Asena Tuğal ile Şahin Irmak'ın evliliğinde sorun mu var?

Önceki gün Akmerkez'de görüntülenen Asena Tuğal, 2018 yılında nikah masasına oturduğu eşi Şahin Irmak ile evliliklerinde sorun olduğuna dair iddialara 'Her şey yolunda. Bu konularda çok konuşmayı sevmiyorum. Bu tarz haberler niye çıkıyor, neden çıkıyor bilmiyorum' yanıtını verdi.

PAYLAŞ
Asena Tuğal ile Şahin Irmak'ın evliliğinde sorun mu var?
Önceki gün Akmerkez’de görüntülenen Asena Tuğal, 2018 yılında nikah masasına oturduğu eşi Şahin Irmak ile evliliklerinde sorun olduğuna dair iddialara ‘Her şey yolunda. Bu konularda çok konuşmayı sevmiyorum. Bu tarz haberler niye çıkıyor, neden çıkıyor bilmiyorum’ yanıtını verdi.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Oyuncu Asena Tuğal, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Arkadaşıyla mağazaları dolaşan oyuncu, köpeklerini de AVM’nin ziyaretçilerine özel sunduğu evcil hayvan pusetine koyarak gezdirdi.

Hürriyet’ten Deniz Boy’un haberine göre, muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Tuğal, “Onlar benim çocuklarım gibi, inanın insan kendi çocuklarından ayırmaz” dedi.

2018 yılında oyuncu Şahin Irmak ile evlenen oyuncu, çocuk planları sorulunca ise, “Şu an böyle iyiyiz, başka zaman konuşuruz” yanıtını verdi.

Asena Tuğal, eşi Şahin Irmak’la evliliklerinde sorun yaşadıkları iddialarına yanıt verdi:

“Her şey yolunda. Bu konularda çok konuşmayı sevmiyorum. Bu tarz haberler niye çıkıyor, neden çıkıyor bilmiyorum.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN