Venüs, Akrep burcuna geçiyor - Uranyen Astrolog Sevilay Eriçdem

Venüs, Akrep burcuna geçiyor


#zamanınkalitesinde Venüs, Akrep burcuna geçiyor.

Ay’ın da Akrep burcunda olacağı hafta sonu enerjisinde, maddi ve ilişkisel konularda beklenmedik ani başlangıçlar ve bitişler aynı zamanda olacaktır. İlişki göstergesi ve maddi istikrar anlamına gelen Venüs’ün Başak’ta son günlerini yaşayan Mars tarafından yönetildiği bu zaman enerjisinde, Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi, kişilerin kendi yaratacakları fırsatlarıyla büyük ivme kazanabileceklerine işaret ediyor.

Mars çalışkan Başak’ta ilerlerken, Venüs parasal konularda hedef odaklılığı maksimum kazanç getirecektir. Bu dönem yeni yatırımlara yönelmekten ziyade emeklerinizin karşılığını alacağınız ve yatırım gelirlerinin akacağı bir dönem olarak düşünülebilir. Eşzamanlılıkla aynı anda birçok gelir ve kaynakların birleştirilmesi ve yeni başlangıçlara geçmeden önce var olan potansiyelin arttırılması söz konusu olacak. Parasal istikrar Venüs, Akrep’in doğasıdır. Maddi güvence ihtiyacı ilişkilerin de alt yapısını oluşturacaktır. İyi şans etkisiyle olayların beklenmedik ve sihirli bir şekilde kendiliğinden pozitif bir akışa yönlenmesi mümkün olacak.

Gökyüzündeki gezegensel yerleşim, bilinçaltında şekillenerek somutlaşan hayallerin enfes bir uyum içinde rezonansa girdiği, daha büyük iyilikle hizalanacağı evreyi işaret eder. Başak ve Akrep etkisi toprak ve su ilişkisi gibidir hem maddi hem de ilişkisel konularda sağlam yapılanmak adına mayalanmak anlamına gelir. Şimdi şansın yardımını daha çok hissederek kendi başınıza asla planlayamayacağınız mucizelerle tanışma ve yaratma zamanı. Daha yüksek bir enerji ve yaşam gücü ile tüm dünyanın yükselen titreşimiyle kolektifin ilerlemesine yönelik bir kanal açılacağını düşünebilirsiniz. İnsanların bireysel mutluluğu kolektif mutluluğun artışı anlamına gelecektir. Bireysel zenginlik toplumsal zenginliğin kapısını açacaktır. Şimdi hayata geçirilen her şey, gelecekte başkaları için harika bir miras olacaktır. Bireylerin kendileri için çabalarken farkında olarak ya da olmayarak dünyaya verecekleri hizmet anda destekleniyor. Beklenmeyeni beklemelisiniz.

İlişkilerle bağlantılı olarak, kozmik düzenin önceden planlanmış senaryoları, bu hafta sonu itibariyle  hayata geçmeye başlayacaktır. Unutmayın ki kozmik planın her zaman için insanları yakaladığı doğru zamanlamayla ilişkiler yaşarız. Bu ilişki deneyimleri bazen bizi zorlayan ve çoğu zamanda farkındalık derecemizi arttıran ilişkiler olur. Venüs, Akrep doğası gereği ilişkiler için savaşma gerekliliğini ortaya koyacaktır. Şimdi yolculuğunuz için hayati önem taşıyan biriyle tanıştınız veya tanışmak üzeresiniz, bu kişi kozmik düzen tarafınızdan hayatınıza almanız üzerine gönderilmiş biri olacaktır. Çoğu zaman elinizde olmayan koşulların bu sefer yönlendirebilir olduğunu hissedebilirsiniz. Herhangi bir ilişkiyi başlatmak için gökyüzünün bu destekleyen enerjisini rahatlıkla kullanabilirsiniz. İlişkileri bir üst aşamaya taşımak, var olan ilişkiyi yapılandırmak, ilişkiyle ilgili rahatsızlık ve huzursuzluk hissettiğiniz konuları konuşup sağlıklı bir zeminde anlaşmak için hafta sonu ve önümüzdeki hafta oldukça destekleyici etkiler altında olacağız.

Hayatınızın bu evresinde tam anlamıyla olmanız gerektiği yerde ve olmanız gerektiği şekilde olduğunuzu unutmayın. Müteşekkir olun. Evrensel kaosun kendi içindeki düzeni ile hareket eden gökyüzünde hizalanmış yıldızlar, mutluluk ve servet olarak dünyaya enerjilerini gönderiyor ve insanlara gülümsüyor. Başarı ve zafer sizin olacaktır. Geçmişte yaptığınız seçimler şimdi yolunuza hazırlanmış fırsatlar olarak getiriliyor. Bu şanslı zamanı en güzel şekilde kullanmanız dileğiyle

Kolektife sevgiyle bilgi ve ışık olsun.

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
16Ekm

Esnek olmayı öğrenme zamanı

08Ekm
01Ekm

İncinmeler dönemi

25Eyl

Ay, Boğa burcunda ilerliyor

17Eyl

Zamanın kalitesinde gitme zamanı