Güncel

Bakan Koca açıkladı! Kısıtlamalar geri mi gelecek? Bakan Koca açıkladı! Kısıtlamalar geri mi gelecek?
2021 YKS sonuçları açıklandı 2021 YKS sonuçları açıklandı
Okullar ne zaman açılacak? Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarih verdi! Okullar ne zaman açılacak? Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarih verdi!
LGS tercih sonuçları açıklandı LGS tercih sonuçları açıklandı
Aşı olmayana kısıtlama gelecek mi? İşte cevabı... Aşı olmayana kısıtlama gelecek mi? İşte cevabı...
İngiltere'de yeni korona virüsü varyantı ortaya çıktı! 16 vaka tespit edildi! İngiltere'de yeni korona virüsü varyantı ortaya çıktı! 16 vaka tespit edildi!
Övgün Ahmet Ercan'dan İzmir için çok kritik deprem uyarısı! 6 yerin adını verdi! Övgün Ahmet Ercan'dan İzmir için çok kritik deprem uyarısı! 6 yerin adını verdi!
Bilim insanları duyurdu! Çin'de hiç bilinmeyen 28 farklı virüs tespit edildi! Bilim insanları duyurdu! Çin’de hiç bilinmeyen 28 farklı virüs tespit edildi!
Oyuncu Tolga Sala'nın otomobilinin üstüne ağaç devrildi Oyuncu Tolga Sala'nın otomobilinin üstüne ağaç devrildi
Bodrum'da ünlülerin kaldığı otelde tecavüz dehşeti Bodrum’da ünlülerin kaldığı otelde tecavüz dehşeti
Çin'de yeni virüs alarmı! İlk ölüm gerçekleşti! Çin'de yeni virüs alarmı! İlk ölüm gerçekleşti!
Asma kilit fantezisi hastanede bitti! Talihsiz adamın kangren olan cinsel organı kesildi! Asma kilit fantezisi hastanede bitti! Talihsiz adamın kangren olan cinsel organı kesildi!
Okullar ne zaman açılacak? Bakan Selçuk açıkladı! Okullar ne zaman açılacak? Bakan Selçuk açıkladı!
Sosyal medya fenomeni Pucca, gözaltına alındı Sosyal medya fenomeni Pucca, gözaltına alındı
Sapık şarkıcı, 14 yaşındaki kıza rögarda tecavüz etti Sapık şarkıcı, 14 yaşındaki kıza rögarda tecavüz etti
KPSS sonuçları açıklandı KPSS sonuçları açıklandı
Prof. Dr. Seyithan Deliduman: Suç işleyenler arasında ünlülerde var! Prof. Dr. Seyithan Deliduman: Suç işleyenler arasında ünlülerde var!
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Kurban Bayramı'nda tatil süresi kaç gün olacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Kurban Bayramı’nda tatil süresi kaç gün olacak?
Gözler bunu da gördü! 'Ben ölürsem kocam ne yapar?' dedi, kendisine kuma buldu! Gözler bunu da gördü! ‘Ben ölürsem kocam ne yapar?’ dedi, kendisine kuma buldu!
Akademi Derneği kuruldu Akademi Derneği kuruldu
Güncel Haberleri

Bakan Koca açıkladı! Kısıtlamalar geri mi gelecek?

Sona eren Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ‘Kısıtlamaya mecbur kalacağımız bir seyir şu an yok. Ama olmayacağı anlamına gelmez’ dedi. Ayrıca Koca, ‘Şu an aktif vakalarımızın yaklaşık yüzde 87'si aşısı tamamlanmamış kişiler’ bilgisini de paylaştı.

2021 YKS sonuçları açıklandı

YKS sonuçları, ÖSYM takvimine göre yaklaşık 1 hafta önce açıklandı. Adaylar, YKS sonuçlarını T.C. kimlik no ve şifreleri ile sonuc.osym.gov.tr sayfasında öğrenebiliyor. YKS sonuçlarına göre TYT ve AYT oturumlarında Adana dikkatleri üstüne çekti. TYT birincisinin yanı sıra AYT sayısal ve sözel birincisi de Adana'dan çıktı.

Okullar ne zaman açılacak? Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarih verdi!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların açılmasına yönelik bakanlık olarak her türlü hazırlıkları yaptıklarını belirterek ‘Şu andaki bakış açımız okulların 6 Eylül tarihinde açılmasıyla ilgili. Bununla ilgili Milli Eğitim Bakanlığı olarak her türlü görevi, vazifeyi yerine getiriyoruz, kimsenin şüphesi olmasın. Toplumumuzdan beklentimiz de buna destek olmak yönündedir. Odak noktamız okulların açılması’ ifadelerini kullandı.

LGS tercih sonuçları açıklandı

LGS tercih sonuçları açıklandı. LGS tercih sonuçları sonuc.meb.gov.tr sayfasından sorgulanabiliyor. LGS tercih sonuçları ile 2021 yılında sınavla öğrenci alan ortaöğretim kurumlarında doluluk oranı ? olarak gerçekleşti. Öğrenciler önümüzdeki 4 yıl boyunca okuyacakları liselerin belli olduğu yerleştirme sonuçlarını T.C. kimlik numarası ve doğum tarihiyle sonuç bilgilerini sorgulayabilecek.

Aşı olmayana kısıtlama gelecek mi? İşte cevabı...

Türkiye'de yeniden artışa geçen koronavirüs vakaları sonrasında ‘aşı olmayanlara kısıtlama gelecek mi?’ sorusu tartışılmaya başlandı. O soru bugün yanıt buldu.

İngiltere'de yeni korona virüsü varyantı ortaya çıktı! 16 vaka tespit edildi!

İngiltere'de korona virüsünün yeni bir mutasyonunun tespit edildiği ve yeni mutasyonun şu ana kadar 16 kişide görüldüğü belirtildi. Ülkenin 3 farklı bölgesinde tespit edilen yeni mutasyona ilişkin 10 vakanın Londra’da olduğu ve çoğunlukla 20 ila 29 yaşlarındaki kişilerde görüldüğü belirtildi.

Övgün Ahmet Ercan'dan İzmir için çok kritik deprem uyarısı! 6 yerin adını verdi!

Ege Denizi’nde son iki günde meydana gelen depremleri değerlendiren Jeofizik Yüksek Mühendisi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, ‘Buradaki gerginlik boşalamadı. Şu anda artçı depremleriyle buradaki sancılar sürüyor. Yaklaşık 6.8, 6.9’luk bir deprem açığı da var, bunu boşalttıktan sonra bu sancı duracaktır. Burada 6.8, 6.9’luk bir deprem olacak’ dedi. Ercan, depremden en çok etkilenecek 6 yerin adını da paylaştı.

Bilim insanları duyurdu! Çin’de hiç bilinmeyen 28 farklı virüs tespit edildi!

Bilim adamları, Çin'in güneybatısındaki Tibet Özerk Bölgesi'nde yer alan Tibet Platosu'ndan elde edilen buzul örnekleri içinde yaklaşık 15 bin donmuş halde olan ve şu ana kadar insanlık tarafından hiç bilinmeyen 28 farklı virüs keşfedildi.

Oyuncu Tolga Sala'nın otomobilinin üstüne ağaç devrildi

Nişantaşı'nda iki aracın üstüne ağaç devrildi. Devrilen ağaç oyuncu Tolga Sala'nın otomobilinde de hasar oluşturdu.

Bodrum’da ünlülerin kaldığı otelde tecavüz dehşeti

Bodrum Türkbükü’nde bir otelde 18 yaşındaki M.Ö. isimli genç kız, barda tanıştığı 19 yaşındaki B.D.’nin tecavüzüne uğradı. Ağlayarak yardım isteyen genç kızın imdadına jandarma yetişti. Gece yarısı otel karıştı.

Çin'de yeni virüs alarmı! İlk ölüm gerçekleşti!

Çin'in başkenti Pekin'de 53 yaşındaki erkek veterinerin Monkey B (BV) virüsü nedeniyle hayatını kaybetmesiyle virüs kaynaklı ilk ölümün gerçekleştiği bildirildi.

Asma kilit fantezisi hastanede bitti! Talihsiz adamın kangren olan cinsel organı kesildi!

Tayland'ın başkenti Bangkok'ta yaşayan bir şahıs, mastürbasyon yapmak için cinsel organına asma kilit taktı. Daha sonra anahtarı kaybeden şahıs, 1 hafta boyunca kilitle gezdikten sonra acılara dayanamayarak hastaneye gitti. Doktorlar, moraran ve enfeksiyon kapan organı kesmek zorunda kaldı.

Okullar ne zaman açılacak? Bakan Selçuk açıkladı!

Okulların ne zaman açılacağı sorusuna yanıt veren Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, korona virüsü vaka sayılarının yükselmemesi için Kurban Bayramı'nda herkesi tedbirlere uymaya çağırarak okulları açmak istedikleri tarihi duyurdu.

Sosyal medya fenomeni Pucca, gözaltına alındı

'Pucca' ismiyle tanınan sosyal medya fenomeni Pınar Karagöz, gözaltına alındığını duyurdu. Karagöz, gözaltına alınma sebebini bilmediğini belirterek 'Hakkımda hayırlısı' dedi.

Sapık şarkıcı, 14 yaşındaki kıza rögarda tecavüz etti

Avustralya, kendi ülke vatandaşları metal şarkıcı Daniel Hanson'un konser sırasında gözüne kestirdiği kızlara tecavüz etmesi olayını konuşuyor. Şu ana kadar 14 kıza tecavüz ettiği ortaya çıkan şarkıcının 14 yaşındaki bir kıza ise yağmur rögarında tecavüzde bulunduğu belirtildi.

KPSS sonuçları açıklandı

KPSS-2021/1 Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçları açıklandı.

Prof. Dr. Seyithan Deliduman: Suç işleyenler arasında ünlülerde var!

TBMM’den geçen Hayvanları Koruma Kanunu, petshoplarda yapılan fili hayvan satışının yasak olduğunu açıkça belirtti. Prof. Dr. Seyithan Deliduman, çıkan kanunun sanat ve cemiyet hayatını da yakından ilgilendirdiğini söyledi. Camiada popüler olan Pomeranian Boo, Maltipoo ve Toy Poodle gibi üretilen cins köpekleri satan petshoplar kadar alanlarda suçlu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Kurban Bayramı’nda tatil süresi kaç gün olacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada Kurban Bayramı tatili süresini açıkladı. ‘Pazartesi günkü yarım günü idari tatil olarak belirledik. Vatandaşlarımız fiilen 16 Temmuz Cuma akşamından 26 Temmuz Pazartesi sabahına kadar sürecek bir tatile kavuşmuş oluyorlar’ diyen Erdoğan, bayramda köprülerden geçişlerin de ücretsiz olacağını duyurdu.

Gözler bunu da gördü! ‘Ben ölürsem kocam ne yapar?’ dedi, kendisine kuma buldu!

Malezya'da 32 yaşındaki Tiqa isimli kadın, hastalandığı sırada ölme ihtimalini düşünerek, kocasına ikinci bir eş buldu.

Toplam 630 haber.