Uranüsyen yeni ay! Hafta sonu gökyüzünde neler olacak? - Uranyen Astrolog Sevilay Eriçdem

Uranüsyen yeni ay! Hafta sonu gökyüzünde neler olacak?


8 Ağustos'ta Aslan burcunun 16° de Uranüsyen bir yeni ayımız var. 22 Ağustos’daki ikinci Dolunay’a kadar (bir ay içinde iki kere olan dolunaylar Mavi Dolunay olarak nitelendirilir) olan sürede 11 Ağustos’ta Merkür’ün başak burcuna ve Venüs, 16 Ağustos'ta Terazi'ye girerek hayatlarımıza bir miktar denge getiriyor. Devrimci Uranüs, 19 Ağustos'ta Boğa burcunda Retro hareketine başlıyor ve bu durum, statükoya uyum sağlamayı daha da zorlaştırabilir.

Gökyüzünün ve gündemin çok hareketli olduğu bir zaman dilimi içinde olduğumuzdan Aslan yeniayıyla 8/8 kapısı olarak da nitelendirilen “Lionsgate Portalı” huzundaki bir yeni ay döngüsüne gireceğiz. Bu etki hepimizin kendi içsel aslan enerjimizle bağlantı kurmamıza izin verecek sihirli, yüksek titreşimli bir enerji sağlayacaktır. Lionsgate Portalı, yılın bu zamanına denk gelen yıldız Sirius'un yükselişi nedeniyle etkinleşen bir enerji planıdır. Sirius kadim zamanlardan bu yana, “Spiritüel Güneş”imiz olarak kabul edilir ve gece gökyüzünde kaybolduktan sonra şimdi geri dönmeye hazırlanıyor. Birçok eski uygarlık, Sirius'un yükselişini takip etmiştir çünkü bunun güçlü bir yeniden doğuş, bolluk, ruhsal ilerleme ve daha yüksek bir bilinç durumuna geçiş zamanı olduğuna inanmışlardır.

Sirius'un gece gökyüzüne tam olarak yükselmesi, nihayetinde dünyanın neresinde olursanız olun bulunduğunuz enlemde 8 Ağustos ya da 88 numerolojisi nedeniyle portalın açılışı onurlandırılmış ve bir içsel ve dışsal güç tarihi haline gelmiştir. Sayı kodu, 88, sonsuzluğu, ruhsal zekayı ve DNA aktivasyonunu temsil eder. Bugün Sirius'un yüksek frekanslı enerjilerini doğrudan varlığımıza entegre edebileceğimiz son derece değerli bir zaman dilimi olacaktır. Sirius enerjisini, bu dünyadaki yaşam içinde daha fazla farkındalığın, kaderimizin, ruh sözleşmemizin yeni katmanlarının keşfedildiği ve bilinçli bir algıyla birlikte çalışma sözü verdiğimiz ışık kodlarımızın kilidini açmaya yardımcı olan “anahtar” olarak düşünebilirsiniz.

Lionsgate Portalı her yıl gerçekleşse de özellikle 2021 yılında, Aslan Yeni Ayına denk gelen zamanda olduğu için ekstra özeldir. Yeni Ay'a sahip olmak, portalın enerjisini artıracak, etkilerini ve tezahür etme yeteneğinizi turbo şarj edecektir. Yeni Aylar her zaman niyet belirlemek için önemli bir güç zamanıdır, ancak Yeni Ay, Aslan gibi varlık bilincini son derece yaratıcıkla birleştiren bir burçta olduğundan bu etki daha da fazladır.

Bu yeni ayda hem bireysel, hem kolektif, hem toplumsal olarak ve özellikle ülkemizin içinde bulunduğu şartlar göz önüne alındığında Aslan enerjisiyle neyi yaratmak istediğinizi bir daha düşünün. Bu yaratımın doğrudan kalbinizden gelmesine izin verin ve sonra onu dünyaya yayın ki realitenizde tezahür etsin.

Bu Lionsgate Yeni Ayı niyetleri belirlemek için büyülü bir zaman olsa da aynı zamanda yüksek benliğinizle bağlantı kurma zamanıdır. Birçok yönden, niyet belirlemenin ötesine geçerek hem yüksek benliğinizle bağlantı kurmaya ve hem de kolektif bilinçaltında pozitif yaratımla birleşmeye odaklanmak çok daha güçlü olacaktır. İnsanın kendi üst ben’iyle bilinçli bağlantı kurması, yeni bir özgürlük ve güce erişmesini sağlar. Bir şeyleri istemek veya kavramak ya da Evrene dilek listenizi söylemek yerine, yolunuza çıkan her şeye karşı açık ve kabul edebilir olursunuz. Olan her şeyin en yüksek iyiliğiniz için gelişmesine dair tam bir güven içinde hareket edebilirsiniz. Bu enerjiyle çalışmak, Evrenle ve ruhunuzun yolculuğuyla uyum içinde çalışmanızı sağlayacaktır.

Aslan Yeni Ayı yüksek bir yaratıcı enerji zamanı ve daha yüksek frekanslı enerjilere bağlanmak için muazzam etkili bir zamanı olsa da, yeni ayda Uranüs gezegeni çok aktiftir. Bildiğiniz gibi Uranüs uyanış ve değişim gezegenidir. Bir şeyleri sarsması kaçınılmazdır. Olayları farklı bir perspektifle görerek sıra dışı önlemler almayı gerektirecektir. Uranüs bu Yeni Ay'da bir zamanlar bildiklerimizi değiştiren bazı yenilikler hayatımıza getirecektir. Kendimizi bir zamanlar çok emin olduğumuz şeyler hakkında dağınık veya belirsiz hissedebiliriz. Ayrıca Uranüs sürpriz unsuru getirmeyi sever ki Uranyen prensipte bu yeniayın aksında Pandora asteroidi var. Dünyadaki bütün kötülükler alıp başını gitse de kutunun içinde ümidin hapis kaldığını unutmamalı ve tam tersi olacak şekilde beklenmedik sürprizlere de açık olunması gerektiğini bilmelisiniz. Bu nedenle neyin ortaya çıkacağını tahmin etmek her zaman mümkün değildir. Akılda tutulması gereken tek şey, Uranüs'ün bizi uyandırmak için bir şeyleri sallamasıdır.

Kozmik düzen açısından olayları yeni bir ışık altında görebilmemiz veya yeni bir bakış açısından algılayabilmemiz, büyümeyi deneyimleyebilmemiz realitemizin sarsılması yoluyla olur. Belirsizlik hayatın bir parçasıdır ve rahatsız edici olsa da geçmişle nasıl ayrılacağımızı, şimdiki anda kalmayı ve tüm potansiyelimize nasıl açık olacağımızı öğrenmede güçlü bir öğretmen olabilir. Bilindiği gibi - hiçbir şey kesin olmadığında - her şey mümkündür.

Yanı sıra Uranüs, uyanış gezegeni olarak üçüncü göz açıklıkları ve bilincimizin yükselmesiyle de bağlantılıdır. Uranüs'ün getirdiği bu hediye, Lionsgate Portalıyla aynı zamanda hareket ettiğinden, diğer yeniaylara oranla daha yüksek frekanslı enerjiler açığa çıkacaktır. Uranüs'ün uyanış gücünü meditasyon yapmak, sezginizle bağlantı kurmak ve sezginizi dinlemek üzerinde çalışmak için de kullanabilirsiniz. Bu enerji aynı zamanda boyutlar arasındaki perdeyi inceltecektir. Dolayısıyla ruhsal planların, meleklerin veya ruh rehberlerinin bizimle iletişim kurmasını kolaylaşır. 8 Ağustos Yeni Ayı, pek çok nedenden dolayı kesinlikle özeldir. İçimizdeki aslan enerjisini harekete geçirdiği için, içsel güvenimizi bulmanın, sınırlarımızı zorlamanın ve varlığımızın sınırsız potansiyelini hissetmenin de tam zamanıdır.

Bu Aslan Yeni Ayı, küçük oynamak ya da rahat olana geri çekilmekle ilgili değil. Tüm gerçekliği olduğu gibi sarmalamak, otantik güçle olaylar karşısında cesurca durmakla ilgilidir. Bu, olduğumuz her şeye sahip olmakla, nereden geldiğimizle gurur duymakla ve önümüzde uzanan yolculuğumuzda kendinden emin olmakla ilgilidir. Aslan enerjisi çok kalp merkezli ve kalp odaklıdır. Bu yüzden egodan uzak durun ve o yerden gelen bu güzel enerjiyle çalışın. Kalbinizin rehberiniz olmasına izin verin.

Kolektife sevgiyle bilgi ve şifa olsun.

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
16Ekm

Esnek olmayı öğrenme zamanı

08Ekm
01Ekm

İncinmeler dönemi

25Eyl

Ay, Boğa burcunda ilerliyor

17Eyl

Zamanın kalitesinde gitme zamanı