Teknoloji

WhatsApp, 'gizlilik sözleşmesi'ni 3 ay erteledi WhatsApp, 'gizlilik sözleşmesi'ni 3 ay erteledi
WhatsApp, Türkiye'ye özel açıklama yaptı! 'Mesajlarınıza erişmiyoruz' WhatsApp, Türkiye'ye özel açıklama yaptı! ‘Mesajlarınıza erişmiyoruz’
WhatsApp'taki yeni güncelleme gizliliği etkilemeyecek WhatsApp'taki yeni güncelleme gizliliği etkilemeyecek
WhatsApp'taki özel mesajlar Google'a sızdı WhatsApp'taki özel mesajlar Google'a sızdı
Milyonları ilgilendiriyor! WhatsApp'tan 'gizlilik kararı' açıklaması! Milyonları ilgilendiriyor! WhatsApp'tan 'gizlilik kararı' açıklaması!
Facebook ve WhatsApp hakkında soruşturma başlatıldı Facebook ve WhatsApp hakkında soruşturma başlatıldı
WhatsApp zirveyi kaybetti, işte yeni gözde… WhatsApp zirveyi kaybetti, işte yeni gözde…
Dailymotion, Türkiye'ye temsilci atadı Dailymotion, Türkiye’ye temsilci atadı
TikTok da Türkiye'ye temsilci atayacak TikTok da Türkiye'ye temsilci atayacak
WhatsApp kullananları kızdıracak açıklama! Türkiye'de... WhatsApp kullananları kızdıracak açıklama! Türkiye'de...
Verilerini Facebook'la paylaşmayan WhatsApp kullanamayacak Verilerini Facebook’la paylaşmayan WhatsApp kullanamayacak
WhatsApp kullanıcılarını sevindirecek haber! 6 yeni özellik geliyor! WhatsApp kullanıcılarını sevindirecek haber! 6 yeni özellik geliyor!
WhatsApp kullananlara kötü haber!  2021'de milyonlarca telefonda çalışmayacak! WhatsApp kullananlara kötü haber! 2021'de milyonlarca telefonda çalışmayacak!
Twitter'dan flaş karar! O uygulamayı kaldırıyor! Twitter’dan flaş karar! O uygulamayı kaldırıyor!
WhatsApp'a 3 yeni bomba özellik geliyor WhatsApp'a 3 yeni bomba özellik geliyor
iPhone 12 modellerinin Türkiye fiyatı belli oldu iPhone 12 modellerinin Türkiye fiyatı belli oldu
WhatsApp'tan bomba özellik! Bu kez de... WhatsApp'tan bomba özellik! Bu kez de...
WhatsApp'ın merakla beklenen kaybolan mesaj özelliği geldi WhatsApp'ın merakla beklenen kaybolan mesaj özelliği geldi
Netflix ve Amazon Prime, RTÜK'ten lisans aldı Netflix ve Amazon Prime, RTÜK’ten lisans aldı
WhatsApp yeni özelliğini hayata geçiriyor! Mesajlarınız 7 gün sonra silinecek! WhatsApp yeni özelliğini hayata geçiriyor! Mesajlarınız 7 gün sonra silinecek!
Teknoloji Haberleri

WhatsApp, 'gizlilik sözleşmesi'ni 3 ay erteledi

WhatsApp, yeni gizlilik sözleşmesiyle ilgili yeni açıklama yaptı. Açıklamada, ‘Şimdi, insanlardan şartları incelemelerinin ve kabul etmelerinin isteneceği tarihi geri alıyoruz. 8 Şubat'ta hiç kimsenin hesabı askıya alınmayacak veya silinmeyecek’ denildi.

WhatsApp, Türkiye'ye özel açıklama yaptı! ‘Mesajlarınıza erişmiyoruz’

WhatsApp, bu sabah Türkiye'deki kullanıcıların uygulama ekranında yayımladığı duyuruda WhatsApp ve Facebook'un kullanıcıların mesajlarını görmediğini yineledi.

WhatsApp'taki yeni güncelleme gizliliği etkilemeyecek

Facebook Orta Doğu, Afrika ve Türkiye Bölge Başkan Yardımcısı Derya Matraş, Instagram üzerinden paylaştığı video ile WhatsApp güncellemesi ile ilgili açıklama yaptı. Güncellemenin nedenini anlatan Matraş, Facebook ve WhatsApp'ın mesajları görmesinin söz konusu olmadığını belirtti.

WhatsApp'taki özel mesajlar Google'a sızdı

Kullanıcılarına yönelik 'zorunlu güncelleme' kararı ile gündemde olan WhatsApp'ın kullanıcılarının özel mesajlarını Google ile paylaştığı ortaya çıktı.

Milyonları ilgilendiriyor! WhatsApp'tan 'gizlilik kararı' açıklaması!

WhatsApp Twitter adresinden yaptığı açıklamada 'Gizlilik politikasındaki güncelleme, arkadaşlarınız veya ailenizle olan mesajlarınızın gizliliğini etkilemez' dedi.

Facebook ve WhatsApp hakkında soruşturma başlatıldı

Rekabet Kurulu, Facebook ve WhatsApp hakkında resen soruşturma başlattı ve WhatsApp verilerinin paylaşılması zorunluluğunu durdurdu.

WhatsApp zirveyi kaybetti, işte yeni gözde…

WhatsApp, yeni zorunlu tutulan güncelleme sonrası Türkiye'de en çok indirilen mesajlaşma uygulamaları arasında zirvedeki yerini kaybetti.

Dailymotion, Türkiye’ye temsilci atadı

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, video paylaşım sitesi Dailymotion’ın Türkiye'ye temsilci atadığını açıkladı.

TikTok da Türkiye'ye temsilci atayacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uyarısının ardından sosyal medya devleri, birer birer geri adım atmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye temsilci atayacağını duyuran VK ve YouTube'un ardından TikTok'ta atama yapacağını açıkladı.

WhatsApp kullananları kızdıracak açıklama! Türkiye'de...

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'tan kullanıcıları kızdıracak bir açıklama geldi. Facebook ile verileri paylaşmak için kullanıcıları zorunlu tutan WhatsApp, Avrupa Birliği üyesi ülkelerdeki kullanıcılara bu durumu zorunlu yapmayacak. Ancak Türkiye dahil pek çok ülkede kullanıcılar WhatsApp'ı kullanmaya devam etmek için 'Kabul Et'e basmak durumunda.

Verilerini Facebook’la paylaşmayan WhatsApp kullanamayacak

WhatsApp tarafından açıklanan ve 8 Şubat'ta yürürlüğe girecek olan yeni gizlilik ilkelerine göre Facebook ile veri paylaşımına izin isteyecek. Gerekli onayı vermeyecek olan kullanıcılar, WhatsApp kullanamayacaklar. Veriler Facebook'un yanında şirketin diğer yan kuruluşlarıyla da paylaşılmış olacak.

WhatsApp kullanıcılarını sevindirecek haber! 6 yeni özellik geliyor!

WhatsApp, kullanıcılarının seveceği 6 bomba özelliği hayata geçiriyor. Önümüzdeki dönemde devreye alınacak özellikler; çoklu cihaz desteği, WhatsApp Web masaüstü uygulamasıyla arama yapma, videoları sessize alma, 'Daha sonra oku' seçeneği, Sigorta ve kaçırılan grup aramalarına dahil olma olacak.

WhatsApp kullananlara kötü haber! 2021'de milyonlarca telefonda çalışmayacak!

WhatsApp, yılbaşından itibaren, iOS9 ve Android 4.0.3 yazılımlı cihazlarda desteklenmeyecek. iPhone 4 ve bazı eski Android telefonları kullananlar sohbetlerine ve içeriklerine erişimi kaybedecek ya da sorun yaşayacak.

Twitter’dan flaş karar! O uygulamayı kaldırıyor!

Twitter, kullanımındaki düşüş ve maliyetteki artış nedeniyle Periscope uygulamasını kaldırma kararı aldı.

WhatsApp'a 3 yeni bomba özellik geliyor

Sosyal medya mesajlaşma platformu WhatsApp 3 yeni özelliğini kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

iPhone 12 modellerinin Türkiye fiyatı belli oldu

Yeni teknolojileri ve tasarımıyla dikkat çeken iPhone 12 Türkiye fiyatı açıklandı. Apple'ın Aralık ayının başında satmayı planladığı iPhone 12 serisindeki fiyatlandırma Apple Store mağazasında yaptığı güncelleme ile ortaya çıktı. İşte en pahalısı 20 bin lira olan iPhone 12 modellerinin el yakan fiyatları.

WhatsApp'tan bomba özellik! Bu kez de...

Son günlerde uygulamaya soktuğu özellikler ile kullanıcılarının dikkatini çeken WhatsApp, bir bomba özelliği daha devreye sokmaya hazırlanıyor.

WhatsApp'ın merakla beklenen kaybolan mesaj özelliği geldi

Sosyal mesajlaşma platformu WhatsApp'ın merakla beklenen yeni uygulaması devreye sokuldu. WhatsApp, kullanıcıların uzun süredir merakla beklediği kaybolan özelliğini uygulamaya koydu. Peki, özellik nasıl çalışıyor? İşte detaylar...

Netflix ve Amazon Prime, RTÜK’ten lisans aldı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Ebubekir Şahin Netflix ve Amazon Prime Video'nun RTÜK'ten lisans aldığının duyurdu.

Toplam 229 haber.