Ameliyat olmuştu! Yıldız Tilbe'den haber var!

Son günlerde koronavirüs aşısı ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Yıldız Tilbe, operasyon geçirdi. Dün taburcu olan şarkıcı, 'Allah'a şükür turp gibiyim' diyerek sağlık durumunun iyi olduğunu duyurdu.

PAYLAŞ
Ameliyat olmuştu! Yıldız Tilbe'den haber var!
Son günlerde koronavirüs aşısı ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Yıldız Tilbe, operasyon geçirdi. Dün taburcu olan şarkıcı, ‘Allah'a şükür turp gibiyim’ diyerek sağlık durumunun iyi olduğunu duyurdu.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe'nin Pazartesi günü sabah saatlerinde Ulus'taki özel bir hastanede ameliyat olduğu öğrenilmişti.

Taburcu oldu

Tilbe'nin menajeri Haluk Şentürk yaptığı açıklamada, kadınsal bir rahatsızlık nedeniyle ünlü şarkıcının operasyon geçirdiğini söyledi. Dün taburcu olan Tilbe, sevenlerine 'iyiyim' mesajını verdi.

"Turp gibiyim"

Ünlü şarkıcı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda,"Hepinize çok teşekkür ederim. Turp gibiyim Allah'a şükür" ifadelerini kullandı.

Diva'ya konuk olmuştu

Yıldız Tilbe, pazar akşamı Bülent Ersoy ve Mustafa Keser'in sunduğu 'Benzemez Kimse Bize' adlı programa konuk olmuştu. Tilbe, programdan bir gün sonra da ameliyat masasına yattı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN