Demet Akalın'dan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isyanı! Oktay Kaynarca'ya sordu!

ATV'de günlerdir tanıtımı yapılan ve hayranları tarafından yeni sezonu merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 200. bölümü 26 Ekim Salı akşamı ekrana gelecekti. EDHO'nun sıkı bir izleyicisi olan Demet Akalın da, sevilen dizinin son anda yayın akışından çıkarılmasına tepki gösterdi. Ünlü şarkıcı, bir takipçisinin 'Oktay Bey'i arayıp sorsanıza' sözlerine 'Bilmiyorlar' yanıtını vererek Oktay Kaynarca'nın durumdan haberi olmadığını söyledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Demet Akalın'dan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isyanı! Oktay Kaynarca'ya sordu!
ATV'de günlerdir tanıtımı yapılan ve hayranları tarafından yeni sezonu merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 200. bölümü 26 Ekim Salı akşamı ekrana gelecekti. EDHO'nun sıkı bir izleyicisi olan Demet Akalın da, sevilen dizinin son anda yayın akışından çıkarılmasına tepki gösterdi. Ünlü şarkıcı, bir takipçisinin ‘Oktay Bey’i arayıp sorsanıza’ sözlerine ‘Bilmiyorlar’ yanıtını vererek Oktay Kaynarca'nın durumdan haberi olmadığını söyledi.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonunun ilk bölümünü bekleyen izleyiciler, dizinin yayınlanmadığını görünce şaşkınlığa uğradı.

Yeni sezonda kadrosuna çok sayıda usta oyuncunun da dahil olduğu EDHO'nun 200. bölümü yerine Baba Parası isimli film yayınlandı. EDHO'nun neden son anda akıştan çıkarıldığı ve yayınlanmadığı ise açıklanmadı.

Demet Akalın da isyan etti!

Sıkı bir EDHO izleyicisi olan Demet Akalın da Twitter hesabından "EDHO başlamadı yine, niye?" şeklinde paylaşım yaptı.

Oktay Kaynarca da bilmiyormuş!

Ünlü şarkıcı, bir takipçisinin “Oktay Bey’i arayıp sorsanıza” sözlerine yanıt verdi. Akalın, "Bilmiyorlar" diyerek başrol oyuncu Oktay Kaynarca'nın durumdan haberi olmadığını söyledi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN