Bülent Ersoy, davalık olduğu Onur Akay'la helalleşti

Magazin gündeminde Mustafa Keser ile yaşadığı tartışma nedeniyle sıklıkla gündeme gelen Bülent Ersoy, magazin camiasında 'Felaket Tellalı' lakabı ile ünlenen ses sanatçısı ve yazar Onur Akay'a röportaj vererek helalleşti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Diva Bülent Ersoy, 2016 yılında 50 bin TL'lik tazminat davası açtığı ses sanatçısı Onur Akay'la barışarak helalleşti ve yanına davet etti.

Onur Akay'ın "Felaket Tellalı" lakabına takılan ve kahkahalar atan Bülent Ersoy, "Sizin arkanızdan hep şey derim. Hakkınızı helal edin. Ayol kara haberci... Nerede ölü var, anında, daha kaldırılmadan haber veriyor diye. Kim ölmüş, 10 gün sonra çıkıyor piyasaya siz olmasanız. Anında mesela yakınlarına telefon açıyorum, Onur Akay'dan duydum, okudum. Nasıl oldu, diyorum. Daha zaten beş dakika oldu diyorlar. Felaket Tellalı vallahi bu. Öyle diyordum. Ayol bu çocuk nereden duyuyor? Anlaşılamaz! Daha beş dakika olmuş öleli Felaket Tellalı ayol... Senin adın bizde kara haberci... Anında! Adamı daha yeni sarıyorlar ya da kadını neyse, bir bakıyorum bizim oğlan yazmış." ifadelerini kullandı.

"Arkamda tef çalıyordu"

Röportajda ise Onur Akay'ın "Mustafa Keser'e neden 1 TL'lik tazminat davası açtınız?" sorusuna Bülent Ersoy, "Hayatımdaki bir insana yapılacak en büyük hakareti içeren, bir liralık bir dava açtım kendisine. O bir liralık davaya layık" dedi.

"Mustafa Keser'le daha önceki yıllarda çalıştınız mı?" sorusuna ise Bülent Ersoy, "Benim arkamda tef çalıyordu İzmir Fuarı'nda" açıklamasını yaptı.

Onur Akay, geçtiğimiz günlerde ise usta sanatçı Mustafa Keser'le bir röportaj yapmış ve davalık olan iki tarafı da konuşturmuştu. Keser, yaptığı açıklamada Ersoy'un kendisine açtığı 1 TL'lik tazminat davası için şu sözleri söylemişti:

"Açsın. Beni değersiz kılma meselesi yani. Benim çektiğim bu videonun kaldırılması ile ilgili savcılığa dilekçe vermiş. Reddedildiğine göre, demek ki bana saldırı oldu fikri burada çürüyor zaten. Eğer bir saldırı, herhangi bir ahlaka mugayir bir şey olsaydı hâkim niye reddetsin o zaman"

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser arasında neler yaşanmıştı?

Benzemez Kimse Bize’ programının bitmesinin ardından Mustafa Keser’in Bülent Ersoy hakkındaki gündem olan açıklamalarının ardından bu kez de iki isim arasında ‘küfür’ krizi çıktı. Bülent Ersoy’un katıldığı bir programda Keser’in annesine küfür ettiğini iddia ederek kısa bir video kaydı izletmişti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN