Güncel

Güncel Haberleri

Baba Vanga'nın 2023 kehanetleri korku saldı! İnsanlar üzerinde biyolojik silah...

Ünlü kahin Baba Vanga'nın, 11 Eylül saldırıları ve Brexit'i öngördüğü iddia edilirken 2023 kehanetleri de dikkatleri çekti. Görme yetkisini 12 yaşında kaybeden Baba Vanga, önümüzdeki yıl gerçekleşecek felaketleri bir bir sıraladı.

Koronavirüs aşısının daha önce bilinmeyen bir etkisi daha ortaya çıktı

ABD'de yayımlanan yeni bir rapor, Pfizer/BioNTech korona virüsü aşısının daha önce bilinmeyen bir semptomunu ortaya koydu.

Elon Musk’ın bot hesap tahmini asılsız çıktı! Herkesten saklıyor!

Twitter ve Elon Musk arasındaki gerilim yasal süreçleri beraberinde getirirken işler pek de Musk'ın lehine gelişmiyor. 44 milyar dolarlık Twitter'ı satın alma anlaşmasını bot hesapların platformun belirttiğinden daha çok olduğunu ileri sürerek geri çeken Musk'ın kendi atadığı uzmanlardan haber geldi. Musk, şimdi aldığı bu yeni bilgiyi herkesten saklamaya çalışıyor.

Cerrahi Tarikatı'nın yeni lideri olmuştu! Ahmet Özhan gerçeği ortaya çıktı! İşte hikayesi…

Mutasavvıf, avukat ve musikişinas Ömer Tuğrul İnançer'in vefatı sonrası Cerrahi Tarikatı'nın yeni postnişini ünlü sanatçı Ahmet Özhan oldu. Gazeteci Arif Hür, sosyal medyanın gündemine oturan Ahmet Özhan hakkındaki o gerçeği açıkladı. Duyanlar şaştı kaldı! İşte detaylar...

Ece Gürsel: En çok parayı parfüme harcıyorum

Horus Nefertem Parfüm’ün Adana şubesinin açılışına katılan güzel manken ve sunucu Ece Gürsel, ‘En çok parayı parfüme harcıyorum’ dedi.

Baha Tuzer: Sürdürebilir mobiliteyi ileriye taşıyoruz

Dünyanın önce gelen ve yakın zamanda Türkiye pazarına giren İtalyan elektrikli otomotiv Markası XEV Yoyo, otomotiv sektörünün en dikkat çeken yatırımlarından birisi oldu. Baha Tuzer, 'Türkiye genelinde yaptığımız işbirlikleri ile hedefimize emin adımlarla yürüyoruz' dedi.

Annesini öldüren oyuncu Ryan Grantham, ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı

Ünlü dizi oyuncusu Ryan Grantham, annesini öldürmekten yargılandığı davada ömür boyu hapis cezası mahkum edildi.

Prof. Dr. Emre Alkin ve Ceyhun Yılmaz, Plat Talks’ta iş insanlarıyla buluştu

PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği, PLAT Talks etkinliklerinin ikincisinde İstanbul Topkapı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emre Alkin ve ünlü komedyen Ceyhun Yılmaz’ı ağırladı. Yeni normalde kurumların izlemesi gereken yol haritasını paylaşan Prof. Dr. Emre Alkin, ‘Şirketleriniz sizlerin değil memleketimizindir’ diyerek iş insanların işleriyle ilgili harcamaları önceliklendirmeleri gerektiğini vurguladı. Ceyhun Yılmaz ise etkinliğe katılanlara eğlenceli dakikalar yaşattı.

Komşular şikayet etti! Gürültülü seksin cezası bakın ne oldu!

İngiltere'de gürültülü seks yaptığı gerekçesiyle komşuları tarafından şikayet edilen bir kadın 300 sterlin yani yaklaşık 6 bin 300 TL para cezasına çarptırıldı.

Facebook ve Instagram’ın sahibi Mark Zuckerberg yeniden baba oluyor

Facebook, Instagram, WhatsApp ve Messenger'ın çatı kuruluşu Meta'nın sahibi Mark Zuckerberg ve eşi Priscilla Chan'ın üçüncü çocuklarını bekledikleri açıklandı.

Miss Turkey 2022 birincisi belli oldu

Türkiye’nin en güzel kızlarının seçildiği Miss Turkey 2022 yarışması sonuçlandı. 20 finalist birincilik için podyuma çıktı. 19 numarayla yarışan Nursena Say Türkiye'nin en güzel kızı seçildi.

Yılın düğünü gerçekleşti

Turgay Erdoğan ve Ruken Yiğit, mutluluğa ‘Evet’ dedi.

Kör kahin Baba Vanga'nın Kral Charles kehaneti ortaya çıktı! Gözler o tarihe çevrildi!

Kraliçe II. Elizabeth'in ölümünün ardından tahta geçen Kral Charles dünyanın en çok konuşulan insanlarından biri oldu. Gerek kaleme sinirlenmesi, gerek şişkin parmakları ile gündemden düşmeyen Birleşik Krallık'ın yeni kralı III. Charles ile ilgili bu sefer de Bulgar kör kahin Baba Vanga'nın kehaneti ortaya çıktı.

Korona virüste endişe veren yeni varyant! 5 belirtiye dikkat edin!

2019'un son haftalarından beri yaşamı olumsuz etkileyen ve 6 milyondan fazla insanın ölümüne sebep olup 615 milyondan fazla insana bulaşan korona virüsünün en çok mutasyona uğrayan türü Omicron varyantının yeni varyantı hızla yayılmaya başlıyor.

74. Emmy Ödülleri sahiplerini buldu

Televizyon dünyasının en prestijli ödüllerinden olan Emmy Ödülleri sahiplerini buldu. 74'üncü Emmy Ödülleri'ne damga vuranlar ise The White Lotus, Succession, Squid Game ve Ted Lasso oldu.

Korona aşısı olup hastalananlarda en sık görülen belirtiler açıklandı

Bilim insanları dünya çapında 6 milyondan fazla insanın ölümüne sebep olan korona virüsünün aşı olan kişilerde en yoğun görülen belirtilerini sıraladı.

Kraliçe II. Elizabeth, 96 yaşına kadar nasıl bu kadar formda ve sağlıklı kalabildi?

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in ölümünün yankıları henüz dinmemişken dikkatler şimdi de 96 yaşına kadar nasıl dinç ve sağlıklı bir şekilde yaşadığına çevrildi.

İngiltere Kraliçesi Elizabeth'in cenaze tarihi belli oldu

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth için resmi cenaze töreninin 19 Eylül Pazartesi günü yapılacağı bildirildi.

Kız Kulesi’nin açılacağı tarih belli oldu! Kültür Bakanı Mehmet Nuri Ersoy duyurdu!

Kız Kulesi'nde incelemelerde bulunan Kültür Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Kız Kulesi'nin açılacağı tarihi açıkladı.

Toplam 1718 haber.