Bensu Soral ile Hakan Baş aralarındaki buzları eritti

Geçtiğimiz günlerde 'Evliliğimizle ilgili hassas bir süreçteyiz. Zamana ihtiyacımız var' diyen Bensu Soral ile Hakan Baş, önceki akşam bir arkadaşlarının düğününe katıldı. Çift, uzun zaman sonra ilk kez yan yana görüntülendi.

PAYLAŞ
Bensu Soral ile Hakan Baş aralarındaki buzları eritti
Geçtiğimiz günlerde ‘Evliliğimizle ilgili hassas bir süreçteyiz. Zamana ihtiyacımız var’ diyen Bensu Soral ile Hakan Baş, önceki akşam bir arkadaşlarının düğününe katıldı. Çift, uzun zaman sonra ilk kez yan yana görüntülendi.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Oyuncu Bensu Soral ile iş insanı Hakan Baş, 3 yıl önce görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirmişti. Ancak ünlü çift, son dönemde sık sık ayrılık iddialarıyla gündeme geliyordu.

Buzlar eridi

Geçtiğimiz günlerde "Evliliğimizle ilgili hassas bir süreçteyiz. Zamana ihtiyacımız var" diyen ikilinin arasındaki buzlar eridi. Bensu Soral ve Hakan Baş, önceki akşam bir arkadaşlarının düğününe katıldı. Gece boyunca eğlenen çift, uzun süre sonra ilk kez yan yana görüntülendi.

Bensu Soral Hakan Baş

Neler olmuştu?

Söylentilere göre; Baba olmak isteyen 38 yaşındaki Hakan Baş, bu isteğini uzun süredir eşiyle paylaştı. Ancak kariyerine öncelik veren 30 yaşındaki güzel oyuncu, "Benim için henüz erken, Daha yapmak istediğim işler var. Şimdi anne olursam kariyerim arka planda kalır." cevabını verdi.

"Evleri ayırdılar"

Bu krizi atlatamayan çiftin evlerini ayırdığı ileri sürüldü. Ardından Bensu Soral'ın uzun süredir eşiyle yan yana görüntülenmemesi ve ünlü oyuncunun arkadaşlarıyla tatile çıkması ayrılık dedikodularını daha da alevlendirdi.

"Emirgan'da eğlendiler!"

Hakan Baş'ın ayrıca önceki akşam Emirgan'daki bir mekanda sosyal medya fenomeni Mina Ceran ile görülmesi ayrılık söylentilerini bir kez daha gündeme getirdi.

"Evliliğimiz hassas bir süreçte"

Çıkan iddiaların ardından ünlü çiftten ortak açıklama geldi. Soral ve Baş, "Dün gece bazı mecralarda yer alan haberlerin içeriği gerçek dışıdır. Haberde adı geçen kişi her ikimizin de uzun zamandır tanıdığı ve hep birlikte vakit geçirdiğimiz bir arkadaşımızdır. Kalabalık bir ortamda, birbirimizden haberdar olduğumuz birçok ortak arkadaşımızın da yanımızda olduğu bir buluşmanın basında yer alma şekli bizi üzdü. Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var." ifadelerini kullandı.

"Çocuk istiyoruz ama şu an işlerime odaklandım"

Bensu Soral, geçtiğimiz yıl gazetecilerin, "Anne olmayı istiyor musunuz?" sorusuna, "Eşim Hakan'la bir çocuk çok istiyoruz ama her şeyin bir vakti, zamanı var. Şu an işlerime odaklandım." cevabı vermişti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN