocuk sahibi olmak veya bir aile kurmak konusunda muazzam göksel destekler alacaksınız. Aşk hayatınızda kararlar alırken sevdiklerinizle iş birliği yapmayı hedefleyin, çünkü yıl boyunca partnerlerinizden olumlu destekler alarak ilerleyeceksiniz.

Kolektife sevgiyle bilgi ve ışık olsun.

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI