Afra Saraçoğlu, parayı değil tiyatroyu seçti

Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu'nun kariyeri için önemli bir karar aldığı öğrenildi. Saraçoğlu, farklı yapım şirketlerinden gelen dizi tekliflerini reddederek DasDas'ın yeni oyununda rol almak için el sıkıştı.

PAYLAŞ
Afra Saraçoğlu, parayı değil tiyatroyu seçti
Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu’nun kariyeri için önemli bir karar aldığı öğrenildi. Saraçoğlu, farklı yapım şirketlerinden gelen dizi tekliflerini reddederek DasDas’ın yeni oyununda rol almak için el sıkıştı.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre, son yılların yükselen oyuncularında Afra Saraçoğlu, tatil boyunca yapımcıları peşinde koşturup durdu.

Yeni sezon öncesi Türkiye’nin en büyük yapım şirketlerinden yedi ayrı dizi için başrol teklifi alan Saraçoğlu, uzun süre düşündükten sonra hepsine “Hayır” dedi!

BKM’den O3 Medya’ya, Gold Film’den Ay Yapım’a, farklı yapım şirketlerinin iddialı dizileri için gelen teklifleri reddeden Afra Saraçoğlu, DasDas’ın yeni oyununda rol almak için el sıkıştı.

Mert Fırat yönetecek

Mert Fırat’ın yöneteceği oyunla bu sezon sadece tiyatro sahnesinde hayranlarıyla buluşacak olan Saraçoğlu şimdiden çok heyecanlı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN