90'ların popüler ismi Mirkelam'dan sevenlerini üzen açıklama

90'lara damga vuran şarkıcı Mirkelam geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda görüntülendi. Yanında 10 yıldır beraber olduğu Aysen Sabancı ile görüntülenen Mirkelam, yaptığı açıklamayla hayranlarını üzdü. Mirkelam, 'Müzik yapmayı düşünmüyorum' diyerek sevenlerini üzdü.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
90'ların popüler ismi Mirkelam'dan sevenlerini üzen açıklama
90’lara damga vuran şarkıcı Mirkelam geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda görüntülendi. Yanında 10 yıldır beraber olduğu Aysen Sabancı ile görüntülenen Mirkelam, yaptığı açıklamayla hayranlarını üzdü. Mirkelam, ‘Müzik yapmayı düşünmüyorum’ diyerek sevenlerini üzdü.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Her Gece, Hatıralar, Aşkımsın gibi şarkılarıyla hafızalara kazınan Mirkelam, uzun bir aradan sonra Nişantaşı’nda görüntülendi. Mirkelam’ın yanında 10 yıldır birlikte olduğu Aysen Sabancı da vardı.

Otomobillerini beklerken görüntülenen ikiliden Sabancı, görüntülendiklerini fark edince şarkıcıdan ayrılıp başka bir köşede beklemeyi tercih etti.

"Müzik yapmıyorum"

'Hatıralar', 'Her Gece', 'Unutulmaz', 'Kokoreç' ve 'Ah Bir Joker' gibi şarkılarıyla bir döneme damgasını vuran Mirkelam, "Uzun zamandır müzik yapmıyorum, yapmayı da düşünmüyorum. Özel bir nedeni yok. Müziği de bırakmış değilim" diyerek sevenlerini üzdü.

"Ufukta evlilik yok"

Mirkelam, "Ufukta evlilik var mı?" sorusuna ise "10 yıldır bir aradayız, evlilik gibi bir düşüncemiz yok. Bu şekilde hayatımız sürüyor" yanıtını verdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN