Derya Şen'in Afetname filmi 29 Temmuz'da vizyona giriyor

TV ekranlarının ve beyazperdenin güzel oyuncusu Derya Şen, uzun süredir üzerinde çalıştığı sinema filmi Afetname'nin çalışmasını tamamladı ve vizyona sokuyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Yapımcılığını Mert Yapım Medya adına Mert Ozan Düz’ün gerçekleştirdiği, hikayesi Derya Şen ve senaryosu Şeyda Delibaşı imzası taşıyan Afetname isimli komedi tarzındaki sinema filminin yönetmen koltuğunda Ahmet Yaşar Gümüş oturdu.

Derya Şen'in Afetname filmi 29 Temmuz'da vizyona giriyor

29 Temmuz Cuma günü vizyona girecek olan Derya Şen projesi Afetname isimli sinema filminde başrolü Derya Şen ve Umut Özkan paylaşırken birçok yapımda birlikte çalıştığı oyuncu arkadaşları Özlem Savaş, Sevil Uyar, Ebru Kocaağa, Naci Taşdöğen, Ferdi Atuner, İlhan Karamanoğulları, Tolga Öz, Ömer Duran, Gülfem Eğilmez, Batuhan Soncul, Hasan Ballıktaş, Deniz İrem Morkoç canlandırdıkları karakterlerle oyuncu arkadaşlarına destek oldular.

Özen Film’in dağıtımını yapacağı Afetname isimli sinema filmi projesinde oğlu Toprak Can Akbacak ve eşi ünlü şef Ayvaz Akbacak önemli karakterlere hayat verirken ünlü oyuncu Derya Şen, bu kez kamera karşısına ailesi ile geçti.

Derya Şen'in Afetname filmi 29 Temmuz'da vizyona giriyor

Güzel oyuncu Derya Şen, “Oğlum Toprak Can ile ana oğul kamera karşısına geçtik. Afetname komedi filmim, beyaz atlı prensini arayan afet karakterinin entrikalarla dolu ajans hikayesini anlatıyor.  Oyunculuk dünyasını bir kez daha keşfediyoruz aslında,  genç yapımcımız Mert Ozan düz ile iyi bir ekip olduk, vizyon İçin sabırsızlanıyorum, çok heyecanlıyım” dedi.

Derya Şen'in Afetname filmi 29 Temmuz'da vizyona giriyor

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN