Alişan'dan Seda Sayan ve Çağlar Ökten'e ilginç düğün hediyesi

Ünlü şarkıcı Seda Sayan geçtiğimiz günlerde Çağlar Ökten ile dünya evine girdi. 7'nci kez nikah masasına oturan Seda Sayan'ı nikah günü yalnız bırakan Oğulcan Engin ise nikahtan çok konuşulmuştu. Ancak çok konuşulan ayrı bir detay ise ünlü türkücü ve şarkıcı Alişan'dı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Prag'da nikah masasına oturması beklenen ancak yaşanan vize sıkıntısı nedeniyle geçtiğimiz günlerde Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Seda Sayan'ın magazin gündeminde konuşulmaya devam ediyor.

Oğulcan Engin annesi Seda Sayan'ı düğününde yalnız bırakması çok konuşulmuşt ve nikaha damga vurmuştu.

En az bu olay kadar konuşulacak diğer bir durum ise Alişan'ın çiçeği burnunda çift Seda Sayan ve Çağlar Ökten'e ettiği düğün hediyesi oldu.

Alişan'dan Seda Sayan ve Çağlar Ökten'e ilginç düğün hediyesi

Muhabbet kuşu hediye etti

Eşi Buse Varol ile neredeyse boşanma aşamasına gelen Alişan bu krizi de atlattıktan sonra bir AVM'de alışveriş yapılırken görüntülendi.

Oyuncu eşi Buse Varol ile evliliklerindeki krizi tamamen atlatıp yeni bir sayfa açan Alişan, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde objektiflere takıldı.

Basın mensupları ile ayaküstü sohbet eden Alişan, "Seda Sayan ile Çağlar Ökten'in evliliği çok konuşuldu. Hediye aldınız mı?" sorusuna, "Düğün hediyesi olarak muhabbet kuşu aldım" cevabını verdi.

Alişan'dan Seda Sayan ve Çağlar Ökten'e ilginç düğün hediyesi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN