Alişan'dan Selçuk Tektaş itirafı! 'Yanlış anlaşılır diye…'

teve2'nin sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00'de canlı yayınla ekrana gelen programı teve2 Magazin Masası'na bugün ünlü şarkıcı Alişan telefon ile bağlandı. Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş'ı kaybettikten sonra yaşadığı süreci gözyaşları içinde teve2 Magazin Masası programında anlattı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Alişan'dan Selçuk Tektaş itirafı! 'Yanlış anlaşılır diye…'
teve2’nin sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen programı teve2 Magazin Masası’na bugün ünlü şarkıcı Alişan telefon ile bağlandı. Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybettikten sonra yaşadığı süreci gözyaşları içinde teve2 Magazin Masası programında anlattı.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

4 ay önce kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan, acı kaybının ardından hala günlerin geçmediğini, ailece çok sarsıldıklarını ve ağladıklarını söyledi.

Annesi Suzan Tektaş’ın son durumdan da bahseden Alişan, “Psikolojik yardım aldınız mı?” sorusuna “Annemi bir kez zorla psikologa götürdük ama yapacak bir şey yoktu” dedi. Kendisinin de bu süreçte birkaç kez psikolojik yardım aldığını ekledi.

Kardeşinin acısını atlatamayan Alişan, hala gülmekten çekindiğini de dile getirerek “Yanlış anlaşılır diye gülmekten çekiniyorum. Hayat devam ediyor, ayakta kalmak zorundayım” dedi.

İlk kez söyledi

Ayrıca, yayınlanan single çalışması ‘Tükeneceğiz’e de değinen Alişan, ilk kez bir Sezen Aksı şarkısı seslendirdiğini ve usta sanatçı Sezen Aksu’nun şarkının Alişan versiyonunu çok beğendiğini söyledi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN