Teknoloji

Teknoloji Haberleri

Twitter, TikTok’un kopyası olacak! İşte yeni tasarım...

TikTok tarzı video formatına geçiş yapan son platform Twitter oldu. Twitter, kaydırılabilir video formatını test ediyor.

Twitter, ilk düzenlenmiş ‘tweet’ini attı

Sosyal medya devi Twitter, uzun süredir beklenen Tweet düzenleme özelliğini duyurduğu ilk ‘tweet’ini attı. İşte ayrıntılar...

TikTok ne kadar kazandırıyor? İşte fenomenlerin kazancı…

Popüler sosyal medya platformu TikTok üzerinden para kazanmak mümkün. Peki, TikTok ne kadar kazandırıyor? İşte cevabı…

Instagram’dan satış ve alışveriş yapan kullanıcılara kötü haber!

Instagram'ın son tasarımsal denemesi kullanıcıların satış yapmasına imkan sağlayan Mağaza sekmesinin alt menüden kaldırılması oldu.

WhatsApp görüşmelerine 2 yeni özellik geliyor

WhatsApp, kullanışlı özelliklerle birlikte gelişmeye devam ediyor. Meta, WhatsApp aramalarına linkle katılma özelliği üzerinde çalışıyor.

Instagram Hikayeler'i beklenen özelliği nihayet alıyor

Instagram Hikaye süresi uzatılıyor. Kullanıcıların yıllardır beklediği değişiklik sayesinde 60 saniyelik Hikaye yüklemek mümkün olacak.

Instagram çöktü mü? Erişim sorunları yaşanıyor!

Dünyanın en popüler sosyal medya platformu Instagram, yaşanan erişim sıkıntısıyla gündeme geldi. Peki Instagram çöktü mü?

YouTube’dan flaş Shorts hamlesi! Reklam geliri sunma kararı aldı!

Video paylaşım platformu YouTube, TikTok ile rekabette vites yükselterek Shorts içerik üreticilerine reklam geliri sunma kararı aldı.

YouTube baştan aşağı değişiyor! İşte yeni tasarım…

YouTube video sayfası yeniden tasarlandı. Buton tasarımlarını değiştiren YouTube, ayrıca 'Ambiyans Modu'nu öne çıkarıyor.

iPhone 14 Pro kullanıcıları kameradan şikayetçi

Geçtiğimiz günlerde yeni cihazlarını tanıtan Apple'ın başı yeni iPhone'u ile dertte. Çiçeği burnunda iPhone 14 Pro sahipleri, TikTok, Snapchat ve Instagram dahil olmak üzere üçüncü taraf uygulamalarda fotoğraf veya video çekerken kameranın titremesinden şikayetçi.

WhatsApp, merakla beklenen özelliği getiriyor! Görünmez olmak mümkün!

Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp, uzun zamandır beklenen çevrim içi gizleme özelliğini getiriyor. İşte detaylar…

Apple’ın iPhone 14 hüsranı! Ön siparişler düştü!

Teknoloji dünyasında yeni modeller, ve güncellemeleriyle kullanıcıları meraklandırmaya devam eden Apple, son iPhone'u ile beklediği başarıyı yakalamış görünmüyor. Analistler, artık daha küçük modelleri daha büyük modeller için terk etmenin tercih edilmediğine dikkat çekerken, iPhone 14 Plus için ön siparişlerin düştüğünü belirtiyorlar.

Facebook, Discord’a rakip oluyor

Topluluk Sohbetleri ile kullanıcılar hem Facebook hem de Messenger'da ilgilendikleri konular etrafında topluluklarıyla iletişim kurabilecek.

YouTube’dan kullanıcıları çıldırtan karar

YouTube Premium abonesi olmayanlar için platform içi serüven her geçen gün zorlaşıyor. Şirket, reklam politikasına yeni bir düzenleme getirdi

Twitter hissedarları, ‘Elon Musk’ dedi!

Twitter hissedarları, yatırımlarının gidişatı için bir oylama yaptı. Oylamada çıkan Elon Musk kararı ne anlama geliyor? İşte ayrıntılar...

Twitter’ın ‘düzenleme’ özelliğinin detayları belli oldu

Sosyal medya platformu Twitter'ın Tweet düzenleme özelliğiyle ilgili detaylar geliyor. Son haberlere göre özellik bir sınırla geliyor.

Instagram, herkesin beklediği özelliği getiriyor

Popüler sosyal medya platformu Instagram, Twitter'daki 'retweet' benzeri özelliği getiriyor. Bu özellik, gönderilerin viral olmasında daha da etkili olacak.

Uzun süredir bekleniyordu! WhatsApp'ta yeni özellik yolda!

WhatsApp'ın ‘mesajlarda tarih odaklı aramalar yapma’ üzerine çalıştığı ortaya çıktı.

Twitter'da herkesi şaşkına uğratan WhatsApp butonu!

Twitter sürpriz bir özelliğin testlerine başladı. Şimdilik sadece Hindistan'da test edilen özelliğin diğer ülkelere gelip gelmeyeceği bilinmiyor.

Toplam 701 haber.