Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu'nun ayrılığı kısa sürdü

Berk Atan, kısa bir süre önce aralarındaki buzları erittiği Selin Yağcıoğlu ile birlikte objektif karşısına geçti. Ünlü oyuncu, sevgilisine 'Çok seviyorum' sözleriyle seslendi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu'nun ayrılığı kısa sürdü
Berk Atan, kısa bir süre önce aralarındaki buzları erittiği Selin Yağcıoğlu ile birlikte objektif karşısına geçti. Ünlü oyuncu, sevgilisine ‘Çok seviyorum’ sözleriyle seslendi.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

2012'de Best Model birincisi olduktan sonra oyunculuğa adım atan oyuncu Berk Atan ile sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu hakkındaki aşk söylentileri doğru çıkmıştı. Çift, sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımla birlikteliklerini ilan etmişti.

"Çok seviyorum"

Yaz aylarında aşk yaşamaya başlayan oyuncu Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu, Eylül ayında yaptıkları ortak açıklama ile ayrıldıklarını duyurmuştu. İkili, aralarındaki buzları eritti. Barışan çift, önceki gün birlikte objektif karşısına geçti.

Berk Atan, sevgilisi ile verdiği pozu, "Çok seviyorum." notuyla 5.1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladı. Çiftin keyifli halleri ise dikkatlerden kaçmadı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN