Danilo Zanna ile Tuğçe Demirbilek boşanıyor

Ünlü şef Danilo Zanna ile 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek, yollarını ayırıyor. Boşanma kararı alan çift, konuyla ilgili Instagram'dan ortak bir açıklama yayınladı.

PAYLAŞ
Danilo Zanna ile Tuğçe Demirbilek boşanıyor
Ünlü şef Danilo Zanna ile 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek, yollarını ayırıyor. Boşanma kararı alan çift, konuyla ilgili Instagram'dan ortak bir açıklama yayınladı.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

İtalyan şef Danilo Zanna, 2012 yılında Tuğçe Demirbilek ile hayatını birleştirmişti. 8 yaşında Zeno Tibet adında oğulları olan çiftin yollarını ayırdıkları konuşuluyordu. İkili hakkında ortaya atılan iddialar doğru çıktı. Boşanma kararı aldıkları öğrenilen ikili, konuyla ilgili Instagram hesaplarından açıklama yaptı.

9 yıllık evlilik bitiyor

Çift, yayınladıkları gönderide, "Kamuoyuna duyuru... Bugün hakkımızda çıkan ayrılık haberi ile ilgili bir açıklama yapmayı gerekli ve uygun gördük. Son zamanlarda yaşadığımız bazı fikir ayrılıklarımızı çözüme ulaştıramadığımız için bir ayrılık kararı aldığımız doğrudur. Başta oğlumuz Zeno Tibet'in daha sonra bizlerin yıpranmaması adına sevgilisi basın mensubu arkadaşlarımızdan konuyla alakalı olarak hassasiyetlerini rica ederiz. Tüm ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz." açıklamalarına yer verdi.

"Bir pırlanta düştü ve ben onunla oturuyordum"

39 yaşındaki Danilo Zanna, daha önce eşiyle ilk tanışma anını şu sözlerle anlatmıştı:

“Ben Türkiye'ye tatil için geldim. Şef arkadaşım davet etti. Turist olduğum için beni gezdirmeye başladı Türkiye’de. Kendi arkadaşlarıyla tanıştırdı beni, o arkadaşları arasında eşimi gördüm ve 'Bu nasıl bir güzellik? Sanki gerçek değil... Gökkuşağından bir pırlanta düştü ve ben onunla aynı masada oturuyorum' dedim kendi kendime.

3 yıl boyunca uzaktan aşk yaşadık

Eşimle o zaman tanıştım. Tabii Türkçe bilmiyorum, İngilizce koşuyoruz o dönem. Bir hafta tatil yaptım burada, eşimle iletişimimi koparmadım. Üç yıl boyunca uzaktan aşk yaşadık. İnternet üzerinden konuşuyorduk. Zamanla ben buraya ziyarete geldim, Tuğçe yanıma geldi. Bu üç yıl boyunca sürdü.

Şimdi o hayatı yaşıyoruz

Onu ilk gördüğümde evleneceğimi anladım. Hatta ona 'Seninle evleneceğiz. Bir çocuğumuz olacak ve bir köpeğimiz olacak. Mutlu bir hayat yaşayacağız' dedim. Şimdi o hayatı yaşıyoruz.”

"Annem dondu kaldı"

Öte yandan yaklaşık 10 yıl önce Türkiye'ye geldiğini söyleyen Danilo Zanna, ilk başlarda Türk örf ve adetlerini tuhaf bulduğunu ifade etmişti. Zanna, bugüne kadar karşılaştığı en garip olayı şu ifadelerle anlatmıştı:

“Annem Türkiye’ye geldi. 'Hemen yemek istiyorum' dedi. Biz de balıkçıya gittik. İtalya'da her şey kişiye özel porsiyonlu geliyor. Herkesin salatası, mezesi ayrıdır. Türkiye'de ortak. Masanın ortasına koyuluyor, isteyen istediği kadar yiyor. Annem de gavurdağı salatasına bayılıyor, kilolarca yer. Siparişleri verdik, garson salatayı getirdi tam annemin önünde bıraktı. Annem salataya kaşık atacak, karşıdaki insan da onunla birlikte kaşık atıyor, annem dondu kaldı.

Bizim kültürümüzde paylaşmak yok

'Kusura bakma, senin salatan olduğunu anlamadım' dedi. Bir süre sonra masanın her yerinde porsiyonlara bölünmüş salata vardı. Bizim kültürümüzde bu şekilde paylaşma yok. 'Ortaya koyalım, herkes alsın' diye bir şey yok. Hatta tam tersi; senin tabağından alırsam çok ayıp olur.

Hala annemden terlik yiyorum

Bir de ayakkabı konusu çok tuhaf geldi. Ayakkabıları kapı dışında bırakıyorsunuz, biz de öyle bir şey yok. Biz misafirliğe gittik, ayakkabıları görünce 'Bir şey mi oldu acaba? Eve hırsız mı girdi?' diye düşündük. O da biraz tuhaf gelmişti. Onun dışında kültürlerimiz çok benziyor. 'Anne terliği' olayı bizde de var mesela. 40 yaşındayım, hala annemden terlik yiyorum.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN