Aslı Enver'in yeni otomobilinin fiyatı dudak uçuklattı

Meksika tatilini tamamlayıp İstanbul'a dönen Aslı Enver, önceki gün Etiler'deydi. Güzel oyuncu, yeni aldığı otomobil ile ilk kez görüntülendi. Enver'in elektrikli aracının fiyatı dikkat çekti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Aslı Enver'in yeni otomobilinin fiyatı dudak uçuklattı
Meksika tatilini tamamlayıp İstanbul'a dönen Aslı Enver, önceki gün Etiler’deydi. Güzel oyuncu, yeni aldığı otomobil ile ilk kez görüntülendi. Enver'in elektrikli aracının fiyatı dikkat çekti.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Etiler'de arkadaşlarıyla hasret giderdiğini söyleyen Aslı Enver, "Meksika tatiliniz nasıl geçti?" şeklindeki sorusya, "Vallahi güzeldi, çok güzeldi" cevabını verdi.

Milliyet’ten Umut Ünver’in haberine göre, son olarak final yapan 'Babil' dizisinde rol alan oyuncu, gelen teklifleri değerlendiğini belirterek "Şu an bahsedeceğim bir şey yok, bakıyorum" açıklamasını yaptı.

"Güzel bir şeyler gelirse tabii ki yapacağım" diyen Aslı Enver, "Tam içime sinen bir proje henüz gelmedi. Öyle bir proje gelirse inşallah olacak” ifadelerini kullandı.

1 milyon 900 bin TL!

Uzun yıllardır kullandığı aracını değiştiren 37 yaşındaki oyuncunun, yeni aldığı elektrikli otomobilin fiyatının yaklaşık 1 milyon 900 bin TL olduğu öğrenildi.

İlk kez yeni aracıyla Etiler'de objektiflere yansıyan Aslı Enver, basın mensuplarının "Hayırlı olsun" sözlerine, "Çok teşekkür ederim" karşılığını verdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN