Ayça Ayşin Turan, Altın Kelebek Ödülleri'nde duygusal konuşmasıyla ağlattı

47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde konuşan Ayça Ayşin Turan, yaptığı duygusal konuşma ile dikkat çekti. Oyuncu, 'Ben, bir ay önce babamı kaybettim ödülümü ona adıyorum. Benimle hep gurur duyardı, gururla izlerdi şu anda gururla izlediğini biliyorum. Ödülü babama adıyorum' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Oyuncu Ayça Ayşin Turan, Altın Kelebek ödülüne damga vurdu. Bu yıl 47'ncisi düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri Zorlu PSM'de düzenlendi. Görkemli törende ödüller sahiplerini buldu.

Yılın En İyi Romantik Komedi Dizisi Kadın Oyuncusu seçilen Ayça Ayşin Turan, Altın Kelebek ödülünü babasına adadı. Güzelliği ve şıklığıyla da çok konuşulan oyuncu yaptığı konuşmayla törendeki herkesin gözlerini doldurdu.

Ayça Ayşin Turan, Altın Kelebek Ödülleri 2021'de yaptığı konuşmayla törene katılanların gözlerini doldurdu. Kısa bir zaman önce babasını kaybeden Turan, annesine seslenerek şunları söyledi:

"Beni bu ödüle layık gören herkese teşekkür ederim. Başta Kerem Çatay olmak üzere bürün Ada Masalı ekibine teşekkür ederim. Bana hep destek olan partnerim Alp Navruz'a teşekkür ederim. Anneme... Ben bir ay önce babamı kaybettim ödülümü ona adıyorum. Benimle hep gurur duyardı, gururla izlerdi şu anda gururla izlediğini biliyorum. Ödülü babama adıyorum."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN