Demet Akalın'dan Özgü Namal için olay 'Masumlar Apartmanı' yorumu!

TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'na katılacağı iddia edilen oyuncu Özgü Namal hakkında şarkıcı Demet Akalın şaşırtan bir yorumda bulundu.

PAYLAŞ
Demet Akalın'dan Özgü Namal için olay 'Masumlar Apartmanı' yorumu!
TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’na katılacağı iddia edilen oyuncu Özgü Namal hakkında şarkıcı Demet Akalın şaşırtan bir yorumda bulundu.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

TRT 1'in popüler dizisi 'Masumlar Apartmanı' için Özgü Namal'a teklif yapıldığı iddia edildi. Şarkıcı Demet Akalın ise bu haberi duyunca bomba açıklamalar geldi.

7 yıldır birlikte olduğu iki çocuğunun babası Serdar Oral'ı Ekim 2020'de kalp krizi nedeniyle kaybeden Özgü Namal, tüm projelerini iptal edip inzivaya çekilmişti.

Geçtiğimiz sezon 'Hükümsüz' dizisinin kadrosundan son anda ayrılan Namal'ın en büyük isteği çocuklarına daha çok zaman ayırmak için dijital projede oynamak.

Geçtiğimiz yıl eşi Serdar Oral'ın vefat etmesi nedeniyle tarifsiz bir acı yaşayan Özgü Namal'a son olarak 'Masumlar Apartmanı’ndan teklif gittiği kulislerde konuşuluyor.

Yapımcının, Özgü Namal’la bağlantıya geçtiği ve ciddi bir rakam önerdiği iddia edildi. Ancak 42 yaşındaki oyuncunun teklife sıcak bakmadığı öğrenildi.

Demet Akalın, Özgü Namal'ın diziye dahil olacağını duyunca ilginç bir yorumda bulundu. Akalın, paylaşımında Masumlar Apartmanı'nda Ceylan rolüne Namal'ın yaşlı olacağını söyledi ve "Yaşlı kaçar o" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN